Zvěřinec aneb zvířecí šílenství (16.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Argumentů proč nepořizovat upgrady už tady padlo několik, takže se opakovat nebudu.
    Každopádně využiju nabízené možnosti mít to za 500 hvězd. Až je nastřádám, tak do toho dám 4 nějaký šikovný zvířata z dobrou protihodnotou a co se mi vylíhne ve zvěřinci, to budu postupně dodávat do úkolů a ono se to časem splní samo.
    Ten 1 "chlívek" mi na ploše zavazet nebude ani při akcích, takže ho hodím na plochu nastálo a už s ním nebudu hejbat.

    Kdyby někdy byla možnost získat zvěřinec v akci, určitě bych se dokázal vyhecovat k extrémním výkonům.
    Docela bych takové odměny uvítal - mám na mysli všechny 3 druhy velkoskladů (zvířata, stromy, výrobny)

    RT by určitě stouplo v popularitě.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    No nevím kdybych tam mohla dát třeba 12 chlívků budiž ale jen 4 ? Sice mám hvězd víc než 1000 ale zdá se mi těch 500 hvězd za umístění pouze 4 chlívků hodně.Počkám si kolik bude možnost umístit stromů.Pokud zase jen 4 je to celkově na nic.Připadá mi tp zbytečné.Třeba se to někomu vyplatí ale mě ne
     
  3. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Tak som po 2 dňoch vyplakávania z toho, že som minula takmer všetky hviezdičky nakukla do haly a nejaké tie hviezdičky zaobstarala takže - cieľ splnený
    [​IMG] :p


    Čo sa týka zverincov, určite aktivujem základný za hviezdičky, zatiaľ čo žltý a oranžový ma v dohľadnej dobe netrápi ;)
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Zdá se mi logické, že pokud jsou všechny velkosklady 2x2 (zabere 4x1), že do arboreta půjde dát 16 stromů nebo minimálně 12. Proč by měly jít jen čtyří? I osm už by byl holý nesmysl.
    Že zvěřinců nejde postavit více nebo o více chlévech, to sobecky docela vítám. Představa, že při akcích budou chtít nejen zvěř a plodiny, ale i mnohem víc padátek (která v hojném počtu budou ze zvěřince padat), tak ta představa je přímo děsivá. Ne ne, to myslím samozřejmě v legraci, protože než my služebně mladší na to budeme mít, pak jejich pořízení bude určitě jednodušší xD Jak se zdá, být služebně mladší může být i výhodou xD
     
  5. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Krakoramaja, ano argumentovala jsem hvězdami, protože jak jsem zmínila si myslím, že kvůli těm křiklounům nasadilo RT takovou vysokou cenu za zvěřince. Za stromy to bude to samé a obávám se, že to dopadne tak i na Baha za 500 ZB. Proto jsem rozčilená, že na akce dosáhne jen smetánka a že je to nespravedlivé. Kdyby RT udělalo aspoň kompromis a otevření stromu bylo třeba za 200 hvězd. Stejně to nebude žádná bomba, tak proč tolik
     
  6. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Lenka123: Ahoj. Co Ti v tom brání, abys taky patřila mezi smetánku? Stačí, když budeš číst rady uvedené na foru od "smetánky" . Nebudeš pak muset brečet, jak je všechno horší kvůli lepším hráčům.
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Iwuska: Lenky se nezastávám, protože s jejím názorem nesouhlasím, ale musím ti přesto oponovat. "Mladší" hráči skutečně nemají v zásobě 500 hvězdiček navíc a sledování rad od zkušenějších tomu nepomůže. Většina z nás asi tuší, jak je získat, jen jsme to zkrátka ještě nezvládli. Všechno potřebuje čas - já si na to nestěžuji, naopak to považuji za spravedlivé.
    Také neříkám, že by se hvězdičky nedaly poměrně rychle našetřit, pokud člověk o ně bude stát. Jen to, že je zkrátka nemáme "nevyužité"
     
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Iwuska- čtu forum pravidelně, hlavně ráda rady hráčů, ale hvězdy si nenapískám, hlavně, když mám ještě na stromě co otvírat
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Lenko hraji 5 let tak podle tebe asi patřím mezi smetánku a přesto že mám přes 1300 hvězd tak promiň 500 Zb nemám a jen tak mít nebudu.Nemám byt jsem na Baha v lvl.296 ještě otevřeny všechny věci.A nezlob se my co hrajeme déle jsme do toho také více investovali.Nemyslíš ?
     
