Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj tak jsem po 14 hod.zasadil Cesmínu pak sklidil ale už jí nikde nevidím a nemám co bych sázel ani na Bahama ji nevidím natož Hl.louce super vánoční akce to měli udělat na 1.dubna.Všem co to jde hodně zdaru a ůspěchu.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kostej: na Baha ji vidět nemůžeš ani jinde pouze na hlavní louce, jinde sázet nejde. Nepřehlídl ses? ,-)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    první upgrade věnečku je doma ... a zítra nezapomenout na kalendář :p
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    A i tato akce právě dokončena. Pěji ódy na obr stromy, ze kterých mám superhnojivo a pak je mohu zcela bez výčitek použít nejen na rozpěstování. Potřebovala jsem akci dokončit, zítra celý den nebudu a když je hotovo, tak si s klidným svědomím dám farmářské volno.

    Asi bych i řekla, že to snad ani žádná akce nebyla, jen taková krátká vsuvka mezi pěstováním do stodoly.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, cesmínový keř se pěstuje jen na hlavní louce. Pokud jsi ho už sklidil, tak někde být musí - nedal jsi ho do úkolu v družstvu Zuzin věneček I ?
    Pokud ne a opravdu na hlavní louce cesmínový keř v secí tabulce neobjevíš (zkusila bych zrestartovat hru - odhlásit a znovu přihlásit), můžeš požádat o pomoc herní podporu - prověří tvůj herní účet. Tady ti víc poradit nemůžu.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    jirinasinova198 a jindrasofr tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) poctivě jsem rozpěstovala jen na vodě, bobcích a taky s pracovní prodlevou, protože jsem vyplácala zbytek SH na bahamce a tak musím čekat, než to všechno vyroste :p chtěla bych udělat celý úkol a myslím, že to určitě půjde :p
     
  7. Jirinaja

    Jirinaja Pisálek fóra

    kdepak najdu cesmínový keř? nikde mi nejde vysadit a ve skladu ho nemám :-(
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jirinaja - a hledáš na hlavní louce ? Jinde vysadit nejde ;)
     
    jirinasinova198 a jindrasofr tohle ocenili.
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dva x jsem sklidil,jdu, že něco splním a ono to mám celé hotovo. No kruciš,na co tedy je znovu zasazeno ? Už to nechám dozrát,ale mohli jste napsat,že je to úkol jen na rozpěstování..
    :mad:
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Akci jsem dokončila včera před spaním.Byla celkem rychlá
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Hotovo, pohodová akce.....jde to rychle, i když je to jen na jedné ploše. Zbytečně tu někteří naříkají, že nestihnou, jde to v klidu.
    Všem držím palce!
     
  12. chladovka

    chladovka Pisálek fóra

    • nepiš více příspěvků pod sebe
    Ahoj, poradí někdo, co dělat, když mi nenaskočila akční rostlina Cesmínový keř?

    Aha, tak nic, už jsem našla, že se dá pěstovat jen na hlavní louce.. Ach jo..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/12/18
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    1 hotová, zasadila jsem zbytečně další cesmínu. Ve dvojce není
    A ještě jsem to pohnojila a pozuzila, takže jsem bez SH i bez ZUZI. Chtěla jsem hnojit na BAHA KDO UMÍ TEN UMÍ:cry::mad:
     
    Naposledy upraveno: 1/12/18
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Parádní pohodová sváteční akce! Bez stresu, honičky a hlavně padátek :inlove::inlove::inlove:
    [​IMG]
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa budeš mít aspoň na adventní výzdobu ,-))))) to máš jedno, nějaký bod bude.

    Odcházím, já jsem ve stresu jen z fóra ,-)))))
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už mi svítí první adventní svíčka na Zuzině věnečku. Dala jsem si ho na hlavní pod dárkovu krabici, abych i na farmě měla vánoční atmosféru.
     
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    chladovka: Cesmínu uvidíš jen na Hlavní louce, kde se dá taky jedině pěstovat - taky jsem si naběhla.
     
    coneznam, jirinasinova198 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hlásím také hotovo... zbylo cca 380 kytek :)
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;) zbylo 603 cesmín
     
    jindrasofr, evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    I hotovo a budem čekat na další
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.