Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Někdo tu psal, že je to ošklivá stavba. Mně to zas tak strašné nepřijde, zvěřinec jsem dokonce postavila na hlavní louku k rozcestníku, navazuje to na budovy, celkem dobrý. Umístila jsem do ní 3x růžové chameleony a jednou růžové vrány a zítra ráno v 9 hodin budu mít z jednoho pole 12 zvířat. Mně to zas tak špatné nepřijde. Vrány sice mají kratší čas růstu než chameleoni, ale je mně to jedno, sklizeň vychází na ráno.
    Při sklizni 12-ti zvířátek by se mně líbilo asi mít ty zvěřince 2. Ale tady nevím, nevím [​IMG], když je to za floreny, jo získat další v úkole nebo ještě za hvězdičky, to by bylo super, to bych se vůbec nerozmýšlela.

    matlafous123
    já zas tak na krásu nehraju, takže u mě docela spokojenost, trošku je to zamaskovaný .....
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Zatím mám 334 hvězdiček, tak zvěřinec ještě počká, měla jsem 230, ale po pár úkolech v družstvu naskočily, jestli i ostatní budou chtít po 500 ks, to bude mazec:oops::):);)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mate uz nekdo zluty upgrade? Nevypada lip? xD Nahodila jsem zkusebne zluty kdaky - budou za 10 min., tak jsem cela napnuta, co z toho bude litat :D

    Lyzarka Vuci ostatnim domeckum na farme je zverinec takovy dost humpolacky postaveny.
     
    1robinsonka1 a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zakoupil za * Zvěřinec, zasadil ho na Mýtinu a zkusil s ním pracovat.
    Zvolil jsem krátkodobé chovy s různou dobou zrání (3x neonový kurník + 1x kurník oranžový), abych vyzkoušel, jak se to bude chovat.
    Zároveň mám pocit, že jsem dostal odpověď na svou předchozí otázku, týkající se chybějícího krmiva. Tedy ne že bych neměl krmivo pro slepičky, ale vzhledem k tomu, že teoreticky lze ponechat Zvěřinec vybavený i menším počtem chlévů než 4, lze očekávat, že při nenakrmení nějaké stáje se bude Zvěřinec chovat tak, jako by měl v sobě zahrnuty např. jen 3 stáje - a to asi jde. Takže k hypotetickému zablokování zrání Zvěřince v důsledku nenakrmení některého zvířátka uvnitř by dojít nemělo. Signalizací, že něco není zrovna OK, by měly pro hráče být skvělé informace o množství zvířátek, které při sklizni získá (4 hlavičky s čísly = 4 nakrmené stáje, 3 hlavičky s čísly... však už víte).
    Vypadá to opravdu hezky. ;)
     
    evainfo, Trepifajksl a blondmary tohle ocenili.
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tož je tam ted su zvědavej kdy se dopracuji k vrtadlům;)

    [​IMG] xD
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zatím nepořizuji, runa mi ze stromu doufám pro úlet ze strany výrobce nezmizne, hvězdy + 1367 navíc snad též ne, je jich málo, nejedu už všechny akce a vysolit jenom tak 500 hvězdiček se mi nechce. Banány na ostrově na všechny novinky mám také ale aktivované mám jenom něco. Chci se dívat na pracně získané chlívky, jsem dokonce zaostalý zemědělec co si bouchá vlastní slepice a králíky, na ploše mám labuťky, vydry a ostatní tržní terno. Počkám jak se to osvědčí, takhle tam namnožit obříky by bylo lepší. Úkoly v družstvu plním 2x do roka když mě popadne nálada to tam všechno narvat a je tam tolik nových na stromky že zírám. Už je mám skoro hotové kromě těch kde jsou potřeba nové stromky /byla nějaká akce???/ a navíc je teď družstvo celkem nepřehledné hlavně na dodávání, nezůstane to na rozdělaném úkolu ale posune se nahoru a když dodám tam kde chybí a nekontroluji tak si zase nějakou chvíli počkám.
     
  7. -ivca15-

    -ivca15- Pisálek fóra

    :mad:Ahoj všem,tak je to tu zase.Útok na naše peněžeky.8000 prken za jedno rozšíření a 12000 prken za druhé rozšíření,se snad zbláznili? >:(To abychom pořád kupovali nářadí a doufali jestli tam náhodou nebudou 2nebo 3 prkýnka:p? Což nevědí nebo nevidí,že prkna moc nepadaj,no asi né a ještě k tomu jenom 8stájí max,no to se tedy zase jednou vybarvili,jsem fakt hodně naštvaná,docela jsem se těšila,ale tohle fakt ne,to si klidně mohli nechat.A co menší lvl ti jsou na tom biti úplně nejvíc akorát je ta hra odradí.A to zítra začínají žabky a do rybníčku nepříjdou prkna, abychom si jich pár postavili.Tak tentokrát maxi velký palec dolů:mad::mad::mad:
     
