Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Přiznám se, že jsem úkol ze zvěřince využila už v pátek k rychlejšímu postupu, protože ono ty mil. BZ....prostě člověk má problém uhrát.....a člověk tam nahází trocho zvířat a je to znát, že zatím nemám vrtačky mi nevadí.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezký den ,pobavením čtením příspěvků můžu napsat,že od prvního dne sklízením zvířátek ve dvou zvěřincích vrtačka též ani jedna,kouknu v OBI jestli se nebudou hodit,mají slevu:)Jinak ušetřených 6 míst je super ,někdo holt neumí ocenit snahu:)Jsem též důchodkyně ale občas si udělat radost je bezva zkuste to:)
     
    Naposledy upraveno: 20/6/16
  3. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Zvěřince mám dva a to hned jak to bylo možné, tak už i několik sklizní proběhlo! Vrtačka žádná no a? Se kvůli tomu přeci nebudu vztekat! Až vypadne tak bude. Nechtěla bych být adminem ani náhodou......by mě šíblo neustále odpovídat na blbé dotazy typu: kde je vrtačka?, proč nepadá vrtačka? atd. Stačí si POŘÁDNĚ ( omlouvám se za velká písmena, ale sem prostě patří) přečíst zadání a je to jasné, teda aspoň mě úplně. Všem přeju trpělivost a pěkný den.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hermiona84 Krejcary muzes premenit na floreny v druzstvu. Co tam mas dal? :p
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No tak není vrtačka, no. Jde to i majzlíkem a kladivem.
     
  6. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj hraji už delší dobu,ale nevím ,kde by se daly měnit krejcery za FL.
     
    petaM2001 a -Elcondor- tohle ocenili.
  7. -Elcondor-

    -Elcondor- Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    :) :) :) mám pár mega krejcarů na výměnu..:) :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/16
  8. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Ahoj to já též a ne a ne to vyměnit.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky Evina270 ,
    nevyměníš nikde , floreny jsou pouze za reálné peníze .

    Jinak u mě pracují oba dva zvěřince . Vrtačka sice není , do OBI se mi nechce jít , ale i tak maximální spokojenost.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak treba takova "sbirka umeni" - vydelam krejcary, nakoupim slechtence a ve sbirce umeni je vymenim za 80 FL... tak jakypak, ze to nejde? :p
     
  11. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor


    a kde v jakém družstvu??
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hermiona84 Precti si prispevek nad sebou. Druzstvo je na farme myslim jenom jedno a v nem jsou ukoly za floreny.

    Namatkove:
    Všechny tvé kachny = 10,15,20
    Bio vejce tety Herty = 2,4,5
    Sbírka umění = 5,10,20,10,15,20
    Ovčí mise = 10,15,20
    Opojení z angorské vlny = 4,4,8
    Mottopárty = 2,3,6
    Vepří mánie na farmě = 10,15,20
    Velbloudí průvod = 10,15,20
    = 298 florenu

    EDIT: A mas pocit, ze tuhle hru drzi v chodu a dal rozviji tvoje nebo min. moje pekne modre oci? :music: :D
     
    Naposledy upraveno: 20/6/16
  13. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor

    jo už vím ale mám na mysli něco jako směnárna v bance žádné plnění úkolů ale jen výměna, to bychom všichni dle mě využili
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Hermiona84: no zavedení podobné směnárny by se rovnalo téměř okamžitému ukončení této hry. Floreny jsou placený prvek hry a ono nejen vývojáři něco stojí, ale i provoz serverů na kterých hra běží není zcela zdarma a co si budeme povídat. Bigpoint nežije z daňového poplatníka, ale z platícího hráče a myslíš si, že by někdo kupoval Floreny a další prvky, kdyby si je mohl vyměnit za krejcary?
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak letím z rachoty zkontrolovat vrtačky a opět žádná tak to bude běh na dlouhou trať:D:D:D:D:D
     
  16. Tony5454

    Tony5454 Pisálek fóra

    Tak nevím. Už jsem sklidil 5x a vrtačka žádná.
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tony5454 - Na zachycovač pírek se taky čekalo i několik měsíců ;)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Syncmail release 1.20.0 Hotfix - Aktualizace a opravy chyb byly spuštěny právě do hry a rychlá oprava se týká drobných chyb "zvěřince".---drobná chyba nepadaj vrtačky tak doufám že je tam šoupli ve větší mířexDxDxDxD:p:p:p:pxDxD
     
  19. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    matlafous123 neprovokuj, mám konto na 1mega a za to šlechtěnce nekoupím:cry:FL nebudou!!!:p;)

    PS. a to savanový prase taky nikdo nechce, takže si asi nepolepším
     
    Naposledy upraveno: 20/6/16
    evainfo, Trepifajksl a Xenie6161 tohle ocenili.
  20. Abandando

    Abandando Pisálek fóra

    ahoj proč nevyskakujou vrtačky ?
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.