Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Asi jsem velká amatérka ale pálavu jsem ještě nekoštovala , až se stydím o_O
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monsaf Koupim po ceste z prace pro jistotu 4 l... kdyz nedorazis, oslavim to za tebe! :D
    arget31 Zkusene! Vidim to presne tak a i kdyby mi to k vrtackam nepomohlo, tak ta prvni je treba zapit! ;)
     
    monsaf tohle ocenil(a).
  3. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Matlafous123 - Souhlasím, i kdyby to nepomohlo k vrtačkám, je to metoda, která stojí za to.

    Monsaf - Můžu jenom doporučit a klidně se i rozdělím...
     
    evainfo, matlafous123 a monsaf tohle ocenili.
  4. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

  5. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Matlafous123 - Taky mám dneska ještě volníčko, tak v kolik začínáme?

    Monsaf - Raději suché nebo sladké?
     
    Xenie6161, evainfo a monsaf tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    monsaf: gratulka a vážně paráda :D .. sem si hned říkala, že to co mi vrtá za zvěřincem vypadá divně :p. Písni holoubkem adresu dodavatele na faktuře ;) ... sím sím .. hrozny mohu v jakékoli podobě, bych něco taky přidala xD ..
     
    Xenie6161, Trepifajksl a monsaf tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Monsaf, velká gratulka, pak že nerostou xD
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hehe, tak do toho se, vazeni, klidne necham uvrtat! :D Hlasim tez volno, pocasi luxusni, nechat vas v tom samotne nemuzu, toz v 17:01 mam nalito (at zachovam dekorum) a prijdu si s vam cinknout!
     
    skalara.v, Trepifajksl a monsaf tohle ocenili.
  9. Sajmon79

    Sajmon79 Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    Zdravím farmáři,,,Zvěřinec je super,,jen se chci zeptat,,sklidila jsem už 5x a dosud mi nevylétla vrtačka.,,Tak zda je problém třeba jen u mě nebo to má i někdo jiný.,,Díky a farmaření zdar.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/6/16
  10. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Ještě podotýkám, že v dnes v noci začalo léto a to přece taky stojí za oslavu ...
     
  11. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Mám nakoupeno, ale pálavu u nás malý, hodný mužíček neměl . Bude Habánské:p. Snad mě kárat vy znalkyně nebudete :D A oslava 17:01 mojí vrtačky může začít:D:D:D

     
  12. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Také mi nevypadávají vrtačky jako skoro všem, ale chápu dobře, že můžu zatím umístit do zvěřince jen základní chlívek, mě tam růžový nelze dát:D
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    už jsem to psala, dej tam obyč. chlívek, potom na něj klikni a můžeš dát růžový, je to stejne jako když dáváš chlívky na plochu, ahoj:p;)
     
    skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monsaf Hehe, nemas-li Palavu, pak uz je podstatna jen jedna vec: jestli to tece! xD

    DandyV Kdyz kliknes uvnitr zverince na obrazek zakladniho chlivku, otevre se ti lista s upgrady. dasa1143 byla rychlejsi ;)
     
    monsaf tohle ocenil(a).
  15. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Díky, zkusím. :D
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    monsaf: ... pálavu taky nemám, ale jsem nedávno dělala kýtu na víně (šardonka, od nás ... bych originál na prasátko nedala) :D i něco zbylo (se divím) xD. Tak 17:01 ti připíjím a rozhodně nakoupím velké zásoby na desítky dalších vrtaček :p ... naštěstí mám volno xD :p ..
     
  17. jimik68

    jimik68 Pisálek fóra

    Tak vrtačky nemám vůbec žádné i když jsem udělala i to že jsem zvěřinec sklidila a opět dala na pole nevím v čem je problém
     
    monsaf tohle ocenil(a).
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    jimik68 Problem je v tom, ze prvni vrtacka (a zatim jedina u nas, o ktere se 100% vi, ze vyskocila) vyskocila dnes monsaf. Precti si prispevky nad sebou.
     
    dasa1143, monsaf a evainfo tohle ocenili.
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mno, holky, já se přidám. Ovšem kvůlivá tomu, že nemohu alko, připiji si Birellem! A ovocným, ať zůstane aspoň ten styl zkapalněného ovocíčka...
     
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To já jsem si na oslavu otevřela brněnského Draka,je to fajn pivo:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.