    denny1985, pavca67 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jako zástupce nižšího levelu můžu napsat, že tisíce prken asi nebudu mít nějak brzy, nicméně ty hvězdy navíc zatím taky ne, nebudu mít ani mnoho jiných věcí z jiných oblastí farmy, jako jsou některé akční řádky z minula s velmi užitečnými bonusy, desítky, u někoho stovky zlatých banánů navíc coby štědrý dárek od Královny karnevalu... no jo no, ale co z toho, já jsem začala hrát teď, hru buď beru, jak je, je tak pro mě zábavná, nebo není a půjdu se bavit jinam a jinak. Tahle hra je myšlená jako dlouhodobá, tak nepočítám, že bych měla všechno hned.
    Na druhou stranu jako relativně začínající hráč (už hraju 2 měsíce, takže se cítím zorientovaná a pocit absolutní novosti už vyprchává) jsem mnohokrát četla, k čemu jsou v odměnách hvězdy, co zase s hvězdami, to je od RT nevyváženost a cílí hru na začátečníky, my máme přebytky tisíce, atd. Nyní zde v tomto vlákně je zase řada příspěvků v tom duchu, že 500 hvězd je příliš mnoho. Asi bude vždy někdo nespokojen :), ale jako začátečník se necítím od RT perzekvovaná tím, že za budovu chce 500 hvězd. Je otázka, co budou žádat za další stavby, zejména arboretum by mě zajímalo a trošku doufám, že tam nebude ten požadavek tak vysoký, protože cíle, které mají trvat roky, nejsou nejlepší motivací, ale nakonec se s tím stejně nic nenadělá. Osobně jako začínající hráč, který potřebuje plnit Družstvo, vidím jako největší nevýhodu to, že současná vlna zájemců o zvěřinec a tím hvězdy mi plení trh, zvyšuje ceny na násobky původních, takže já musím brzdit, pokud ty pětinásobné ceny nechci platit :D, takže doufám, že se najdou i dodavatelé a zase se ceny stabilizují, nejlépe na původních hladinách.
     
  9. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    A ví tady někdo o kolik místa se zvěřinec bude moci rozšířit? Doufám že to není jen o ty čtyři místa. X/
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Neoslovilo ma to , málo chlievov max 16. Ja som počítal za to množstvo hviezdičiek pri plnom ubgrade min 50 chlievov ináč to u mňa nemá zmysel. Hviezdičky ušetrím na iné. :cry::cry::(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Vyplázla jsem 500 hvězdiček, nacpala domeček žábama a teď budu čekat, kdy se dostanu k šesti vrtáčkám.....dalších myslím 55 hvězdiček spolkla skleněná žába ze stromu moudrosti - ta potěšila, poněvadž je řádově vyšší (husa cestovatelka byla myslím za 200 hvězdiček).
    Jinak upgrade zvěřince je tedy docela náročný - hned v prvním kroku za mega šlechtěnců je opravdu dost, a to je jen první krok..ale my se s tím poperem!!!!
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    anvan Vsak tam nemusis cpat slechtence (i kdyz takovou divokou husu bych tam s chuti hned poslala, kdyz vidim jeji cenu na trhu)... jdou tam i normalni zvirata. Akorat me teda napadlo, ze kdyby byl upgrad za ty mega protihodnoty, ktere dodame, nejak zvyhodneny (treba nizsi spotrebou krmiva), clovek by nad tim ani tolik nepremyslel. No, stejne si budeme muset pockat na vrtacky a ono se to zatim podda :)
     
    Trepifajksl a maja.rada tohle ocenili.
  13. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Nepochopila jsem, jak postavit...
     
  14. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    matlafous123 Jenže normální zvířata... to jsi v tisících a s tou největší protihodnotou... třeba kivi na první úkol je 1600 cca, takže šlechtěnci asi bolí méně, pokud nechce člověk vyplenit družstvo noo :)
     
    Trepifajksl, megi1967 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    Ahojte,
    tak som si dala pokusne veľkochov v kurníkoch, (to bude kúr, a toho hnoja:music:), xxl jablone a tajomné držia miesto Johny Citrónom, pôjdem ja veru tvrdo po tých vŕtačkách8)xD, ale SK tam nedám ani bohovi-.-.
    A som vééľmi zvedavá, čo vyrastie z tých tajomných pri takých parádnych stavbáchxD.




    Tak jedna tam predsa bola, moja prvá [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  16. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Hrubá stavba postavená. už len zohnať 350 hviezdičiek a bude hotovo :D. Tak idem na trh rozbiť bank ( to budú mať trhovníci radosť)
    A ja tie grajciariky skôr či neskôr znova zarobím , ale k zverincu sa inak nedostanem. Kúpiť ho za FL je pre mňa tabu, florény musím použiť na niečo užitočnejšie;)
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    marcelinos32 Jj, chce to prepocitat, i kdyz u nas na trhu byly treba do vcerejska uplny odpad kocky - mam jich plnou stodolu xD
     
    Trepifajksl, petaM2001 a marcelinos32 tohle ocenili.
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    No a jestli se "divně kroutí", tak ho má Lyzarka na super místě, tancuje u tyče xD
     
  19. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    stavba postavená, upgradovat nemohu, nemám vrtačky.Úkol v družstvu splněn, ale dobře to profouklo zásoby zvířat a šlechtěnců...ostatní nebyl problém.Pokud i další stavby budou chtít takové nehorázné množství zvířat, tak zůstaneme na nule. Ani legenda na stromě nepotřebovala tolik zvířat.:wuerg::eek:
     
  20. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    stavba stojí a maká,dal jsem kočky,mývala,lose a soba,všechny po nakrmení okolo 7 hod a bude vrtačka a upgrade,ty zvířata do úkolu zvěřinec potřebuji pro splnění úkolu,mají hodnotu 450-500, mám splněny všechny úkoly krom zlaté a diamant.jedničky- dá mi to 2x2 plány ,1,3a 2,2 mil kr,2,3 a 3,8mil BZ ,bedny XL a XXl,to jsou úžasné odměny!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.