Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    ahoj, už někdo máte vrtačky?
    nebo ještě není vypadávání nastavené
     
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky no žádná sláva od 16.6. co mám zvěřinec ani jediná vrtačka tak teda pokud to povalí tímto tempem tak nevím nevím...ještě 15 hvězdiček a mám možnost mít další buď zvěřinec nebo vezmu arboretum a pak se uvidí časem zda konečně se nějaká ukáže. :(Janča
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  3. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    ano vrtačky existují..už i čtyři vypadly xD
     
    dasa1143, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  4. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Pravda že čím väčší zisk BS zo Zverinca a továrne tým väčšia šanca na vrtačku?
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Matinnka Zadny takovy navod zde oficialne nepadl...tzn. je to spis prani otce myslenky.
     
  6. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Levlef: ...Dala jsem tam neonky, no asi to nebyl dobrej napad takze sklidim a vymenim staje.

    Proč si to myslíš? Protože ti nevypadla vrtačka? Ale ta přece nevypadla skoro nikomu xD Já osobně tam mám taky neonky, protože se mi mezi těmi obyčejnými chlívečky vůbec nelíbí, a tak jsem je zavřela do zvěřince a nemusím se na ně dívat xDxDxD

    Tak Danda výše píše, že na tom, co je uvnitř nezáleží... takže já tam nechávám neonové ošklivky xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Matinnka, nie, a stále neviem, o čo Ti ide, daj sem obrázok, nakoľko máš splnené poháre?
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Pochopila jsem Matinnky dotaz tak, ze pokud vlozi do zverince chlivky s vysokym BZ tzn. ekvivalent dlouhodobek, ma vetsi sanci na vypadnuti vrtacky, coz neni nikde uvedeno, ani potvrzeno tzn. je to v rovine spekulace.
     
  9. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    matlafous123 ďakujem za odpovede ... pochopila si má veľmi dobre :). DANKA722 snažila som sa čo najzrozumiteľnejšie formulovať otázku, ospravedlňujem sa ak sa mi to nepodarilo,
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Když nevypadla žádná vrtačka ani z výroben - 44 hodin - tak nevím jak velká šance je na vypadnutí u chlívků, které jedou jen 10 hodin.
    Tady to asi nebude o náhodě ale o systému. Prostě zapoměly nastavit pravděpodobnost a teď to dělá neplechu.
     
  11. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Tak asi po cca 25 sklizních žádná vrtačka.To vypadá na dýl tohle.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak jako nevim splnila jsem ukol zvěřinec koupila runu za 500 hvězdiček a co jako ted ?? to by mě jako fakt zajímalo...
     
  13. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj bexopipa8181,
    teď ti nezbývá nic jiného, než postavit zvěřinec na plochu, vložit chlévy a čekat, až vypadne dostatečné množství vrtaček na jeho rozšíření.
     
    petaM2001 a milostivas tohle ocenili.
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím a přeji hezkou sobotu.
    No, nepadá to, ani jedna jediná vrtačka. Nezaberou růžovky, novinkové
    chlívky , nic. U výroben je to úplně stejné. Ale, nezoufám, než mě uloží
    do "futrálu", snad nějaká vrtačka dorazí a upgrady konečně nasadím.
    Však ono RT časem kohoutek trochu povolí....
    :p
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný den všem :) poslední dny jsem tu nebyla a vidím, že vrtačky zatím nic-moc, či nic-4 :D Sem nakonec získala výrobnu i arboretum (zvěřince mám dva):p ... sem to tady špatně napsala a opravila ;) ... první úkoly jen stříbrný, ale ostatní celé. Při plnění jsem si říkala ".. kdyby jsem to byl býval věděl, tak by sem ..." :D protože jsem předminulé BB dala hodně šlechtěnců na trh a něco na růžové a teď se mi v celé velké stáji krčí jediná malinká myšička s počítačem, ale si ji nechám, i když se nedá prodat o_O. By to už konečně mělo začít padat ... no né xD ...
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
  16. Lubik66

    Lubik66 Pisálek fóra

    Ahoj,

    Myslím, že vrtačky nepadají, když jsem ještě zvěřinec neodemkl za 500 *. Nebo se mýlím?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Lubik66 - vrtačka může vypadnout jen z toho nového megazvěřince, megavýrobny a arboretra. Takže pokud nemáš nic z toho na ploše, tak ti vrtačka nemá odkud vypadnout ;)
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. Lubik66

    Lubik66 Pisálek fóra

    Díky za odpověď. Myslel jsem si to.
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    evainfo, přidávám pátou. Ve zvěřinci myši, ve výrobnách sýrárny a v arboretu vonné stromky. Vše pouze 3 dny na ploše. Ale domnívám se, že těch " nepřiznaných" vrtaček bude daleko víc , přidávám tu pátou, oficiální:)
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Krásné nedělní ráno. Tak jsem v pátek večer přikoupila arboretum i supervýrobnu,tudíž šance na vrtačku se znásobila.I přesto jsem jako většina zklamaná z nepadání.Nemusím mít všechno úplně hned,ale alespoň naději bych uvítala. 5 vypadlých vrtaček je opravdu málo za tři týdny.Určitě je jich víc,majitelé nemusí psát na fórum.
    Jsem se tak nějak smířila s tím,že upgrady jen tak nebudou a tak mi musí stačit to trošku ušetřené místo.Jen doufám,že ji nebudou zařazovat do dalších vylepšení,to by mě fakt piclo.
    Možná by mohli vrtačku dát jako odměnu do nějakého úkolu,to by hráči na farmě pracovali jak zběsilí. No ráda bych do Vánoc alespoň jedno vylepšení měla.Půl roku by na těch 6 vrtaček snad mělo stačit,jinak by upgrady postrádaly smysl a RT by opět do hry zavedl něco,co dost nedomyslel.
    A tím přestávám řešit zpropadený vrtačky.Samozřejmě gratulka těm kdo už jsou hrdí majitelé prvních vrtacích nástrojů.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.