  10. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    burds- nebrečím jak psala Iwuska a nevztahuj si to na sebe, nebo taky dláždíš? Hraju rok, hraju ráda, hraju na pohodu a na co mám, od toho je to hra. Byla to jen odezva na ty co nejvíc křičí a tím navyšují požadavky od RT na všechny co hrají krátce.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  11. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    To mám ale radost, po pěti letech hry jsem se dozvěděla, že jsem smetánka, no to se mi ještě v životě nestalo.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Lenka123 - A proč tedy těm, co hrají dlouho, nedopřát něco nového? My toho máme ještě spoustu k aktivování, oni už jen sází a sklízí. Odměny v akcích mají stejné jako my. Když vidím, že mi nějaký Lahůdkář v parku dává 50 a müsli králíci 35 BZ, no to tehdy tedy byly odměny! A přesto z toho dokázali sbírat miliony a desítky milionů BZ.
    Píšeš, že hraješ rok. V jakém jsi lv, kolik hvězd máš vložených do stromu? Kolik úkolů v družstvu hotových? Ale pokud hraješ na pohodu, pak tě přeci nemůže rozhodit, že nemáš tolik jako ti, co jedou na výkon.
    I když je v diskuzích spousta příspěvků od spousty farmářů, tak tato hra je v podstatě velmi "samotářská". Nic na tom nemění přání dobrého dne či noci, různé gratulace či "výkřiky" - Hotovo!. Každý hraje sám za sebe a sám proti sobě. Sám si stanovuje cíle. Že se pak porovnává s druhými jen v něčem (co už mám a co ne, co bych taky chtěl), ale pomíjí, co ten druhý pro to udělal, to je už na povaze každého hráče.
    Všichni víme, že bez platících by hra už dávno neběžela. Přesto je tady pomalu na odsouzení, když někdo napíše, že investoval do toho či onoho.
    Když se na start maratonu postaví běžec, který dlouho trénoval a nemálo do toho investoval, asi taky bude mít jiné výsledky než ten, kdo běhá "na pohodu" a rekreačně.
     
  13. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Hmm, zatím zklamání. Hromada hvězdiček, hromada florenů, málo získaného místa. Nevidím smysl.
     
    denny1985 tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Lidi, ta vec je desne ohavna... nezbylo, nez ji zamaskovat ruzovyma bobrama a stromem s kravskym mlekem xDxDxD A to jsem si rikala, jak urcite hezky zapadne nahoru mezi ostatni baracky a ono je to jaksi velikostne neumerne resp. nadmerne a jeste to sebou mrska! :eek:
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  15. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak nejvíc mě deptá jak někteří neustále fňukají, že to ušetří málo místa a že moc hvězdiček a moc florenu! Prostě všechno má svůj čas a nic není zadarmo!!! To mi teda opravdu nepřipadá jako málo místa.....když se dají dát 4 chlívky do jednoho a výsledek je počet zvířat jako za 4 chlívky. Mě to přijde skvělý. Hraji skoro 5 let a nemám tisíce hvězdiček, chybí mi jich do otevření 19, ale neodolala jsem a koupila floreny a jeden zvěřinec už je na Hlavní... zatím pokusně oranžové kurníky a uvidíme.
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: mno ... nějak divně se ten zvěřinec kroutí, kdyby stál na místě, byl by hezčí ... a všechny animace si vypnout také nechci :eek:

    Edit: úkol "zvěřinec" splněn, o cca o 10 dnů mi to zkrátilo postup do dalšího levlu, takže dnes či zítra se převalím do levlu 99 xD, jupí (a krejcarové konto také trochu narostlo - jen stodola se poněkud vyprázdnila :p)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  17. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Medvánku, mě taky, ale ber to jako trochu erotiky na poli xD.
     
    tydýtková, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  18. Bella74

    Bella74 Vážený autor

    Ahojky, tak zvěřinec na ploše, úkol v družstvu splněn, teď už jen sklízet zvěřinec a získat nářadí na upgradování zvěřince xD, jsem si to samozřejmě nejprve nenastudovala, tak jsem odemkla runu a šup do družstva splnit úkol...a ono stačilo jen mít ty hvězdičky :music:, tak aspoň mě to šouplo do nového levlu ty BZ xD. Tak ať to padá všem ;)
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  19. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    ja tiež nechápem ,prečo sa vždy niekto nájde,kto dokáže len kritizovať a nadávať. :-( Pre mňa je zveracinec veľké plus :)
    A komu sa zdá,že je to pre neho draho:či už 500 hviezdičiek,alebo cca 300 florenu,tak si ho jednoducho nekupujte. Je to len hra, nikto vás nenúti investovať.
     
  20. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Jak může být zajímavá diskuze kvůli ušetření 8 políčkům místa;) Nedávám hvězdičky za šlechtěnce a tak jsem si dopřál zvěřinec, nyní mi jich zbývá 125 a na další budu muset hold nasbírat. V družstvu jsem udělal úkol zvěřinec kromě dodání zvířat a šlechtěnců 2/3 a 3/3.
    Nářadí jsem měl v některých položkách velké přebytky a tak mi nevadilo je do toho investovat a plody stromů, které nejdou nikam dodat, tak měly taky najednou využití. A tak si poklidně hraju a když v něčem nevidím pro sebe přínos, tak to nekupuji nebo neplním a neodsuzuji ostatní, že do toho jdou nebo kupují za floreny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.