Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    nic ve zlem ale je to od RT pěkně hnusne aspon za koupeny zvěřinec za FL by ty vrtačky mohly padat :D
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    pavca57: můžeš mi rozumně vysvětli jak systém rozezná zvěřinec koupený za floreny a zvěřinec vyměněný za hvězdičky? Systém zná jen pojem zvěřinec.
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361 máš přehnané požadavky..... ale mohli by ty vrtačky trochu pustit, už jako obchodní investici pro chajdy na baha - se stávajícím nadšením s upgradováním na farmě asi moc velký zájem o nákupy nebude ;)
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    3.7.2016 - vrtačky = 0 ks

    :p
     
    evainfo, samec a petaM2001 tohle ocenili.
  5. bergkamp

    bergkamp Zelenáč fóra

    Taky mě ještě žádná vrtačka nevypadla. Nejspíš udělali soudruzi z NDR někde chybu.
     
    samec, petaM2001 a Matinnka tohle ocenili.
  6. kajka110

    kajka110 Pisálek fóra

    Tak toto sa im zasa raz podarilo. Ťahať z ľudí euríčka to hej ale urobiť nám radosť to nie.
     
    pavca67, evainfo a samec tohle ocenili.
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kajka110 ty nevíš, že největší radost je, udělat radost někomu jinému? My jsme udělali radost RT tím, že jsme jim poslali naše prachy, takže bychom měli mít nesmírnou radost z toho, že je RT v balíku :p:D. Z tohoto úhlu pohledu je všechno v nejlepším pořádku xDxD
     
  8. samec

    samec Magnát fóra

    Zdravím vespolek---to je už trapárna s těma vrtačkama!:mad:Někdo to tady přirovnával např. s kotlárnou,když jsme potřebovali železo--ale to se už ani přirovnat nejde,protože ty železa za takovou dobu už byli,ale zdejší vrtačka ,je na tom podstatně hůře--to vypadá,tímto tempem,že se nedočkáme ani na vánoce si přidat do zvěřince 2 chlévy,natož pak na výrobnu !!Hlavně,že se jim plní jejich kapsy--RT je opravdu zralá na výměnu všech zaměstnanců,kteří by byli určitě vstřícnější ke hře!;)
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Samec: s tvých postů mám jeden dojem, ty chodíš do práce pro zábavu a když ti chtějí zaplatit, tak se urputně bráníš a domů odcházíš bez výplaty. No já trpět tím, že tuto hru můžu hrát zcela zdarma a nic za to neplatit tak jako trpíš ty, tak už ji nehraji.

    Můžeš nám neznalým říci jak vrtačky plní kapsy RT?
     
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Pajdo--vrtačky plní kapsy RT?xDxDTo snad nemyslíš vážně....:DPostupně na vše chtějí hotovost,už i akce se pomálu a jistě nedají zvládat bez nákupu jejich košíků,mega den 100%BZ byl pro všechny--nyní je jen za nákup florenů atd... Ale to odvádíš řeč zcela záměrně od hlavního problému---můžeš zde vysvětlit proč za takovou dobu nepadla jedna vrtačka? Tohle tady chtějí všichni slyšet a né pořád odvádět řeč jinam.... od vás modíků chceme slyšet stanovisko,proč se tak děje,proč nám to RT nevysvětlí a nevydá oficiální zprávu;)
     
    pavca67 tohle ocenil(a).
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    samec: Modíci mohou zaujímat stanoviska jak chtějí, budou jen jejich osobní. Dokud nevydá ofiko RT, jsou namydlení stejně jako my. I RT může být zralý na výměnu všech zaměstnanců (ostatně si myslím, že v posledním roce proběhla nejméně jednou), ale přesto bude dělat to, co po ní chce jejich zaměstnanvatel, pokud si nebude chtít dopřát novou výměnu a hledat si novou práci.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    samec Nezacal jsi tu, o plneni kapes v souvislosti s vrtackama, nahodou ty?
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Samec: ty jsi psal o vrtačkách a plnění kapes, tož nevím proč se divíš a čemu se směješ. Nevím asi trpím ztrátou vědomí nebo jsem od zavedení zvěřince žil v jiné dimenzi, ale už tu několikrát bylo napsáno, že vypadávání vrtaček je v pořádku a funguje, tak jak bylo nastaveno. Co k tomu chceš ještě za oficiální oznámení?
     
    petaM2001 a dasa1143 tohle ocenili.
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    samec: Největší problém asi bude, že někteří jedinci umí pouze psát, ale neumí číst. Myslím, že vyjádření tu od mod. bylo dost ať už od dandy, pajdy... nebo snad musí napsat každému zvlášť s oslovením a přáním hezkého dne? Kdyby si místo vymýšlení teorií o nesmrtelnosti brouka věnoval čas přečtení třeba tohoto příspěvku, tak nebudeš vařit z vody. Určitě pro tebe není problém si tenhle post najít sám ,-)
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajda361 pokud oficiálně nezařídíš, aby mu vypadla jedna vrtačka co 48 hodin, tak by možná bylo lepší toto a příbuzné vlákno uzavřít - bylo by to v zájmu modíků i adminů ;), pochybuju, že někteří pochopí nastavení vypadávání a ty kecy ustanou.....
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Obavam se, ze konstitucni monarchie je luxus, ktery si demokracie nemuze doprat xD
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD kdybyste věděli, jak mne svrbí prstíky a jak se mi chce napsat: "prosím, mám 2 maxi-zvěřince, 2 maxi-výrobny, 2 arboreta od momentu jejich zavedení do hry a nemám žádnou vrtačku! kde je chyba?" Ale nenapíšu to, protože by se toho určitě chytla řada hráčů, kteří nesledují diskusi a nepochopili by, že jde jen o vtípek ...
    Prostě vrtačku nemám ani jednu, pravděpodobnost vypadnutí je zřejmě podobná výhře ve sportce :cry:, sázím řadu let a milionář nejsem ... tak i tady to vypadá, že při sklizni budu napjatě čekat a pak si řeknu (jako u sportky) - tak zase nic, třeba příště ... ;)
     
  18. _Kleopatra_

    _Kleopatra_ Pisálek fóra

    Těší mě (vím, je to ode mě nepěkné), že i pro ostatní je vrtačka úzkoprofilové zboží. Tak pokud někdo odhalí správný postup pro získání vrtačky, ať dá vědět. :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. samec

    samec Magnát fóra

    Tak je vlastně zcela v pořádku,že za 3týdny nic nevypadne! Tak to je prima--můžeme v klidu čekat do vánoc a vše je OKI......xDxD Moc Ti děkuji za vysvětlení.......
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Samec: dle RT je vše zcela v pořádku
    Malý příklad: v inventáři mám 21 drbátek nebo chceš-li zachycovačů pírek. Postavil jsem jednu Sběrnou stanici. V akcích, kde bylo potřeba odevzdávat nářadí jsem jich odevzdal možná 10 (spíše méně). Spočítej si jak často toto vzácné nářadí vypadne z ploch nebo případně i z bedny a těch beden nebylo málo.
    Jen pro přesnost, tentokrát použiji data ze svého účtu a ne z toho kde testuji splnitelnost akcí a kde jsem na tom u tohoto nářadí podstatně hůře a není tam prémium + další bonusy ze šlechtění rostlin atd.
    Viz. obrázek:
    [​IMG]
     
    petaM2001 a dasa1143 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.