Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já jsem ráda, že nikomu dalšímu vrtačka nevypadla :D Bo dneska ráno mě pěkně bolela hlava :wuerg:
    Dneska vítám "suchý" den a nadšeně popíjím zelený čaj :D Takže s ohledem na zdraví zdejších farmářů už žádné vrtačky, prosím xD;)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Nesabotuj to, muro, kdyz jsem si ted nalila! xD:p
     
    Trepifajksl a skalara.v tohle ocenili.
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - dej si i za mě :D Já brzičko vstávám, tak budu radši hodná ;) Ale možná zítra.....xD:p
     
    matlafous123 a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, farmáři a farmářky! Včera jsem byl umordován po šichtě, tak jsem jen sklidil, dnes jsem taky chvílemi viděl, co nebylo namalováno. (Žádám tímto pana Krakonoše, aby nám poslal psí počasí... Radši 3 x zmoknu, než jednou zdechnu vedrem.) Ale! Koukl jsem se na fórum, přečetl pár vašich příspěvků a otevřel si jedno polotmavé citronové birelko a spokojeně se uchechtávám.
    Srdečná gratulka Máťochovi!
    Já věděl, proč si ten bazmek nepořizovat...
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak na zvěřinec jsem se těšila, ale moje radost velmi rychle vyprchala, vrtačky nepadají a na upgrady je toho potřeba velmi mnoho!!! Ani nevím zda se těšit i na další slibované vychytávky jako je arboretum a snad i zvěřince na baha! Jak se říká hodně humbuku pro nic za nic!!! ;););)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak vrtačka stále nikde. Vyměnila jsem osádku v tom "megachlívě". Zůstali tam jedny žůžoví chamíci a k nim jsem šoupla kiváky. Snad se nesežerou ;)
    Trepifajksl - Krakonoš ti psí počasí poslal, ale znáš Českou poštu - třikrát to ztratí, než to doručíxD :eek: Takže druhý balík hromobití a deště ti poslal kurýrem. Doručení očekávej v sobotu odpoledne ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/16
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno, farmáři chtiví vrtaček..
    Já jsem se dnes definitivně smířila s tím, že zvěřinec je místo pro 4 chlívky. Tečka.
    O upgradech nám psát vůbec neměli, zbytečně se tím vyvolaly u některých hráčů negativní reakce. Navíc tedy úkol na rozšíření zvěřince byl asi hozený do placu předčasně - i já klasicky hrrrrrrrrr do všeho jsem tam nacpala šlechtěnce za milion - a zbytečně. Dala jsem tam i ty, které mi bylo docela líto, ale chtěla jsem mít hotovo. Klidně jsem se na to mohla vykašlat a počkat na třeba příští rok (již brzy). To mě na tom mrzí nejvíc...Ale co. Hrajem dál, i bez upgradů. Tak gumáky, motyčky a jdeme na to!!
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Pripominas mi toho kocoura v avataru - nad veci, line se povalujici a potutelne se usmivajici ;):D

    Neprijde mi ani k pate, ze nemam vrtacky - mam 4 chlivky na miste pro jeden a jsem spokojena. Az budu moct vylepsovat, tak to udelam a vic neresim. Ve 100. lvl taky nemuzu byt za tyden, tak proc se vzrusovat...
     
