Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tykadlo ....vono je to jedno ;), až zapomeneme na to, že je potřeba nějaká vrtačka, začnou vypadávat - a pak se tu budeme hromadně ptát, k čemu že to jako je :D
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to pochopila docela blbě: Vrtačky teď padat nebudou - někdy příště?
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, ikdyby mi časem ta zatracená vrtačka vypadla, tak se s ní můžu leda vyfotit, bo jich je třeba 6 a na další rozšíření dalších 12. A jestli budou padat tímhle tempem jako doposud, tak si fakt za pár měsíců či let nevzpomenu, k čemu je dobrá o_OxD

    Pechfógl - myslím že "již brzy" :D
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    skalara.v, může být i hůř....pokud budou stejné vrtačky potřeba i do manufaktury a arboreta, nastane den, kdy budeme mít konečně 6 vrtaček a 3 baráky na spadnutí :D. A budeme se muset rozhodnout, který dřív přistavět :pxD
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mě co sklizeň to odkapávací nádržka. Buď mám jít na odběry nebo ten můj má něco zbytnělého, asi znamení shora...
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD pokud je to, co vypadává, znamením shora, tak musím odfrčet ke kadeřnici, padají mi totiž houfně hřebeny xD
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    můj penzion U bobků dáví hřebíky a ty malý kladívka.....asi zbytky, co tam nechali řemeslníci :D
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Po mně hodil ventilátor :D Se v těch vedrech docela šikne :p
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm á já hodím bobek a letím na soudek a maso takže vrtačky jdou stranou:p
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já si nemožu stěžovat,vrtačky má čtyry.Dvě hiltny,bošku a ve stojánku blekdekru. Šest netřeba,i stěmato sem rozšířil barák :p

    Jestli si ale myslijó,že to protahování dělá hru zajímavější,tak to ani omylem.
    Než napadá vercajk bude ze skladiště museum a půjde z plochy.Ono půjde tak i tak až začne nějaké divoké pěstování akčního.
     
  11. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Tak jsem si po týdnu opět proběhl tohle vlákénko a zjistil,že vrtačky asi nebyly objednány u výrobce....
    Nicméně trochu pozitiva bych v těchto zvěřincích přeci jen viděl - dám do něj 4 chlévy a mám 3 volná místa na jiné chlévy,které by jinak byly pro nedostatek místa v liště....
    Já si koupil i druhý za FL a mám teď na ploše chlívky se zvířaty,která jsem dosud jen kupoval a která neviděla "denní světlo" několik let....
    Že to samé nás potká i u arboreta a manufaktury je zcela zřejmé.
    Zatímco poměr čtyř výroben do jedné manufaktury bude asi stejný jako je u zvěřince,pokud stejný poměr bude i u arboreta,je to zbytečná "atrakce" - tady připadá v úvahu poměr 16:1. Ovšem je to jen spekulace......
     
  12. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Je jasné, že vrtačka je noname, DeWalt, jako solidní firma, by na nedostatek trhu reagovala již dávno, ne jako soudruzi
    xD
     
  13. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Proti zvěřinci (až na ten otřesný a oči trhající pohyb) nic nemám. Je to určité ušetření místa. ALE.
    Píši jen sporadicky, tentokrát mi to po nářcích spoluhráčů nedá, a proto odpovídám na jejich stesky...

    Pročítám to na fóru, tak se s tím už ne.. párám, všichni hráči nadávají, že vrtačky nepadají.
    Já též nemám ani jednu, neprohlížím ani bednu. V paneláku vrtů dosti, nezlámu si proto kosti,
    abych pracně hledala, co mi farma nedala.
    Přesto mi však VRTÁ hlavou.. vyšlápli jen s nohou levou, počkám já si raději, až tu pravou přidají,
    k tomu kůru mozkovou, pak bude zas farma hrou.
     
  14. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    za mě dobrej nápad jak ušetřit místo,ale trošku nám to překombinovali a šance jen na dva zvěřince je málo já mám v liště pomalu 1000 stájí takže dva zvěřince mě nespasí,ale i tak dobrý.
     
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Řekla jsem si, že se chvíli nebudu dívat, co ze zvěřince vypadává za nářadí, a pak mrknu do stodoly, co kdyby náhodou....
    A představte si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Není tam. Ani jedna vrtačka.
     
  16. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    No já si myslím, že RT teď koumá jak nás pumpnout o další korunky - když o ty vrtačky tak stojíme. No se mýlí, protože už je mi to fuk - nadšení ze zvěřince opadlo a jak zde bylo psáno 4 je lepší než 1. Tak sorry RT - někdy příště....
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    zcivin: a můžeš mi říci, jak si za reálnou měnu koupíš vrtačku, pokud jsem to zkoušel, tak vypadnutí na použití SK nezávisí.
     
    petaM2001 a kiki2305 tohle ocenili.
  18. archiewolf

    archiewolf Pisálek fóra

    Zatím jsem to jen omrkl,hvětdiček je dost,tak asi taky koupím.Co mně ale přijde nedomyšlené,je rozšíření-za dvě stáje navíc odevzdat (kromě jiného) 9mega ve zvířatech?V normálních je to blbost,to se ty 2 stáje nikdy nezaplatí,takže jedině šlechtěnci a nacpat do toho spoustu SK-do toho určitě nepůjdu,mám pro něj lepší využití.
     
    denny1985 a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    archiewolf na žluté rozšíření o 2 stáje ti stačí splnit stříbrný úkol - tedy dodat 1 mega ve zvířatech....pak můžeš pokračovat s nářadím a plody stromů, na plné rozšíření dvou zvěřinců na oranžový upgrade ale těch 9 mega v dobytku potřeba je....

    A pak ještě čekat na ty nedostatkové vrtačky.....než se dočkáme, stihneme pořídit i ten dobytek za celkem 9 mega :music:
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak frtačku taky stále nemám :( Myslím si, že dřív uvidím paní Columbovou nebo vyhraju 100 mega ve sportce o_O Ale co, až budou, tak budou, nebudu se tím stresovat ;). Vyměnila jsem opět nájemníky v megachlívě, a dala do něj barevné husy. Třeba je ukecám a vrtačku mi snesou :D

    Edit: Hmmm, tak prd...dostala jsem hřebík a tašku na střechu o_O
     
    Naposledy upraveno: 26/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.