Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ailuro Hele, ja tu osklivou vec, kterou jsem stezi zamaskovala tak, aby na plose uplne nerusila, nikomu nenutim (necpu) xD. Je tu spousta hracu, kterym se i toto usetreni mista hodi; je tu spousta hracu, kterym se nehodi; je tu spousta hracu, kterym se zverinec libi a je tu spousta hracu, kterym se nelibi. Kazdy mame na vec jiny nazor, kazdy hrajeme po svem. Stejne jako nekdo cpe a nekdo necpe ;)
    A jestli se ti tomu nechce rikat zverinec, rikej tomu treba zverstvo (graficky to, dle meho nazoru, zverstvo je) :D
     
  2. razari

    razari Pisálek fóra

    Za mě je to dobré ušetření místa neb jsem tam vrzla kozí a prasečí chlívek a králíkárnu a kachňák, vše neonové, čas je zhruba 13,5h, budou z toho od každého 4 kusy zvířátek a vzhledem k tomu, že na farmy chodím max. 2x za den, tak je to v pohodě. Jediné - je to, že druhý zvěřinec je za floreny a to za dost florenů a tak hold snad se někdy zadaří upgrad a bude víc místa i na ostatní neonky co jsou v liště. Já dávám známku 2- za tohle vylepšení.
     
  3. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Mně se to náhodou líbí :)
    Nejvíce bych uvítal možnost mít na každé ploše jeden a možnost každého do něj vložit podle sebe co chce.. Sice to pak bude graficky jen o polích a jednom baráku, ale to místo je best.
    Být to samé na dekorky do parku, skákal bych radostí... Jeden barák a v něm těch milión věcí v jednom :)
     
    Trepifajksl, orchidea110172 a monsaf tohle ocenili.
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . taky zatím žádné vrtačky - dotaz: může na to mít vliv doba chovu zvířat ?????????? :p
     
    ivanka1980, evainfo a Miki.07 tohle ocenili.
  5. Miki.07

    Miki.07 Pisálek fóra

    Zdravím ,
    vrtačka mi žádná nepadla :(
     
    ivanka1980 a evainfo tohle ocenili.
  6. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    vrtačky nepadají už jsem sklidila 4x a nic. Dají se vrtačky získat i jinak.
    Ve FAQ je napsáno ze sklizně zvěřince proč nepadá alespoň 1
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    "Uvědomujeme si, že požadavky na pořízení skladů jsou vyšší, ale chtěli jsme nabídnout novou výzvu délehrajícím hráčům ve vysokých levelech" ..... a tak bych si myslela, ze vrtacky nebudou zadna hrrrr legrace ;)

    Mikeš Pridavam se k tve zadosti o zamezeni nize popsane cinnosti :D
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Přimlouvám se za to, aby se to zvěrstvo (výstižný výraz jsem si s dovolením vypůjčil)
    na ploše přestalo kroutit, svíjet, vlnit ... atd., či co všechno to dělá. Nedá se na to koukat.
    :mad:
     
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Stejně jako Mikeš - RT mi dává možnost vypnout animace. Mám je vypnuté, protože se mi z toho všeho hemžení motá hlava a zvedá žaludek. Asi je to jen můj zdravotní problém, nicméně vypnutím animací bych rád znehybnil i ten barák. Opravdu mi to nedělá dobře.

    Pro pořádek. Zkusil jsem to. Zapnout animace, restart hry, vypnout animace, restart hry. Nepomohlo to.
     
