Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    první sklizeň kombajnem prošla bez problémů, vrtačka žádná, jak se dalo čekat, s těmi budou jistě hodně šetřit ... co mě však opravdu namíchlo je, že se nedá vypnout "pohyb" zvěřince - vypnula jsem si animace, všechno zamrzlo, jenom to, co jsem fakt chtěla, moc chtěla vypnout, se na ploše svíjí dál ... prosím modíky - šlo by reportovat RT, aby tuto možnost zvážili? bude mi sice líto, že už nebudou poskakovat žabičky nebo koníci, ale než tohle, tak to radši vypnu všechno ...
     
  2. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahojky, pořídila jsem si zvěřince dva. Už jsem 4x sklízela z jednoho růžovky z druhého neonky.2x12 a 2x16 zvířátek. Super !
    Ale stále 0 vrtaček :oops:
     
  3. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj Danielaa25,prosím tě,mohla by si mi vysvětllit,jak jsi tam dala ruzovky a neonky??co se proto musi kde udelat??dekuji?
     
  4. Zuz.ik

    Zuz.ik Pisálek fóra

    Vypadá to velice lákavě, jen škoda, že jsem nedávno vyplýtvala hvězdičky na blbosti, kdybych s tím chvíli počkala, už bych měla zvěřinec. Tak aspoň mám motivaci ty hvězdy sbírat :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  6. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    děkuji pajdo
     
  7. SlávekM

    SlávekM Zelenáč fóra

    To se zase něco našim vývojářům povedlo. Za 500 hvězdiček pěkný podvod a druhý za spoustu florenů. Pěkně děkuji a nechci. Nacpat jim do chřtánu spoustu peněz za takový paškvil to je opravdu nebetyčná drzost. Těch 500 hvězdiček jsem tam dal, zvěřinec postavil a po první sklizni ho zbourám a nechám v liště jako nepotřebné haraburdí, kterého mám i tak dost. Pěkně děkuji RT za další podraz na hráče. Muslím, že s touto hrou velice brzo skončím a to jsem v levelu 95.
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    SlávekM: on ti někdo sliboval, že Zvěřinec bude fungovat jinak než je popsaný ve FAQ nebo snad jinak funguje? Já myslím, že ne, takže nechápu, že tu zcela bezdůvodně obviňuješ RT z podvodu. Vše bylo včas a myslím si i dostatečně popsané, takže pokud se ti něco nelíbilo nemusel jsi si nic kupovat. Uvědom si, že podvod je na území naší republiky stále ještě trestný čin a to co tu předvádíš, lze též kvalifikovat jako lživé obvinění.
     
  9. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    SlávekM: Ahoj, doporučuji si zjistit co znamenají slova podvod a podraz ,-) To že někdo neumí číst a aktivuje si něco co nepochopil nebo se vůbec nepodíval k čemu to je je spíš jiné slovo.... ale nelze to zde napsat ,-) Jedna věc je oprávněná negativní kritika a názor (já sám z toho nejsem unešen), ale druhá věc hovořit o podvodu a pod... Chtěl jsem se zeptat.... co je to paškvil? Díky.

    EDIT: Tak pajda už "vyletěl z krabičky dřív" ,-D
     
  10. SlávekM

    SlávekM Zelenáč fóra

    Paškvil je něco, co se tváří jako něco výhodného a je to vlastně k ničemu. A podraz na hráče je pomalu ve všem, co se v poslední době ve hře objevuje. Ze začátku to byla hra pohodová. Úkoly se nějak daly plnit, ale v poslední době to je jenom kup něco za velké peníze a snad se ti poštěstí, že získáš strom a nebo chlívek na splnění úkolu v družstvu. To mi připadá jako loterie a já ze zásady nesázím, protože návratnost investic je prakticky nulová. To si jako důchodce nemohu dovolit. Jestli někdo má tolik peněz, abu je vyhazoval oknem, tak ať to dělá. Já k nim ale nepatřím.
     
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak já nevydržela a zakoupila, prostě je to praktické, třebaže trochu drahé. Hvězdičky si jen tak nenasbírám, páč jich mám 60, v úkolech mi "zbývají" už jen všechny šlechtící - bohužel 8 až 10 úkoly, takže to potrvá než si na ně vydělám, nebo našlechtím.
    Pro mně je to dobrá motivace! Chci další megadomek ! Tak jako tak je to úspora místa a každý ať se rozhodne sám. Kdybych ho nekoupila za Flo, tak prostě udělám všechno pro to, abych si ho nahvězdila - takže do práce :)
    Jen kdyby se ta věc přestala hejbat ! Animace mám vypnuté a tancuje to lambádu. Doufám že to časem zruší.
    Casey: Jo, a u nás na severu Moravy se říká paskvil, ale je možné že někde se to říká jinak ne? Ty si musíš rýpnout viď :) Jinak souhlas !
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak ja jsem zakoupila a ta animace me nebavi (asi nekdo vyslysel ty, co si stezovali, ze uz jim na plose netancuje tulidomek :¤))
    a uz se tesim na akce, zustane na plose s neonovyma kurnikama a to bude pribyvat hnojivo :¤)
    (na upgrady muzu zapomenout, s mymi 2500 prkny ve stodole a to uz jsem pustila nejake ukoly s XL a XXL bednama, co jsem drzela na nove naradi...)

