Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No oficialni definice chyby Zverince, na kterou od rana upozornuju je jen jeden z mnoha problemu...
    - nelze sklidit
    - nelze dat vodu
    - nebere zkraceni casu od runy
    - ignoruje take remeslnicky zkraceni casu

    Takze zaby jsou za 16 hodin, doufam ze o oprave se dozvim tak, abych si ji vsimnul, do ty doby bude v liste...
     
    Trepifajksl, skalara.v a marcelina0007 tohle ocenili.
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Už jsem mockrát četla, že začátečníci by chtěli všechno hned, a ejhle! Oni to chtějí i ti pokročilí xD. Byla by docela prča, kdybychom ty chybějící hvězdičky nasbírali dřív než majitelé skladů vrtačky xD.
    Ne, nejsem škodolibá, moc vám přeji, ať padají. To jsem jen chvilku měla pocit, že jsme všichni na stejné lodi. Čekáme :music:

    alenka0 - to bude tím, žes to pěkně sprasila, protože žáby se nesází, nýbrž chovají :D (Pokud máš ve zvěřinci na prvním místě prasata a pak teprve žáby, animace zobrazuje první obsazené místo)
     
  3. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem do domečku nasadila 4x pásovce, už jsem domeček 3x sklidila , ale vrtačky stále nejsou...asi jestě nedorazili na sklad...jen čekám kdy na ně vyskočí cedule, omlouváme se za dočasný výpadek zboží, ale pokud si koupíte bednu s nářadím za floreny, vrtačku tam 100% najdete.Vše v poslední době je zaměřeno na reálné peníze. Chudáci nižší LV, kde vezmou takové nehorázné množství hvězdiček. Hvězdičky máme my vyšší LV, ty nižší prostě na odemykání 3 budov vždy za 500 hvězd prostě nemají šanci. Ale chcete je...tak zaplaťte.
    Začínám být čím dál tím víc ze hry otrávená. Stále se za něčím honíme a pak zjistíme, že jsou ty stáje pomalu k ničemu.To byl vlk,los,ptakopysk,liška,podium,motýl,světlušky,páv...kdysi netopíři atd. a dnes po tom ani pes neštěkne:wuerg::(..Je to vždy na určité období a pak adiee
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tassadar11: ... no možná nevím tvůj problém, ale když jsem nasadila zvěřinec a zadala zvířátka,jsem musela z něj odejít, protože mi to nenabízelo krmení a podobně. Znova na něj klikla a potom se mi ukázala možnost krmení a vody. Sklízela jsem v pohodě, ale bez vrtačky xD ...
     
    bavlaja, Trepifajksl a marcelina0007 tohle ocenili.
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tassadar11: Ahoj to co popisuješ je zřejmě záležitost jen některých účtů... mně jede vše ok... sklízení, voda, runna, řádek na stonku, řem produkt.... vše funguje jak má ,-) Když se podíváš ZDE, tak voda je nahlášena, ale nejde zřejmě jen o vodu... jen ta je asi nej postřehnutelná.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak si jdu zeptat jestli padaj vrtačky a ejhle oni nepadli nikomu takže cajk xDxD
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, mně se ten vrtící nesmysl a to zcela z praktických důvodů líbí. Mnohokrát se tady skloňovaly žádosti o nové plochy a nyní, když taková pidi plocha přistane, tak je tu víc nadávek, než radosti.:music:
    Vrtačka nevypadla po 3 pokusech s kukačkama, ani po 1 x s čápama. Za chvíli sklidím kuňkalky a uvidím ;)
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, vypnutí animace je nahlášeno a již od počátku v řešení, jak nám bylo sděleno, když jsem položila dotaz za vás za všechny, kterým se pohyb zvířetníku nelíbí.
    Bylo potvrzeno, že bude možnost animaci vypnout, tak prosím ještě vydržte.
    Jinak Casey díky za reakci v mé nepřítomnosti, myslím, že jsi odpověděl skvěle a já ti tímto děkuji. Nenapsala bych to lépe. :)

    danda
     
  9. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak ja som chvíľku farmu mala bokom normálneho diania, a keď som sa teraz trochu rozkukala, okamžite som si zakúpila tú staticky podozrivú stajnisko. A keďže pôsobí tak labilne, ani by som do nej viacej chlievikov ako 4 nedala :p
    Keď však uvažujem o výhodách či nevýhodách (hviezdičky a materiál zatiaľ neľutujem, mám nasyslené), tak sa mi tie neónové chlievy zdajú veru výhodnejšie - stačí 1 krmivo. Je však asi fakt, že všetky zvery sa tak skoro šľachtiť asi nebudú a tak úspora zatiaľ 3 ďalších polí je predsa len lepšia ako drôtom do oka. Je to hra, priatelia, tak relaxujme a neničme si pohodičku.
     
