Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No on vás ten humor přejde, až to víno na oslavu vyprchá a zjistíte, že ta vrtačka vypadla jen tak náhodou nebo spíš omylem...a propooo - jedna vrtačka léto nedělá - nebo to bylo něco s vlaštovkama a jarem???.....myslím, že záležitost upgradu zvěřince je odložena na jindááá (nedohledno)
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    anvan, tady se ale neříká "na jindááá (nedohledno)" ale "již brzy" :D:D
     
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Nebo taky dočasně, fuj to už tady taky bylo! Těm kdo mají vrtačku, gratuluji, ale co s jednou? A my ostatní? No nic jen čekat, čekat, čekat, sklízet, sklízet a zase sklízet a vono to dřív no spíš možná pozdějc bude. Jak to tak čtu tak vrtáků už by bylo dost.
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    již brzy nebo v nedohlednu nebo nikdy...to je úplně stejné. Obávám se ale, že pokud RT trochu neuvolní víc vrtaček do placu, tak to bude naprosto nedostupné. Kdyby měly vrtačky ojediněle vypadávat z polí jak např. včelí královna, nebo dřevěné kladivo, tak neřeknu ani popel....ale pokud budou vypadávat jen ze zvěřince, tak je to skutečně na léta....Už vidím, jak se budou radovat z jedné vrtačky ostatní (pokud vůbec), ale je jich potřeba ještě dalších 5....To jsem pesimistka, co? A urejpaná - to bude asi tím, že jsem si v 17.01 nic nenalila. Jdu to napravit. Občanku už mám, tak můžu...;)
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anvan Ty, rejpale vobecnej... Jestli ty jsi pesimista, tak ja jsem panna Maria a nerikej mi, zes nemela cas si nalejt! xD Tak a ted cekam, ze se do me pusti s florenema a druztvem - uz to vidim v zivejch barvach! xDxD
     
    lacrima, michalka59 a monsaf tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    anvan, ale bacha....abys pak neměla pocit, že ti napadaly stovky kladívek :D
     
    lacrima, monsaf a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. janka59

    janka59 Zelenáč fóra

    Mám 2 Zvěřince a ještě NIKDY ni nevypadla vrtačka... jen když si vzpomenu, co se šechno muselo dodat do družstva, aby bylo dost stavebních plánů.... zdá se, že jsem zase naletěla ! ?)
     
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    jojo matlafousku, kdy už konečně prozradíš, jak se vyměňují ty krejcary za floreny???? haha...tak abyste holky neřekly, fakt jsem si ulila na počest jedné chuděrky vrtačky - ale jako správnej fajnšmekr jsem si dala whisky - snad tím nikoho neurazím!?!? A doufám, že tím popoženu další vrtačky..
    čarodějka - kladívek mám asi 1800, to už pak nepoznám...
     
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hrotit to nemá smysl.
    Když si vzpomenu na ty nervy že mi nepadá zachytávač pírek tak nějaká vrtačka mě nemůže rozkývat.

    Jinak čekám až to napadá sousedům a večír se půjdu projít a .......

    [​IMG]
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matlafous - vliv kultury prostředí, říkáš :D Tož jsem přeblejskla monitor, nalepila na něj kytičku a vzala si sluchátka...Snad to pomůžexD
    Edit: Tak na vrtačky to vliv nemá určitě :eek:
     
  11. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    ahoj, s těma vrtačkama je to fakt opruz, kazí to náladu při hře.
     
    milena8111 a pavca67 tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... ahojky všem :) ... jsem včera nezradila při novém "jubilejním přípitku" v 15.01 a připila v nedaleké zahrádce zdejším neznámým "čučem", jehož názvu jsem se nedopátrala :D ... se někdo z přátel ptal, na co si připijeme a moji odpověď: ".. na vrtačku ... " vzali s humorem, protože mě už znají ... no vysvětlení muselo být a tak se nebojte, vrtačky začnou padat .... těch přípitků bylo hodně xD ..
     
  13. xanda1975

    xanda1975 Pisálek fóra

    ahoj všem akorát jsem se šla zeptat komu už spadla vrtačka ale vidím nebo čtu že téměř nikomu :)
     
    petaM2001, monsaf a evainfo tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anvan Urputnost ukrutna tvemu charakteru vladne! xD Odvolavam, co jsem odvolal... a vubec, ja tu vlastne nejsem! 8)

    Smarjaaa, ona si ty sluchatka narazi na hlavu! :music:
    skalara.v Ty ses vrtak, takhle se vyssi produkce nedockas - hudbu mas prece poustet kravam, ne sobe! :D

    monsaf To je nechutny, kolik mas elanu po ranu! o_O:p Ja se jeste nedostala do postele a budu honit vrtacky :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  15. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Hezke slunickove rano. Ja uz od 6h pracuju a tise zavidim tem co jsou doma;) a vyhlizeji vrtaky :p uz se nekomu zadarilo ????
     
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak jak tady čtu , tak je pořád nějaký důvod se napít co? anvan se ani nedivím ta Morava dělá hodně ;) myslím si, že to není ani tou vrtačkou. Sklízím za pár minut tak držte palce ať můžete slavit dál xD
    Tak bohužel je po slavení nepadla
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  17. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři. Ve zvěřinci mám neonové chlívky a před 2 dny jsem je začal krmit superkem. Dnes ráno;).

    [​IMG]

    Tak už pouze 5 kousků a bude upgrade, to už je pohoda:p.

    Monsaf, díky. Zapomněl jsem napsat, že na ploše je také cca 20 Johnů, což bude možná klíčové, nevím.
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  18. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    velka gratulace:D:D:D:D:Dvitej do klubu
     
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Vida tak už jste na to dva moc gratuluji, teď už to půjde rychle xD
     
  20. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    o vrtácích ani nemluvím, co to je??? ;)
    ale až teď jsem zjistila, jak tam strčím neony... nejdřív jsem se rozčilovala, že tam upgrady nejdou... je to trochu nedomyšlené, já si tedy rozhodně nepamatuju, jaké a kolik barevných upgradů mám, takže nevím, jaké tam strčit základní chlévy, abych to mohla rozšířit... škoda že se tam nezobrazujou všechny chlévy jako při normálním umisťování, to že by tam upgrade šel strčit až na normální chlívek je jasný... nešlo by to poslat RT jako návrh??
    PS: jo a jestli se to tu náhodou už řešilo, tak pardon, nebyla jsem nějakou dobu na farmě a na fóru, tak jsem nepročítala všechno...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.