    Naposledy upraveno: 24/6/16
  9. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak tak, je to vždy tak. Podali nám prst - teda zverinec - a my hneď chceme celú ruku. Aj ja som spokojná, mám len jeden zverinec a šetrí miesto ďalším zatiaľ trom stajniam. Aspoň sa mám na čo tešiť, lebo napr. pri tých TS tou infláciou zadarmo pridelených a výsledných nezaujímavých stajní u mňa už to napäté očakávanie z výsledku bohužiaľ zmizlo. Tak teraz je aspoň na čo sa tešiť.
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Matlafousku, jsi v omylu. Už několikrát jsem tu zmínil Číčolínu. To je moje, již brzy, šestnáctiletá kočka. Jen holt je po rodičích velká a se mnou rostla i jinak.Ale zatímco já teď hubnu, tak ona na linii hází bobík a neustále otravuje,že chce jíst to, co já... Tak už jsem jí vyřadil kapsičky, a baští zeleninu a šunku. Ale nad věcí je - to jest nad jakoukoli mojí činností, pokud neruším její kruhy. Pak hlasitě protestuje.
    A z toho vyplývá, vážení trpitelé, hoďte na potíže s vrtačkou také jednoho či více "bobíků"... Ten mizerný kus nářadí nestojí za nervy v kýblu, nabouraný žlučník, zničená játra a překyselený žaludek!
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Trepifajksl: Jééé, já měla takovou Máňu, dožila se 17,5 roku, a to bohužel nesešla stářím, i když už měla svoje "myšky"... Byla bezva. Tak za mně podrbej za ouškama svou Čičolínu. Jo, to mi připomněla, že známá pojmenovala svou kočku Kočilína (ale chápu že to nemá stejný slovní základ hihihi).
    Vrrrrrrrrrrrtačka nula, a mám tam červené netopýry, a nic. Ale SK nekrrrrrrrrrrrmím :)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Ja si to rikala, ze se urcite dopustim faux pas :oops: Uprimna omluva tobe i te vyrovnane dame s vybranym jidelnickem ;)
     
    Trepifajksl a monsaf tohle ocenili.
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vrtačku fakt nemám:(ale kocoura jo, je to nalezeneček -v krabici v lese-,neumím si představit, co bude dělat za 10 roků- podle veterináře má asi 2, z toho jej budu mít v listopadu rok já. Už tedˇse mnou orá, vláčí, diriguje. jsem silně zvědavá, co bude dělat za 10let, jak jej znám najde si jiného člověka k terorizování-já se toho těžko dožiji, už sháním psy:p;)chiatra,samozřejmě sobě-
     
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj dasa1143,

    no já ti to povím naprosto přesně - i za 10 let bude s tebou orat, vláčet, dirigovat:D. My máme doma 3 psy a každý jeden z nich s námi ořou, vláčí dirigují... podle nich ráno vstáváme, večer chodíme spát a během dne si s námi v podstatě dělají co chtějíxD
     
  15. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Teda daso1143 teď jsem se po přečtení tvého příspěvku lekla,že hledáš na toho chudáka kocoura psy,ale pak jsem četla dál a ty hledáš psychouše. Tak to jo,tomu rozumím.I s náma doma cvíčí naši drahoušci chlupatí.Dnes je ale relativně klid,zmohlo je všechny včetně mně vedro a válí se lemry všudemožně kde je stín.
    Vrtačky prostě nepadají.Stále trpělivě čekám......:p
     
  16. samec

    samec Magnát fóra

    Milé RT zas perlí! Vrtačka za takovou dobu ani jedna---to nám dají jako dárek pod stromeček??Jsou dost trapní!!
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vrtačky nikde, to už s hrou nemá co společného. Byla RT vyjádřena naše nespokojenost? Vždyť takto brzy si budeme hledat lepší zábavu, než jak Blbouni nejapní na něco čekat. Já osobně mám dost trpělivosti, ale opravdu odtud - potud. Tak draho jsme nakoupili, ať se to týká hvězdiček nebo florenů, a někdo si z nás utahuje
    ;)xDxDxD
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jede lasturka kalendář, pár okýnek ještě je, co když tam bude vrty vrty do roboty. Místo vrtačky si v tom případě prosím floreny a za ty bych snad koupila 2+2 z druhého vlákna.
     
  19. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Včera a dnes žádná vrtačka? Že u mne není se nedivím,ale ani u jiných hráčů?
    No,musím souhlasit,že nás někdo pěkně vypekl.Ne že bych všechno musela mít hned(na jezevce a ledvinovník už taky čekám pěknou dobu),ale 6 vrtaček na první upgrade je dost a tímhle tempem zavedou dřív mletí SK na baha,než se dočkáme sotva první vrtačky.
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ....lidi, můj dobytčák se přestal pohybovat - ten tanec svatého Víta už není vidět :), máte to taky?
     
    monsaf a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.