Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Sem za zvěřincem viděla jednu vrtačku [​IMG] ale mi ji nechtějí dát :p ..
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Páni, co já si užiji srandy tady! A to ten bazmek ani nemám, pokud se někdy rozhodnu ho mít - tak už určo budou vychytaný chybky a mi ty nebozezy na elektrický proud budou lítat, jak kulky v Sarajevě. Hm, sedm jich bylo, co já pamatuji, takže stačit budou, o tom žádná.:p;)
     
    Xenie6161, medved222 a evainfo tohle ocenili.
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Čarodějko, stejně jako se zdržuji zveřejňování čehokoliv z herního účtu, zdržím se i komentování tesťáku. A to hlavně z důvodu abych u Vás nevyvolával pocity zmaru a beznaděje. Jinak na vrtačku věřím, bo jsem jí opravdu ve hře i viděl (však animace k Zvířetníku ji zobrazují).
     
  4. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Zvěřinec... pro mne velké zklamání, jeho upgrady jsou neúměrné a od jeho zavedení jsem neviděla ani jednu vrtačku, ale jak vidím nejsem sama. No uvidíme, jak dopadneme s ostatními novinkami!!! ;););)
     
    monsaf a evainfo tohle ocenili.
  5. laumars

    laumars Aktivní autor

    Co vy tu stale vrtate do toho pajdu ked ani vrtacky nemate xD
    Apropo , ci vrtacka padne dnes ci zajtra alebo o pol roka? je mne Sumak.
    Ku stastiu a zabave z farmarcenia ju v hre nepotrebujem.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Laumars, pokud jsou vrtačky prostí, tak ať si vrtají :D. Ale dík náčelníku, že jsi se mně zastal :D.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Teda pajdo, ale mě si vrtačky brát nemusel, leda že by ses mě, s vrtačkou v ruce, bál :D :D

    Opravdu, sebral mi je všechny a nemám zhola nic.
    danda
     
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Doufám, že mi budete dnes těžce závidět? Jdu k zubaři a tam bude vrtaček na výběr!!
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo To je sbijecka, ta se pouziva k opacnemu procesu tj. bourani, na tu pozor! Vovec se na ni drzi, jak vosa na bonbonu a jestli ti s ni skace kolem panelaku, mohla by ti narusit statiku ;)
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mě byli hnedka nějak podezřelí -.- ... proto se mi ty zvěřince ňák divně klátí xD ..
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem dneska sklidila presne podle pajdova navodu a ...... -.-xD

    [​IMG]
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké dopoledne,tak za těch několik dní a 2x denně sklízení 8růžových chlívků vrtačka žádná, když jich na uprage potřebuji 6 bojím bojím,že se kdy dočkám, přece jenom mi není 20 ani 40 ani 60 a chci si hrát;)Budu to muset zvládnout i bez ní,není to nic co bychom museli mít abychom mohli tuhle super hru hrátxD
     
  13. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Vrtačky všem hlavou vrtají,
    že nám ani spát nedají,
    kde jsi, ach, vrtačko bledá,
    když je tě tady tak třeba.

    Přijď prosím než prvního trefí šlak,
    z marného zírání se kalí zrak,
    naděje opadá, nadšení chladne,
    a stále vrtačky žádné ...

    A my jak lvové sklízíme,
    jak lvové zaujatí,
    my bychom vzhůru k vrtačkám
    a jsme zde s chlívky spjati!!

    Toliko trochu humoru veršovaného. Jinak přeji všem trpělivost a Pajdovi zvláště, neb blbost lidská hranic nezná ... :):D
     
  14. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Tak hlásím svůj první úlovek:p a možná na dlouhou dobu poslední... V domečku mám žabičky, jak jinak:D.
    Koupil někdo za 299FL? Já ho mám jen za hvězdičky;)

    [​IMG]
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    monsaf o_Oo_Oo_O GRATULACE obrovskaaaaaaaaaaa! ;):D

    EDIT: xD Fuj, to je ale navod! :D Nechces pouzit nejaky jiny? Treba sednete si odpoledne na terasu, nalejte si deci Palavy a neodchazejte, dokud nebude flaska prazdna? 8);)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/16
  16. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    monstav moc pěkná vrtačka, s tou bude radost vrtat. Gratuluji k úlovku8) a přeji do dalších let ještě 5 kousků:p;)
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Monsaf - báječná sklizeň! Gratulka! Tady vidíte, nevěřící Tomášové, že to jde! Sice po kolika dnech a vložených krmiv, ale jde.
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak je vidět, že vypadávání vrtaček naprogramovat nezapomněli. To se mi ulevilo :D
    Monsaf - veliká gratulka :D
    A teď se jdu těšit na tu svoji první ;)
     
  20. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Monstaf - Gratuluji a tiše závidím. Existence vrtačky byla konečně potvrzena! :D Přeji spoustu dalších.

    Matlafous123 - Návod s Pálavou se mi jeví jako naprosto geniální!! Zrovna včera mi přivezli bedničku s výběrem z hroznů, je tam šest flašek, takže ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.