Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    14 planu doma, s naradim pockam, az co bude chtit arboretum a velkochlivek na vyrobny.

    Btw nezapomente si pri tech vsech novinkach vyzvednout bonusovy kod na 10 party listku ;)
     
  2. .pasohlavka.

    .pasohlavka. Pisálek fóra

    Velké zklamání,mám hodně zvířat a 4 zvířata mi nic neušetří.Kor když potřebuji slepice a králíky pro anakondu.snad do arboreta se vejde víc stromů (nejlépe všechny co mám na skladě).
     
    denny1985 a marcelina0007 tohle ocenili.
  3. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Stavbu zatiaľ nemám , ale úlohy som plnila , konečne som využila to náradie a tie stromy čo sa skoro nikde využiť nedajú , rátam že aj ceny na trhu pekne stúpnu . Zvieratka som dodala len do prvej úlohy , tie dve nechám na BB ked budem šľachtiť , potom to tam nahádžem naraz .
    Odmeny sa mi páčia , dosť veľa BS a tiež dosť veľa GR .
    Takýchto úloh na zbytočné plodiny by mohlo byť viac . :)
     
    jarka112 tohle ocenil(a).
  4. -Jiřulka-

    -Jiřulka- Pisálek fóra

    Pokouším se umístit zvěřinec tak, aby mi netrhal oči (svého času to byl silně se natřásající kombajn), teď toto divné stavení... Ve velké většině jsem s grafikou spokojena, tohle mi vadí. Jinak si myslím, že to bude přece jen k užitku. Zatím spokojenost, točila jsem jen slepice a kukačky, na noc dám něco delšího.
     
    mamba54 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Podle čeho se vůbec počítá čas zvěřince, když 4 chlévy mají rozdílný ??
    Asi vrtačka nebude mít vliv na to, jaké uvnitř jsou co ?? :D
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    marcelinos32 Zverinec sklidis az po dozrani nejdelsiho zvirete... driv te to nepusti, vrtacka nevrtacka :p

    EDIT: Vlka si nech na leto na kozeny sedacky v aute, ke slepicim ho necpi (stejne by ti to vsechno pozral, az by se vylihl) ;)
     
  7. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    matlafous123 Aháááá...díkes, tak to asi nebude vlk to pravé tam noo xD


    Dal jsem mu tam pásovce, toho nedá :D Prej na kožený sedačky xD
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
    DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    Už někomu vypadla vrtačka?
     
  9. xsonata

    xsonata Pisálek fóra

    ahoj všem tak jsem si aktivovala runu a pak zjistím,že si to musím ještě koupit za florenty tak jsem přišla o 500 hvězd super.....
     
  10. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    xsonata né, za floreny je druhá..... pokud nemáš domeček mezi chlívky,resetuj hru

    ...a vrtačky??? takových zvířátek jsem posbírala a nic.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Xsonata: nemusíš jej kupovat za Floreny. Za 500 hvězdiček dostaneš jeden kus Zvěřince a za 300 Fl druhý kus zvěřince.
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    1. zvěřinec na ploše, druhý zatím v plánu nemám. Dal jsem tam 4 žabí rybníčky, když začíná to jejich šlechtění ;). Nevypadá to zase tak špatně a myslím si, že časem až se to ve hře uchytí, postupně se získají vylepšení, tak to najde svůj význam a ulehčí to snad aspoň trochu to naše farmaření :).

    Úkol Zvěřinec je tak trochu rozpracovaný, 3. úkol kompletní, ale 1. a 2. úkol jen stříbrné cíle, nářadí doplním časem, ale ty šlechtěnce fakt nevím. Aktuálně nedisponuji takovými zásobami šlechtěnců, abych mohl zničeho nic vložit do úkolu ještě 8 000 000 protihodnoty, takže to ještě nějaký čas zabere, ale třeba to budou právě žáby, které mi pomohou ve splnění, protože co jsem se díval na tu skleněnou žábu z runy, tak má slušnou protihodnotu ;).

    ...jo a ještě jedna věc, na kterou jsem taky hodně zvědavý asi jako každý, jak to bude s vrtačkami a jejich padáním. Doufám, že budou padat co nejvíce, ať je rychle vylepšeno...​
     
  13. -spacák-

    -spacák- Zelenáč fóra

    ahoj všichni,, tak mě napadlo, když jsme získali ten zvěřinec ,tak to už se nebude pokrčovat ve šlechtění neonek?,co myslíte??
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pořídila jsem si zvěřinec až mi vypadnou vrtačky tak si pořídím jenom ještě žlutou oranžovou určitě ne tolik prken nedám akorát by mě zajímalo jestli tam jdou dát jenom obyčejné chlívky aspoň mě tam barevné nejdou dát
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Mám tam oranžové slípky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/16
  16. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Pardon, že ruším vaši jistě plodnou diskuzi, ale chtěl bych se zeptat, co přesně znamená "1" u úkolu v družstvu. Normálně by to znamenalo, že budou další úrovně úkolů jako to je u řemesel, ale tady nevím.
    [​IMG]
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  17. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Je to tu stejně.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/16
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nevyzvedl jsem, počkám, až kolik se toho vejde do arboreta a manufaktury. Úkol jsem ještě neviděl, a když vidím, kolik toho chce - ještě dlouuuuho ani vidět nechci. Jinak někdo tady vyjádřil naději, že bio a manu budou stát méně, bohužel ne. Na tvrdo 500 hvězd každý ten kousek animačního "umu". Úkoly si domyslete sami... Ještě nemám tolik materiálu nastřádáno. Musím začít hledat nějaké ty vylepšovače na prkna a spol. Už jsem začal posílat sousedům bedýnky místo cukru - ať mají nějaký ten počinek do začátku.
     
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já mám v nabídce jenom obyčejné chlívky takže jiné nemůžu
     
  20. flexaton

    flexaton Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Tak si je shoď z farmy.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.