    a prijde mi, ze bonusy na nej funguji - minimalne mi na nej funguje vcerejsich +100% do stodoly :¤))

    a na ziskani hvezd pro nizsi lvl doporucuji udelat alespon prvnich par ukolu se slechtenci mysi, hus a psu, davaji totiz 2+4+6 hvezdicek :¤)
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bohuzel nefunguje, nevim cim mi ma pomoct Zverinec, ktery sam sklidi (nebo se ztrati i sklizen, nedokazu urcit), zaby v nem trvaji 16 hodin a uplne stejny na plose volne maji cas se zapoctenim runy, stonku, vody a tedy myslim, ze TAKHLE to ve FAQ napsany neni,...
    Pokud si nekdo mysli ze podvadim, ma jeste cca 8 hodin na podivani na farmu, nez se udelaji ty kratke, ty ve zverinci necham dobehnout a uvidime - pak bude vytrhnut a pujde do listy...
     
  14. Lotto707

    Lotto707 Zelenáč fóra

    Ahojky vypadá to dobře jen je potřeba dát moc Hvězdiček ( 500 ) :-( stačilo by 100 nebo max. 150 a hned první úkol pro rozšíření to je také pěkná Darda :-( . takže myšlenka výborná , jen se hází moc klacků pod nohy pa .
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    SlávekM: Díky za vysvětlení.... já znám pouze paskvil, proto jsem se ptal zda se někde používá tento název nebo se jednalo o překlep v "rozrušení". Vidíš, já zase podraz nebo podvod (myslím tím správný význam těchto slov) nevidím v ničem co RT zavedl do hry. Jinak k tomu co píšeš.... ale nikdo tě přece nenutí nic kupovat.... je to jen tvé svobodné rozhodnutí a každý herní prvek je vždy popsán a víš co od něj můžeš očekávat pokud jej zakoupíš. Samozřejmě může při zavedení do hry nastat nějaká chyba (viz co píše Tass... musím se podívat jak se to chová u mě), kterou je povinen provozovatel opravit, ale stále se nejedná o podvod ,-) Věř, že i já do hry nedávám peníze (krom pomocníků) a úkoly plním v klidu a pohodě ,-)

    tydýtková: JJ to víš rejpal a šťoura ,-) Ne, opravdu mě zajímalo zda se někde používá paškvil. Je mně jasný, že jsou různá nářečí a slovní obraty, který neznám. Kdybych tady začal psát já po "našem" (původem 1/2 Haná + 1/2 Brno), tak si s některýma taky moc nepokecám :-D
     
  16. SlavekM2

    SlavekM2 Zelenáč fóra

    Blahopřeji všem, kteří mají zvířátka za 9000000. Já tam nedám ani slepici. Ten zvěřinec je na nic.
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ... paškvil má asi více významů v dané situaci :) ... pro někoho to jsou pouze "získané věci", do kterých musíme investovat a něco pro to udělat (odměny a dárky tam zřejmě nepatří) :) ... pro jiné to jsou pouze "nahatá" zvířátka :D .... no je to každého volba, u které máme vždy přesný popis do čeho jdeme :p ... myslím, že v realitě je to někdy horší :sleepy:.
    Tak jsem se pustila do úkolu, první jen stříbro a ostatní dva celé .... naskákaly krejcárky, BZ, něco SK a hvězdičky :p ... jen ty vrtačky mi vrtají hlavou, kdy nějaká vyskočí :D
     
  18. keettyIII

    keettyIII Pisálek fóra

    ahoj, nikde není napsáno, že se mohou vložit jen obyčejné chlévy nic víc a to je podraz.Zrovna tak vláček,kde s obyč. chlévy neuspěješ,tak že se ti hromadí a hromadí.Zato nabídek ke koupi za hotové rantálky je každý den několik. to je účel této hry.
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    keettyIII: Ahoj.... na oční jdu příští týden.... vezmu tě sebou ,-D Podívej se pozorně na animaci.... vše je jasně popsáno ZDE. Viz napsáno: Zvěřinec nabízí čtyři místa pro umístění chlévů a jejich upgradů. Upgrady chlévů použijeme tak, že klikneme na vložený chlév (ovšem musí jít o chlév, který má ve hře zavedené barevné upgrady a které jsme již získali) a v otevřeném okně vybereme upgrade, který chceme použít (zde se již zobrazí pouze upgrady vybraného základního chléva).
    [​IMG]
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pro všechny, kdo tu hovoří o podrazu: dle Ústavu pro jazyk český je podraz
    1.) výraz pro zápasnický chvat
    2.) slangový výraz pro podvod, přičemž podvod je "záměrné uvedení v omyl s úmyslem poškodit někoho, neoprávněně získat něco"
    Nevím, který z těchto dvou významů máte na mysli, ale odhaduji, že ten druhý. Vzhledem k dost podrobnému popisu na první stránce diskuze a i následující diskuzi by mě zajímalo, jak konkrétně jste byli uvedeni v omyl se záměrem vás poškodit?

    Omlouvám se, pokud jsem trochu OT, ale i když vím, že reptání je takový náš národní sport, tohle už mi připadá dost za jeho hranicí. Tak se na mne nezlobte ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.