  10. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak ja teda vôbec neviem, či sa mi zverinec páči ... Bude ešte dlho trvať pokiaľ ho budem mať - ak ho vôbec budem mať.
    Mám síce viac ako 500 ***, ale investovať ich do zverinca je pre mňa zatiaľ nerentabilné. Keď postavím nové remeslo, hviezdy investujem efektívnejšie a časom sa nazbierajú ďalšie. Zatiaľ sa možno "vychytajú muchy" na zverinci a možno aj zlacnie (aj keď tomu moc neverím) :)
    A snáď ešte niečo k predošlým príspevkom - nikto nikoho nenútil ani nenúti postaviť zverinec. Je to iba ďalšia možnosť od RT na spestrenie hry a nová výzva pre hráčov. Teda ak zverinec nechcem, nemám naň alebo sa mi nepáči, tak ho jednoducho neaktivujem a už vonkoncom ho nebudem kupovať. Ani vývojári nikdy netvrdili, že novinky v hre sa musia páčiť všetkým a všetci ich budú mať hneď.
    Jednoducho je to hra, tak sa bavme a zabávajme. Nadávanie nepomôže nikomu ...
    Tak teda všetkým peknú zábavu :)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mikešku ... se divíš? ... když je v jednom baráku více zvířátek samo? ... a chudák farmář je ve městě na trhu. kde stojí frontu na jejich super krmení xD ... si vzpomeň na chaloupku s kuří nohou, co vyváděla .. a tam byla jen jedna ježibaba :D xD ...
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Takhle jak se to kroutí by se to hodilo na strašidelný hřbitov jako čarodějná chaloupka,mám tam červený netopýry a vrtačka taky žádná asi nás RT nechá trochu vycukat
     
  13. jimik68

    jimik68 Pisálek fóra

    Mám problém chtěla jsem si uvolnit další dvě místa a mám 12 902 prken a potřebuju 6000 a 22 kladiv a potřebuju 4 a pořád mě to píše, že jich nemám dostatek tak to nějak nechápu.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  15. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Chci se zeptat,mám hotovej zvěřinec ale nevím kam ho mám položit aby to bylo výhodné na Baha nebo hl.louku nebo zabírá tam nějaké místo?Myslím tím 4 pole nebo kolik ?A stačí si jen na něj kliknout a posadit ho? Díky za radu.
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Dulisro,

    z hlediska položení na plochu se chová stejně jako obyčejný chlév. A je určen pro farmu, takže na Bahamaramě nejde použít.


    To all: ty bláznivé animace budeme reportovat, též mi z nich nějako švidrají oči :D
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    A to nevíte, že to dělají vývojáři v Hamburku? Třeba sídlí zrovna u té jejich slavné, nemravné ulice v St.Pauli. To víte, inspirace se někdy hledá těžko. A tak zmutovali selské baroko a zkřížili ho s autom.pračkou prvé generace. Hm,tak mne napadá, jakou drbu asi bude mít arboretum a manufaktura!
     
  18. Jorinda

    Jorinda Pisálek fóra

    500 hvězdiček, to asi nemyslej vážně :-( ty neseženu ani za 100 let, nemůžu u hry sedět celej den a dělat farmářské úkoly, když se sem dostanu 2 krát denně je to úspěch. Myslela sem že přidají nějakou louku nebo že líp využijou tu měsíční, která je aktivní jednou za měsíc a akorát zabírá místo, dala by se určitě využít i líp :)
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Domek na ušetření místa je dobrý nápad, ale rozšíření na další dvě a dvě místa mi připadá hodně náročný nejen, co se týká získání plánů, ( dodání velkého množství zvířat nebo šlechtěnců) , ale i počtu vrtaček, které prostě při sklízení jednoho domku i při dodání Sk prostě nepadají. Jak dlouho to bude trvat než jich na 1.upgrade padne 6 kusů ???Jak tak čtu, tak nejsem sama!!! Čekala jsem od toho více, moje představy byly prostě jiné. Tohle so trochu nepovedlo!!! ;););)
     
  20. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Ahoj všem,
    také se mi stalo, že se zvěřinec sklidil sám, překvapilo mne to, budu velmi hlídat během dalšího termínu sklizně hodnoty, co se týká trdlování zvěřince, připojuji se k možnosti vypnutí
     
    tydýtková, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.