Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Huráááááááá mě taky jen stojí.:)
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko: ano mají to všichni :D
     
    monsaf a matlafous123 tohle ocenili.
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo nene....můj farmanžel hlásí stálé křeče dobytčáku na jeho farmě..... ale já jsem tedy nesmírně vděčná, že ty křeče přestaly

    .....ovšem zase je možné, že teď RT usoudí, že nebudeme potřebovat vrtačky už vůbec, když barák drží, nehrozí že se rozpadne a nebude třeba oprav ;)
     
    denny1985, Trepifajksl a jana563 tohle ocenili.
  4. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    hurá, mě se teda stále hejbe a i ta žabka skáče, restartoval jsem ;)
     
    Trepifajksl, evainfo a čarodějka007 tohle ocenili.
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tož by chtělo, aby restartoval hru nebo vypnul animace. Vrtačky byly ze zvěřince vyjmuty a odloženy na příště :D, takže barák již nemá co pohánět :D
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    I ja hlasim neustale porodni stahy xD Nj, po vypnuti animaci to fakt usne :)
     
  7. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    animace teda vypínat nebudu, aspoň se na farmě něco děje :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Pokud budou zapnuté animace, tak se prostě barák hejbat bude, to je totiž vlastnost zapnutých animací.
     
    čarodějka007 tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, to víš....jak jsou tady dotazy nejrůznějšího druhu, tak by mne zajímalo, kdy tu někdo napíše, že jemu nestojí :D ....ať máš taky nějakou zábavu
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si s postavením zverinca počkám.Žiaden zatiaľ nemám chuť postaviť a vôbec mi nechýba.Tých pár stajní čo sa dá do tej búdy vložiť mi nepomôže a čakať na vŕtačky ako na predošlé náradie bol des.Pamätám keď som začal hrať tak rok som čakal na chytač peria.Až mi výrobňu podaroval sused keď bolo O-D potom mi padli.Tak že teraz to bude asi podobne a farmu nechám ako ju mám nič na nej meniť nebudem.
     
    skalara.v, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zvířetník konečně vypadá normálně, jenže vypnutí animací způsobilo bohužel i to, že se nepohybuje ani to ostatní, co nevadí, naopak oživuje hru ... takže opět jen polovičaté řešení :cry:, copak opravdu nejde věc vyřešit ke spokojenosti hráčů?
     
    denny1985, skalara.v a kometak96 tohle ocenili.
  12. paeij

    paeij Rádoby autor

    Copak vrtačky? Už je někdo viděl?
     
    Miki.07 tohle ocenil(a).
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj paeij, našli sa už prví šťastlivci, čo vŕtačky nie len videli, resp. už ich vlastnia.
    Peknú hru prajem
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Ria

    To by mne moc zajímalo kolik je těch šťastlivců, já jsem tady na foru zaznamenala dva po jedné vrtačce
     
    tykadlo a Danielaa25 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak pěkně mě po ránu stojíxD ale vrtačka zatím nichtxD
     
  16. 1jezedák

    1jezedák Rádoby autor

    furt něco chovám, ale vrtačky stále nikde, ať se jdou bodnout.
     
    denny1985, Miki.07 a tykadlo tohle ocenili.
  17. bello73

    bello73 Zelenáč fóra

    tak já jsem trochu zmatená...skladiště sklízím už od začátku akce,ale vrtačka ani jedna :(
     
  18. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    bello73- jsem na tom stejně a už mě to přestává bavit
     
    denny1985 a Miki.07 tohle ocenili.
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) sklízím pravidelně dva zvěřince - vrtačku taky nemám ... už jsem se smířila s tím, že upgrade letos nebude a víc to neřeším ... prostě RT nám dal pouze čuchnout k dobrůtce, ale kousnout si nesmíme ... tak ať, žili jsme i před zvěřincem, zvládneme to i nyní ...
     
  20. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli už máte někdo ty pitomý vrtačky. Já nemam ani jednu, ve zvěřinci mam žáby. Třeba by fungovala jiná zvířata? Nezkoušel jste někdo dát do zvěřince růžovky a ted mě napadlo, dají se tam vůbec dát, nebo jen základní chlívek. Až mě dojdou ty žáby, zkusím růžovky, nevim z jakých chlívků by to už mělo padat :wuerg:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.