    petaM2001, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  10. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    hezký den,

    vvanilka-krmiva musíš dát tolik,kolik jsi vložila zvířat,takže jen úspora místa

    ty vrtačky nás budou pořádně vytáčet,ale co,dočkáme se
     
  11. paeij

    paeij Rádoby autor

    Taky jsem včera investoval hvězdičky a pořídil apartmán pro zvířata. Po dnešní sklizni (mám tam světlušky) žádná vrtačka, ani ruční natož elektrická nebo pneumatická. Váhám zda mám dodat do úkolu s plány v družstvu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    danda: Ahoj, není zač. To je jasný, že by si to nenapsala lépe, protože nejdeš příští týden na oční :-D Ale hlavně si žehlím toho skokana (nic dvojsmyslného) a pajdu jako jedinou kompetentní osobu :-D To víš bojím bojím virtualního kuňk-fůůů od dandy- pandy mezi světla ,-)
     
  13. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Ospravedlňujem sa, ale nečítala som celú diskusiu, tak neviem, či sa tu už náhodou tento problém nepreberal.
    Keď uplynie čas chovu, tak sa mi neobjaví značka z cumľom. Keď kliknem na zverinec, vyskočí mi bublina z oznamom "Odložená produkcia". Musím dať znovu načítať stránku, aby som mohla pozbierať.
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Papula163 Rekla bych, ze jde o nevychytane mouchy... uz se mi to taky stalo.
    Chce to trochu trpelivosti - pri zavadeni novych veci se problemy mohou objevit i pres predchozi testovani.
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
    petaM2001 a danda-vnovis tohle ocenili.
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    evainfo : bohuzel ne, nejde o animacni chybu, proste nevim zda se sklizi zvirata (protoze dudlik neni a dal jsem kombajn), nepocitaji se runy ani stonek ani remesla ani voda do zkraceni casu (oproti oficialnimu mam ZOBRAZENO vne zverince ze voda byla dodana a uvnitr zverince ze nebyla = nejde dodat) ale teda to je zly, nepouzitelny, pujde do listy nez se opravi...

    Casey27 : noooo, ono to asi souvisi s premium a aktivni automaticka sklizen... tipuju to tak podle toho, ze se dudlik neukazal ale nakrmit se dalo... ale bohuzel to nemam jak dotlacit info do RT a je patek odpoledne, chapes ze jim to bude trvat dost dlouho... skusim si dat vecer pozor a vysledovat pocet zvirat, ale je to blby, ze mam i na volny plose ty zabaky...
     
    petaM2001, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jelikož jste mě už taky nahlodali, tak jsem jeden ten megachovník za hvězdičky pořídila :D
    Frkla jsem tam zatím barevné chemlony (růžové, červené a 2x oranž). S podporou valent. květináče a vaječňáku budou chamíci hotoví za 15 hodin (a ňáké drobné k tomu). U mě dobrý (až na tu cenu teda) ;)
    Teď už jen ty vrtačky, aby byly o_O
     
  17. sona13

    sona13 Pisálek fóra

    ahoj, já zase nechápu, jak získám vrtačky, zvěřince jsem už sklízela několikrát, ale vrtačka žádná, tak nevím
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  18. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    natram54321 veď to ja viem, že neusporím krmivo pri tejto stodole, tak ako pri neónových stajniach. No a upgrade bude beh na dlhé trate, vŕtačiek bude ako šafránu. Ale počkáme si, raz to príde, spomínam si, aké boli nervy so štetcami pri pandách....
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Tassadar11,

    prosím po další sklizni odstraň Zvěřinec šoupni na chvilku do inventáře a znovu jej nasaď. Mělo by pak vše fungovat.

    Ahoj Sona13,

    vrtačka stejně jako ostatní nářadí vypadává zcela náhodně, nikde není záruka toho, že vypadne hned.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dekuju, dam tomu sanci pred noc :)
    Ale pozor, PRVNI nasazeni fungovalo, to bych kricel uz den predem, problem byl u druhyho (tedy po "automatickym" sklizeni), takze budu to sledovat jako ostriz!
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.