Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    máťochov GRATULUJU, krasny!!! ;):D A co ted? o_O Prestat nebo neprestat ty vrtacky zapijet? xD
     
    duna.duna1, lacrima a monsaf tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD pokračovat v zapíjení ... ačkoliv pokud po každém zapití vypadne jenom jedna vrtačka, tak skončíme špatně xDxDxD
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    máťochov: ... taky gratulka ;) .. sem říkala, že to začne padat, ale na tu zahrádku už připíjet nepudu :wuerg: .. se mi po tom patoku ani nic nezdálo xD :p ...
    Tak honem pište další "vrtačky", ať mohu poblahopřát :D ... mám ještě dnes a zítra volno a potom budu jen z dálky přihlížet a ťukat s magnéskou xD :p ...
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jestli se bude zapíjet každá vypadnuvší vrtačka, jsem do měsíce ve špitále.
    Já nejsem vyloženě abstinent, jen mi alkohol celkově nic neříká, takže včerejší "sedmička" samohonky udělala v mém vnímání reality dobrej guláš.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - zoufalé situace vyžadují zoufalé činy xD
    Medvánek - Já jsem pro taky pokračování xD Dodržovat pitný režim se musí, zvláště je-li teplo :D
    máťochov - velká gratulka k vercajku (snad se taky dočkám ještě v této pětiletce)
    evainfo - navštiv jinou zahrádku, tam kde kvalitnější tekutiny nabízejí :D
    Bezejmenný - musíš opatrně, bo játra máš jen jedny ;) Já pocucávala nízkotučné, pěkně orosené... a bylo mi fajně :p
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ja vam nevim, jestli bych po vcerejsku neudelala pauzu... no, a kdyz zitra zadna nevypadne, tak zase zacneme 8):p Co? Jsem na tom s vnimanim reality podobne jako Bezejmenný :oops: nebo aspon nekdo za me dneska zaskocte xD

    EDIT: Tak joooo, noooo, ale jen prvnich 6! :p
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  7. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Uprimne vam musim priznat ze se uz nemuzu dockat 19 h az si dam studeny strik. moje vrtacka se taky zapila:D ikdyz rano jsem byla jak tankem prejeta 8)8):D
     
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Taky marně vyhlížím vrtačky. Takže velká gratulka k našim prvním farmavrtačkám. Jestli každý den vypadne jednomu hráči jedna vrtačka,to se možná nedočkáme ani jako báby a dědci.Chtělo by to trošku povolit kohoutek.
    Pokud Máťovi a monsaf v nejbližší době vypadne druhá,asi začnu závidět,i když to není moje vlastnost. Mentorem jsem se stala taky teprve nedávno,tak snad do dvou let vypadne těch prvních 6 vrtaček. :wuerg: A jelikož včera jsem nestihla a dnes je opravdu vedro,ráda si dám dneska nášup xD
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no vidíte už jsou 2 vrtačky na světě a propo nečetl někdo zahraniční fora jak jim padaj?:p
     
    evainfo, kometak96 a monsaf tohle ocenili.
  10. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Haloooo, tak já mám 6 vrtaček..............................................................................................................zapotřebí (stav nezměn :p)
     
  11. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Máťochov - gratuluji, jen tak dál

    Skleničku bych si dneska dala, jedna nemůže uškodit ... :p

    Manažersky optimistickou formulaci "již brzy" bych si dovolila navrhnout změnit na nesmrtelné - "výhledově, donazimy..." xD
     
  12. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  13. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Monsaf - no tak jistě, v malých dávkách neškodí v jakémkoli množství a z něčeho si to dávkovat musíš. Tož na zdraví, na léto a na vrtačky!!!
     
    Trepifajksl a zejdy66 tohle ocenili.
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já už jsem vystřízlivěla ze včerejší oslavy prvé vrtačky monsafa a začínám vytvářet svůj
    akční plán. Jeho základem je:

    - získat žlutý zvěřinec 2x =2 x 6 vrtaček =12
    - získat oranžový zvěřinec 2x = 2 x 12 vrtaček = 24
    -získat žluté a oranžové arboretum / již brzy /= 12+ 24=36 ;)
    -získat žlutou a oranžovou manufakturu /již brzy / = 36 :D
    celkem tedy 108 vrtaček :p již brzy :cry:


    zohlednuji příděl pro místní komunitu 2ks za 3 dny
    a konstatuji, že jsem spokojeně doma jako za starých dobrých časů

    totiž stojím dočasně ve frontě
    xD
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak to vypadá,že ty zvířata za mega v pohodě vychovám,než padnou první vrtačky.Jestli to nebudou nějaké podpultovky,když jsou tak málo k mání.Ale měly by být z Číny,tak to nebude žádná extra kvalita,tak nevím,proč s tím dělají takový cáchy.

    Jinak vínko padlo na oslavu- 2 malé sklínky Mikulovského,abych se moc neunavila v tom vedru.Ale dobré je,sakra.Tak snad se zadaří a padne brzy i nám.Na vrtačky!!!!!
     
  16. kakamil96

    kakamil96 Zelenáč fóra

    lidi neblbněte,já se nemíním uchlastat,stále ani jedna vrtačka,to není normální,to si z nás dělají snad srandu,nemám čas na nějaký blbnutí podle admina,přestává mě to fakt bavit,uvažuju o ukončení hry,tohle je nefér.
     
    milena8111, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG] Také nemám ani jednu vrtačku, ve zvěřinci mám růžové chameleony a nic. Začínám nabývat dojmu, že je to donucující prostředek, abych zakoupila ještě jeden zvěřinec za floreny, že pak by se ta naděje na vypadnutí vrtačky mohla zvýšit. Pravda to tedy je, ale jestliže jsem stále na nule vrtaček a vidím to téměř u všech ostatních, tak nula krát 2 je stále bohužel nula. Takže stále odolávám. Vím, je to úkol trvalý, není kam spěchat, ale na druhou stranu co trvá moc dlouho, tak to nakonec dokáže i člověka otrávit, bohužel.

    Medvánek, Bezejmenný

    jsem toho názoru, že pokud se zapije každá vypadnuvší vrtačka, byť řádně, že se nic nestane, že do další vrtačky člověk stihne řádně vystřízlivět a dát svou tělesnou schránku do pořádku
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Lyzarka já mám dobytčák za floreny, ale vrtačku zatím taky ani jednu....ale věřím, že "již brzy" xDxD
     
  19. laumars

    laumars Aktivní autor

    Pekny vecer prajem , viete mi niekto poradit ako mam vykydat ten roztraseny zverinec ?
    Vykydam , nakrmim , napojim a ked prejdem na inu plochu a vratim sa zas je ho treba vykydat. Skusal som na inu plochu do listy restart zatial nic nepomohlo.
    Na kombajn nereaguje vobec. Krmivo a vodu si to berie veselo ako keby sa nechumelilo, v poslednej minute mi to zozralo 24 ks krmiva, nenazranec jeden
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
    blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím laumars, já bych ho zastavila (až budeš mít dosklízeno) a dala ho zpátky do lišty a znova vytáhla a naplnila výběhy. Pokud to nezabere, napiš na herní podporu.

    danda :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.