Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak já vrtačky vůbec neřeším bo nemám hvězdičky a floreny kupovat nebudu. Osobně si počkám na arboretum. Jinak si myslím, že RT dalo nižší pravděpodobnost, aby ponoukalo hráče nakoupit za floreny druhé stavení. Myslím, že tak dva týdny co dají do hry poslední stavení na farmě, tak zvednou pravděpodobnost vypadávání a vrtačky napadají.
     
    denny1985, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem vyzkoušel dát do Zvěřince 1 x mýval II (32:00) + 3 x kivi => výsledný čas 32:00 a obětoval na to 4 SK, abych to sklidil ještě tak, že druhou sklizeň budu mít před začátkem zítřejší akce...
    Asi si v RT vrtají kolena, než aby nám poskytli vrtačky - a na to, jak uznáte, potřebují vrtačky sami. ;)
    Ale co, vždyť ono to přes léto a podzim vypadá, resp. si myslím, že vrtačky budou padat i z toho Arboreta, kam půjdou dát stromy (pravda 20 h < 32 h), a z nich to snad bude vyskakovat lépe (prostě delší strom než 20 h není, a protože musí existovat nenulová pravděpodobnost vyskočení vrtačky z Arboreta, myslím, že cesta za vrtačkami povede právě tudy).
    "Uvidíme", řekl slepý poté, co si jednou takovou vrtačkou vypíchl oko...
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jim ty vrtačky přejme. Nejlíp u zubaře, tam si je užijou.
     
  4. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...jen aby u arboreta nebylo jiné nářadí xD
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    No áno ,áno, vŕtačiek máte málo.:D A ja sa ešte stále škrabem za hviezdami. Do 500 mi chýba posledných 15. A potom sa aj ja pridám a budem plakať, že nemám vŕtačky.;)
     
  6. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Když dám do prvního úkolu ve zvěřinci šlechtěné zvíře za více než milion tak se mi zbytek převede do druhého úkolu nebo ne? Díky předem.
     
  7. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    pompo68 jasně že ne, je to dokonce tam napsáno
     
    Pitrýsek47 a danda-vnovis tohle ocenili.
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    skalarko: ... nový tašky dobrý ... ti aspoň nezateče do chlívečků :p ... no já nevím, ale RT možná drobet uklouzlo, protože další haly na stromky a výrobny jim asi tolik neutrží 8). Určitě koupené zvěřince za FL byla docela pálka ... mě to rozhodně odradilo a koupit si na trhu zásoby stromků a produktů z výroben přijde levněji, protože si na nákupy těchto věcí mohu vydělat a je to rychlejší :p ... a taky musím všude osadit stromky kvůli padátkům při akcích ... a jinak je mám v liště. Jen si myslím, že další vymoženosti hráče odradí už kvůli těm sbíječkám ... můj názor :p ...
     
  9. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím. Jsem bez vrtačky.Dneska jsem požádala manžu o školení(sice něco málo o nich vím,už jsem i sama něco vyvrtala),ale někde je prostě chyba,když nepadají.Já už fakt nevím,co by jako po nás chtěli,aby jsme si mohli zavrtnout. Ani nevím,jestli má padat aku nebo příklepovka.
    Ještě mě napadlo,co když splním úkol v družstvu a pak mi budou padat.Já čekám na vrtačky a pak chci teprve vyplenit stodolu.Ale pokud to musí být obráceně? Máte už někdo úkol splněný,abych věděla jestli to má na vliv na vrtajdy?

    Jinak to beru docela jako podraz.Dřív jsme taky čekali třeba na štětce,ale ty padaly i z bedýnek.Padání jen ze zvěřince je dost velké omezení. Copak těch hvězd, co jsem do toho vrazila, zas tak nelituji,ale co mají říkat ti,co do toho vrazili reál peníze za floreny a ono pořád nic. Za normálních podmínek je na místě reklamace,ale tady zbývá jen čekat a nadávat si,jak jsme zase naletěli.
    Jedna vrtačka týdně by je přeci nezabila a i tak by jsme čekali 6 týdnů než by byl první upgrade.
    Na závěr tedy ujištění,že pár lakomců znám,a hlavně ti co mají nejvíc jsou ti největší držgrešle.
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Monča***, já mám ten penzion U bobků za floreny - a co na to říkám? No přes léto s takovou přistavět nestihnu, v zimě nebudu rozebírat střechu, aby se mi dobytek nenachladil....tak to plánuju na jaro :music:
     
    denny1985, dasa1143 a Monča*** tohle ocenili.
  11. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Stav vrtaček 0 :cry:, pštrosíci se tulí jak šílení a nic z toho.
     
    dasa1143 a Monča*** tohle ocenili.
  12. rvprint

    rvprint Pisálek fóra

    Vrtačky nepadají - dosud ani jedna...nevím, co zadali do algoritmu, ale po několika pokusech 0
     
    Monča*** tohle ocenil(a).
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak jsem zverinec poridila za prebytecny FL, hvezdicek mam malo :) Dala jsem tam neonky, no asi to nebyl dobrej napad takze sklidim a vymenim staje. Skoda ze tam nejdou dat obr stáje - nebo jdou? nikde jsem nedocetla ...
     
    Monča*** tohle ocenil(a).
  14. paeij

    paeij Rádoby autor

    nejdou, zkoušel jsem to.....
     
    Levlef a Monča*** tohle ocenili.
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Levlef, do zvěřince lze vložit jen to, co je v nabídce a tam obr stáje nejsou. V podkladech máme uvedenu tutéž informaci.
    Příjemnou hru

    danda

    PS: taky nemám vrtačku :D
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  16. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    Mončo musím tě uklidnit. Mám splněno vše co jde, zvěřince dva kousky, chovám to nejdražší a počet vrtaček = 0. Takže to vůbec není o splnění mise. není to o podpoře hráčů vyššího lvl jak psali. Prostě tam podle mne zapomněli ty vrtačky zařadit - udělali někde chybu.
     
    denny1985 a evainfo tohle ocenili.
  17. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Díky za info :) No, informace "co lze vlozit" je zavadejici, protoze pro mne to znamena zbourat obr staje a jit je zkusit vlozit do zverince abych zjistila ze to nejde Takze jsem se zeptala, jestli uz tohle harakiri nekdo nepachal prede mnou ...
     
    evainfo a danda-vnovis tohle ocenili.
  18. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Super,mám vrtačku.Dokonca Makitu:) z Baumaxu.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Stále žádná vrtačka. Dělá si někdo z nás legraci?
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  20. hafuska78

    hafuska78 Pisálek fóra

    můžu se zeptat, co ve zvěřinci pěstuješ, že ti vrtačka vypadla? Já jsem pořád na nule.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.