Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zcivin

    zcivin Pisálek fóra

    Mám dva zvěřince a vrtaček jako skoro všichni ...0. No ale pokud nebudou padat vrtačky - má cenu kupovat další výmysly RT? Vždy když je to na náhodě tak hra stojí za... Takže jsem optimistický skeptik - před zavedením arboreta napadají vrtačky - jinak nekupuji!!! Zklamání ze zvěřince veliké - není to o umu a sklízení, ale o náhodě ze strany RT. Jediné plus je, že 4 chlívky místo jediného. Ale pokud to mělo být pro hráče ve vyšším lvl, pak to nechápu. Hezkou hru a gratulace k první vrtačce
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    tak jsem si lámala hlavu ,kde seženu vrtačky a čtu,že to málo padá :( No po týdnu ani jedna nevypadne ,nějaké divné,nemyslíte?:(
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak jsem po oslavě PRVNÍ vrtačky vystřízlivěla8), druhou začnu zapíjet v sobotu-musím si dát maličkou pauzu-,tak se třetí a čtvrtou počkejte prosím na příští týden.DĚKUJI:p;)
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Dlouho přemýšlím o tom,proč mi nepadají vrtačky.Dnes jsem na to konečně přišla!RT se nějak doneslo,že jsem vrták,tak vrtačky nepotřebuju.Kdo mě prásknul,ptám se?!
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD vilm4 - ale právě vrtačka je k vrtáku potřeba, proto by nám měly vrtačky lítat ze zvěřince jedna za druhou ... vrták bez vrtačky nebo vrtačka bez vrtáku - to je přece neúplné ...
     
  6. The_Brindle_Cat

    The_Brindle_Cat Pisálek fóra

    Už někomu vypadla vrtačka? Mám dva zvěřince hned od začátku, ale vrtačku zatím ani jednu. :cry:
     
    jever0 tohle ocenil(a).
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jsem po hodně ale hodně dlouhé době odklikala 2900 ks nařádí od mazlíka a dostala jsem se na krásných 259 okapávajících nádrží. Už nevím na jakou výrobnu jsou třeba ale na výrobnu zavazadel mám podobný počet nádobíčka. Výrobny moc nestavím, tedy vylepšené, na trhu není z čeho, mohli by domalovat nebo mi to virtuální konto rupne pod tlakem. Vrtačka ani jedna ale bolí mě stolička, brzy ji nejen uvidím :wuerg:. A protože od užití super náhražky za originál lék na sennou rýmu od včera skoro do dnes neexistuji, vím o sobě jenom díky zubu tak jsou mi vrtačky šumáček. Budou nebudou? Ale budou, stejně jako štítky na zavazadla. Neupečte se a hlavně nejezte analergin, spolehlivější než kdysi rohypnol.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. janka59

    janka59 Zelenáč fóra

    No já opravdu nechápu, že ten Zvěřinec s takovou pompou zavedli.... to jsme ještě museli vyklidit sklady, abychom splnili úkoly v družstvu a získali stavební plány - a teď vrtačky stále nepadají - vidím to fakt jako podraz na nás, hráče. Je to vážně škoda a zklamalo mě to. -.-
    Kdybych to věděla, tak jsem úkol v družstvu neplnila a zřídila si jen zvěřinec pro úsporu poliček na ploše. A divím se, proč už někdo kompetentní zde neodpoví....
     
    Naposledy upraveno: 23/6/16
  9. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    "The_Brindle_Cat,
    Tak , jak je to od RT nastavené se to nedá splnit. Takže zvěřinec rozšířit nelze a 500 hvězdiček bylo takřka k ničemu
     
    babička-květa a ananuki tohle ocenili.
  10. MONIKA6471

    MONIKA6471 Zelenáč fóra

    I ja postrádám vrtačku . Jak čtu nejsem sama:sleepy:.
     
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    No jo, no jo...jak je člověk starej, tak je zabedněnej a zase se nechá oblbnout.
    Jako kdybych to za tu dobu farmaření nevěděla...To bylo se železem na kotlárny,
    s odkapávací nádrží na Bio-lep laboratoř a také se štítky na obchod se zavazadly.
    A nepoučím se. Honem, honem, jak velí farmářská nenasytnost, postavit zvěřinec,
    fofr upgrady a pak ?...pak tu budu čučet půl roku na jednu vrtačku, jako jsem čučela
    na ty ostatní již jmenované potřebné dílky.
    Co se sebou nadělám...nic, příště to udělám zase a tak se ani nečílím, vždyť jsem
    se měla poučit z dřívějška.

    xDxDxD
    Jinak , ani z růžovek ani ze stájí , které přinesly TCH jako novinky , nepadlo NIC.
     
  12. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ja zverinec neriešim, kým som na farme dám tam kukučky (ako by boli neónky;) )
    a cez noc dávam zvieratká z TCH, ktorých mám najmenej.
    Rozšírenie zverinca začnem plniť až potom ak mi vypadnú vŕtačky
    ak nevypadnú bude zverinec iba na 4 zvieratká, žiadny problém :)
     
  13. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    Prdlačku i já nemám vrtačku - tak se vrátíme k ručnímu vrtání.:cry:
     
    dasa1143, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  14. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Proč mi jdou do zvěřince umístit jen obyčejné stáje ? Žluté, oranžové atd. se mi při načítání vůbec neobjeví
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ptakoun: protože jsi nekoukla na FAQ ke zvěřinci a na tuto animaci

    [​IMG]
     
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    tak to jsem zas pěkně naletěla s těma vrtačkama je to fakt pěkně dost trapne hvězdiček mam dost malo tak jsem si ten zazračny zvěřinec koupila a ted budu čekat snad rok na par vrtaček naposled jsem si něco koupila a kdo ví jak to bude s amboretum a manufakturou >:(
     
  17. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    "pajda361, dík, asi na mě působí to vedro
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, hlavni problem neni v tom ze vrtacky nepadaji, ale v tom, ze az napadaji tak si toho jednak uz za ty dva roky nikdo nevsimne a pokud ano, ani si nevzpomene, k cemu jsou...
    Dumam zda si mam tu dvacku JC dat na jednu plochu, ale zatim vyhravaji zabicky ve zverinci a na tech to nema cenu moc testovat :)
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nevím, kdo zase :mad:psal, že do zvěřince nejdou barevné stáje. Fakt smekám před pajdou atd. I já už jsem z toho na CHOCHOLOUŠKA:cry::D

    PS. labutě taky nic-myslím-ŽÁDNÁ VRTAČKA-:p;)

    PPS. než něco napíšu, zkusím přečíst aspoń PÁR stránek:mad:
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uz se tu zas nekdo nervuje, ze nema vrtacky!? :D:p Vcera jsem misto zapijeni spala, takze zadne vrtacky padat nemuzou, to je snad jasny, ne? xDxDxD Ale ono to chce hlavne klid a nohy v teple, vazeni! Prdne vam cevka, budete tahat nohu a ja vas opravdu nehodlam ze sveho platu, v invalidnim duchodu, zapricinenym timto zpusobem, dotovat! Btw uz jsem to napravila :pxD

    dasa1143 Jeste ty zacinej! :D
     
    Naposledy upraveno: 23/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.