Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě 600 cukrátek a finíto :)
     
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Začala jsem rozpěstovávat až teď, tak snad to do neděle dám. ;)
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ráno budu dostatečně přeslazen a rozsvítím druhou svíčku.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jan.svatek, nebuď barbar, dodrž tradice, počkej na neděli s tím svícením ;)
     
    jindrasofr a kiki2305 tohle ocenili.
  5. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    To s těmi oranžovými mloky, to je nečestné a nesportovní. Nevím, kolik jich mají druzí, ale já mám dvoje, z toho jedny v červené variantě. Z toho teda za 46 hodin 24 mloků, bez toho, že bych jim dávala superkrmivo, nevydoluju. A co teprve ti, kteří mají mloky jen jedny nebo žádné superkrmivo? To tam nemohlo být něco normálnějšího nebo mírnější množství?
    Nevěším se kvůli tomu, ale berte to jako zpětnou vazbu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ZlomeneHrabe - sice je to trochu vzácnější zvířátko, ale na druhou stranu by měl mít správný farmář alespoň něco nasyslíno ve stodole pro strýčka příhodu. Co všechno budeme do Zuzina věnečku I-IV potřebovat, jsme si mohli nastudovat již 29.11.
    Pak už stačilo jen zkontrolovat zásoby ve stodole a případné nedostatky doladit dochováním, dopěstováním či nákupem potřebných komodit.
    Takže to zase tak nečestné a nesportovní není ;)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    ZlomenéHrabe: Mám 1 výběh a měla jsem 409 oranž mloků :)
    Jinak hotovo ;)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Navíc zrovna oranžoví mloci vypadávají z nějaké bedny. Já tenhle výběh donedávna neměla vůbec, na plochu jsem ho nedala ani jednou a i tak se mi jich podařilo nastřádat asi 200 ;)

    Taky hlásím hotovo - dokonce jsem předběhla sama sebe, protože jsem nejprve znovu zasela a teprve pak šla dodávat (přesně, jak nám modíci stále opakují :)). No a koukám, že sít už jsem nemusela :p
     
  9. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Líbí se mi, že není třeba přehnané množství akční rostliny, takže akce se dá v pohodě stihnout - díky za to, je to takové pohodové, prostě adventní :)
     
  10. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Já jsem dokonce pár oranžových mloků prodal.... je za ně slušná cena.... Za hodinu sklidím poslední akční a druhá část bude hotová. Zatím dobrá akce...palec nahoru.
     
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jarda.drak6: taky jsem měla na trhu nápinky na prodej, ale ta solární elektrárna mne zastavila, ještě nejsem na limitu :)
    Protože jsem včera večer usnula u rozpěstovávání, mám splněno nulanulap.d :) Ale je času víc než je zapotřebí, svíčka svítit bude. 8)
     
    jindrasofr, -Kuteno- a kiki2305 tohle ocenili.
  13. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    V pohodě a klídku akce hotová.;)
     
  14. jana7777

    jana7777 Zelenáč fóra

    Vedel by mi niekto preložiť, čo sú to kdoule a chřest? Nemohli by sa uvádzať takto rozdielne názvy aj v slovenčine, napr. v zátvorke?
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Dnes je mi náhoda nějak nakloněna. Daří se v tajemničkách a i na KŠ. Ráno jsem si vytočila +1 z pole, takže druhá svíčka už hoří :D
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana7777 - klikni ZDE (najdeš tam překlady)
     
    jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  17. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky ták akcička hotová,bylo to docela hodně rychlé:)
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    dule, špargľa - uz clovek zapomina...

    No jedu treti ukol, tedy jen stribrne... v klidku, s hnojem bych mohl i dneska mit hotovo, ale neni kam spechat...
     
    jindrasofr, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Myslela jsem si,že po dání upgradu na věneček se rozsvítí druhá svíčka.Proč nee? Škoda

    LV 167
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ale ona se rozsvítí - alespoň u mne to tak je o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.