Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím hafuska78, hráčka to nemyslela vážně, podotkla, co má doma, sice s tím asi zcela úspěšně uděláš díru do notebooku, ale neprovrtáš se do serverů BP, abys jí vložila na svůj herní účet :D
    Je to opravdu o náhodě a na tom, co je ve skladišti uloženo to vůbec nezávisí. Zvýšit šanci může pouze více kusů těch skladišť na ploše a jejich sklízení.

    danda
     
  2. dablicek.l

    dablicek.l Zelenáč fóra

    Zajímalo by mě, jestli někomu vyskakují vrtačky po sklizení zvěřince...mi teda ne :(
     
    Janka79 tohle ocenil(a).
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Na začátku vypadly 2 vrtačky - dvěma lidem. To zřejmě abychom uvěřili, že jsou do hry vloženy. Ale teď už má každý těch tancujících domečků víc (mně se tady graficky líbí!!), a už žádná vrtačka? Nedalo by se někde nahoře zjistit, zda není někde "po cestě" nějaká chybička????? Pokud je nastavený takový algoritmus, že nevypadne nikomu nic, tak potom nechápu "o čem po čem...." Takovýto upgrade mi připadá jako ta v tisku prezentovaná možnost letět do vesmíru za nějaké ty miliony dolarů. Jeden-dva lidi třeba poletí...
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Anvan: dalo, ale otázka směrem k RT půjde, až za žádostí o takovou otázku bude jeden otazník. My tu směrem k tobě komunikujeme též bez zbytečného zdůrazňování, tak to prosím nedělej ty směrem k nám.
    Případně si najdi na internetu, za co je taky považováno používání více vykřičníků a otazníků. Asi by se ti nelíbilo kdybych ti to sem napsal. Protože krom křičení tam je ještě jedno vysvětlení a použít ho zde, tak si na mně budeš stěžovat na podpoře za urážku tvé osoby.
     
    dasa1143 a KOLENO1970 tohle ocenili.
  5. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ja som len srandoval.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anvan At to nehledas dlouho... souseduv jezevcik chtel zrejme rict, ze vic, jak 3 otazniky (popr. vykricniky) pouzivaji jen dementi (neco takoveho tezko v pravidlech ceskeho pravopisu najdes). Co me na to ovsem zarazi, ze zde tento jev neni ojedinely.... nooo, aspon jsi, holka, radne poucena do zivota xD;)
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Pajdo,
    počty otazníků a vykřičníků opravdu nevím, co znamenají. Pracovala jsem jako dopisovatelka a vyšlo mi v časopise několik článků. Kromě tebe, mě nikdy nikdo za můj styl nekritizoval. Zde jsem napsala slušně a korektně, spíše vesele, s nadhledem. Obecně si myslím, že nikoho neurážím, na nikoho hlasitě nenadávám, ale pokud nemohu už ani použít diakritiku, nemá cenu se s tebou měřit. Doufám, že jsou nyní moje písmenka správně narovnaná.
     
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Jsem pro aby se s vrtačkami mohlo obchodovat na trhu. Myslím, že cena té jedné co vlastním letí s každým dnem závratně nahoru. Přednostní právo na koupi má samozřejmě Monsaf ( měla by pak už 2 );). Přijímám nabídkyxD. Ale teď vážně, zajímalo by mě jestli tu opravdu jsou hráči, kteří už jich nají více a jen to tu neřeší nebo jestli je to fakt taková bída. Takže, kdo už má aspoň 2 kousky, napište sem, ať se mám na co těšit:p.
     
    monsaf a karbar tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Anvan: diakritiku klidně používej, ale prosím interpunkční znaménko mě i komukoliv z teamu stačí jen jedno. Budeme za to celkem vděční.
     
    AgathaCh a danda-vnovis tohle ocenili.
  10. sysel002

    sysel002 Pisálek fóra

    :D hlásím......mám vrtačku..... jednu,svoji první... ale nepůjčím xD jsem třetí nebo jich už přibylo víc?
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    sysel002 - řekla bych, že jsi čtvrtý šťastlivec tady na fóru :D Gratulka ;)
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    sysel002 - gratuluji k vrtačce xD... já jsem si ve stodole hezky uklidila poličku, nablýskala ji a stále čekám až tam budu moci také vystavit toto úzkoprofilové, nedostatkové, ba přímo podpultové zboží :p... s nezměrným úsilím jsem vybudovala dvě arboreta, dvě výrobny, dva zvěřince - zvýšila tedy pravděpodobnost vypadnutí vrtačky a čekám a čekám a čekám ... a ono ne a ne a ne xD
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - ale v nějakém vlákně se někdo pochlubil, tak dva dny zpátky. Ale kde to bylo, to už fakt nevím. A nick byl (pro mě) neznámý.

    Edit: Á, tak jsem to našla - kuk tu
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Aha, tak tam jsem posledni dve strany uplne zazdila, diky ;)
    Nicky jsou i pro me oba cizi, ale i tak gratulace!
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tři nebo čtyři vrtačky, to máš fuk :D Na ty hromady hráčů se mi to zdá stejně zatraceně málo :(
     
    evainfo a Xenie6161 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v O tom zadna! Sice nemam anung o tom, kolik procent hracu chodi na forum... pravdou ovsem je, ze i na foru je dost lidi nato, aby vzorek 4 vrtacek byl o necem vypovidajici. Jsem v klidu, ja nikam nechvatam a ti kdo chvataji se zde pro report RT ozvou se stiznosti x krat denne, takze ..... ja mam prazdniny, vrtacky, nevratacky 8)
     
    monsaf, dasa1143 a skalara.v tohle ocenili.
  18. z vrtaček se mi dělá lehce šoufl, nemohu se zbavit nápěvu jedné prostonárodní:
    "Měla (doplň nick) čtyří vrtačky a (doplň nick) jen dvě,
    Dej mi (doplň nick) jednu vrtačku, budeme mít stejně"
    xDxD
    EDIT. aby nedošlo k mýlce - nemám ani jednu (vrtačku) jablek jo, těch mám celkem dost :D
     
  19. slunecnice007

    slunecnice007 Pisálek fóra

    Chtěla bych se zeptat kde najdu vrtačku ? Stavební plány mám. Děkuji
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj slunecnice007,
    vrtačky jsou extra vzácná vypadávátka, která padají ze tří nových budov: Zvěřinec, Arboretum, Výrobna.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.