Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj tahnudopekel,

    ono je docela možné, že budou další úrovně úkolu a to vzhledem k tomu, že by v budoucnu mohla být možnost pořízení dalších kusů Zvěřince.


    Edit:
    .macca.: co kouknout do FAQ . Viz odkaz v prvním příspěvku tohoto tématu.
     
    prdelka010 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    prdelka010 tohle ocenil(a).
  3. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    díky už jsem to našla...:D
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zvěřinec jsem pořídil, ale žasnu, proč se hýbe a nafukuje, vypadá jak gumový. Tak to jsem si myslel, že do něho schovám neonky, ale stavba se mi nelíbí, nechám ji zarůst těmi nejkošatějšími stromy co mám...
    Zatím v něm mám žáby.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mám 1
    to bude králíků :-D
     
    Xenie6161, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  6. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak ještě že tu jsou hodný lidé, taky jsem nevěděla spoustu věcí a po přečtení těchto zpráv a rady mě pomohli dík za to...mě se to náhodou líbí zas něco nového praštěného co nemá s opravdovou farmou nic společného a to je fajn
     
  7. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Zdravím,tak jsem taky jeden pořídila, hvězdiček je dost, tak co :D. Hned jsem se vrhla i do plnění úkolu v Družstvu.Jen jsem se vůbec nedívala na odměny a jaké bylo mé překvapení, když jsem najednou poskočila do 98 levelu, i pár krejcárků přibylo ( a já se divila kde jsem je vzala) ...za tu Zlatou husu to stálo...(plus pár vedlejších produktů mého šlechtění....)
    Beztak se mi už skoro 4 měsíce válela ve stodole bez užitku, takhle alespoň k něčemu byla :p.
    Dodělala jsem i pár schovaných úkolů v Družstvu na XXL a XL bedny...ale vrtačka bohužel žádná.No co se dá dělat, než čekat....
    Jinak Zvěřinec se mi líbí, jen jsem ho dala na hlavní, ale tam to není ono, mám to celý v růžovém a nějak mi tam nesedí.Podle rad ostatních ho nejspíš šoupnu na mýtinu a trochu zamaskuju stromkama....
    [​IMG]
     
  8. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    • Opakované sloučení multipostu
    Žasnu nad kreativitou názvu - do zvěřince jsem jako malé dítě chodila o přestávce v cirkusu - nenašel by se nějaký normálnější název vhodný pro farmu? Anebo je odkaz na cirkus schválně? :(

    No nacpat - tak bych to o 4 chlívcích neřekla :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/16
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ač jsem původně nechtěla, zvěřinec jsem pořídila - úkol v družstvu by mne neustále provokoval. Ovšem konvulsivní synkopy toho baráku jsou příšerné a doufám, že se RT ustrne a dostaneme možnost to nějak vypnout....pokud ne, půjde do bedny, jakmile napadají ty vrtačky :(
     
    Trepifajksl a Medvánek tohle ocenili.
  10. keettyIII

    keettyIII Pisálek fóra

    je to podraz jak Brno ve zvěřinci lze umístit jen 4 obyčené stáje na další umístění nehorázné požadavky škoda 500 hvězdiček
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    borůvko z beden vrtačku nezískáš, ta ti vypadne časem při sklizni pouze a jenom zvěřince, z ničeho jiného nepadá.
    Ailuro sloučila sem ti multipost, začni si na to prosím dávat pozor, příspěvek můžeš editovat, tudíž multipost je naprosto zbytečný a postih za něj taky
    KeettyIII nejdřív měř, potom řež. Kdyby jste se vždy horlivě do všeho nehrnuli bez řádného přečtení FAQ, tak bys ušetřila těch 500 hvězd.
    Netvrď mi, že si na obrázku neviděla, že na začátek tam lze vložit pouze 4 chlívky. Podrazem bych to nenazývala a to proto, že vše bylo předem v připraveném FAQ zcela jasně popsáno. Já vidím pouze hráče lenivého číst.

    danda-vnovis
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer ... to mě se hýbající zvěřince líbí :p .... v jednom mám jezevce a v druhém pásovce. Před každým zvěřincem je jedno dané zvířátko .. jezevec se válí na zádech a pásovec stále hopsá jak ratlík xD [​IMG] Si s tím docela pohráli, protože to není jen další stavení, kterého si časem ani nevšimneme a něco nového to už chtělo. Pokud vím, sami jsme chtěli zvětšit prostory pro chlívky a stromky ... teď je máme zmenšené 4 v 1 :). Právě se mi uvolnilo šest ploch na jiné chlívečky, nebo při akcích na akční rostliny .. to je pro mě 24 pidi polí x 4 rostlinky a několikrát denně to jde, když nechci při akcích bourat chlívky .. no néé? ;)
    S tím věřím, že bude možnost si jich časem pořídit víc :p ..
    Na úkoly se kouknu až v klidu, protože mám volný víkend a to i s BB budu farmařit o 100šest :D ..
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Takže si to shrňme:
    • Pro získání dvou zvěřinců potřebujeme 299FL a 500 hvězdiček k odemčení úkolu v družstvu
    • Na maximální upgrade potřebujeme:
      • 8M protihodnoty zvířat
      • 225K protihodnoty nářadí
      • 2,250M protihodnoty plodů stromů
    • Tímto získáme celých dva domečky na 2×2 tedy 8 poli a nacpeme do nich 16 chlívků.
    Jsem jenom já, komu to přijde absolutně nevýhodné a padlé na hlavu? OK, šetří to čas a místo, ale proč sakra jich nemůžeme zakoupit víc? Prakticky jeden máme z úkolu, jeden za reálné peníze, nic proti, ale tohle je vylepšení ve stylu gigantické investice a svelmi dlouhou návratností. Za mě zklamání :( To je tak akorát podpora multiúčtů a podobných ptákovinek.
     
  14. 8888milda

    8888milda Perspektivní autor

    ahoj no ja jsem nadšená,runu aktivovala a hledala hledala a nemohla zverinec najít až na mě vyskočilo kup si ho za floráče,tož koupila,no a ted mám dva,,,,,,,,,,,,,,,,,nadšená hloupá husa,ale mě to baví,,,,,,,,,,,nikdy bych nevěřila,že se po 40cítce daji zažít takový věci,,,,,,no a ne?;)
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím lordi, ale nejsi určitě jediný, koho to zas tak extra nenadchlo, ale aspoň sis to nejdřív přečetl a rozumně zhodnotil. Někoho to potěší, někoho to nevytrhne.
    Větší kapacita by se určitě hodila, nicméně to prý není možné z technických důvodů.
    ..... z jedné plochy 2x2 mám právě 16 zvířat, což není zas tak špatný.

    [​IMG]

    nicméně na jeden upgrade potřebuji jen 4 plány a 6 vrtaček + nářadí samozřejmě, které se mi válí v liště a budu mít hned o 2 místa navíc (+8 zvířat). Z plánů za přebytky šlechtěnců a nářadí nemám strach, otázkou a hlavní neznámou je spíš vypadávání vrtaček. Z jednoho zvěřince mi asi jentak 6 vrtaček nevypadne.

    Prima hru danda
     
  16. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Jako proč ne, když si to člvoěk dobře nastaví tak klidně může narvat chlívky co dávají za hodně dlouhou dobu málo - například bobři - a nemusí je bourat při akcích, ale i tak mi přijde tohle celé docela slabé... btw ten za floreny ja základní nebo úroveň 2? a dá se vůbec upgradeovat?
     
    megi1967, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Verze za FL je stejná jako ta za hvězdičky to znamená základní a dá se též upgradovat. Nicméně ta cena za FL je podle mého názoru trochu přestřelená.
    Na druhou stranu, za úkol v družstvu upgraduješ víc jak jeden zvěřinec.

    danda

    EDIT: úkol v družstvu Zvěřinec mi dá přesně tolik plánů, kolik potřebuju na maximální upgrade dvou zvěřinců. (což je v danou chvíli i limit, který lze umístit na farmu)
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No myslím, že vrtačka hned tak nevypadne. Jsem zvědavá kdo první napíše, že mu nějaká vypadala.

    Já předpokládám, že za měsíc mi vypadne první. (srovnávám s železem na kotlárnu)
     
  19. llew65

    llew65 Vážený autor

    Vzhledem ke skutečnosti, že mám v liště "miliony" přebytečných chlívků mě 8 míst ve zvěřinci nezachrání... Takže za mě zbytečná investice. A za FL už vůbec ne, nejsem na rozdíl od autorů milionář...
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si chtel vyzkouset, zda z zab neco padne, ale chlivek nemel dudlik... kouknu do nej, v nem zabince a zbyva 15:18 coz je divny, ma byt jen 10:56 kvuli runam a ruznym stonkum... ale hlavne teda netusim, kdo a kdy sklidil a proc bonusy nefunguji...
    neco jsem asi nepochopil, na kolecku mi to ukazuje ze mam moznost jen dat superkmivo, zadnou vodu ne, ale hlavhne ja nesklidil, tak za takovou pomoc fakt dik :-(
     
    Trepifajksl, tydýtková a farmík84 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.