Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matěj

    matěj Pisálek fóra

    ale safari bude až do 5.12.
     
    jirinasinova198, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) jsem se k tomu dostala až teď, ale akce vypadá v pohodě, tak se do ní pustím. No ještě nevíme, co nás dál čeká a u čeho se zapotíme :D a jestli nebudu vánoční stromek nakonec stěhovat na farmičku :p
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Však taky ten věneček II začíná až 7.12. :)

    Mmch, teď se vysvětlila ta neobvyklá štědrost, kdy jsme v minulé akci získali floreny - leckdo (třeba já), je teď zase utratí, aby si zkrátil rozpěstování :D
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    akce bez padátek, jo?
     
    jirinasinova198, vilm4 a zejdy66 tohle ocenili.
  5. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, no tak půjdeme připravit Zuzi o věneček.... po letmé inventuře jsem zjistil, že se nedostávají pouze oranžoví mloci a rysové, to se dá ještě v pohodě stihnout, takže se do akce mohu zapojit. Kdysi už tady něco podobného bylo, vím, že mi vadila ta "časová rozcouranost" a delší herní pauzy... pokud do nich RT nevloží nějaké další bleskovky, tak by to mohlo jít na pohodu, jen se nesmí zapomenout, kdy akce začínají a kdy končí. :)Ale je to pořád takové ve stresu, jak kdyby se nám vnucoval styl.... "proč to pěstovat a čekat až to napadá, kup si košík a máš to hotové raz dva a bez námahy." Mám pro RT jinou koncepci - "akce se mi nelíbí, stonek je mizerný, odměny prachmizerné, košíky rozhodně kupovat nebudu, akci vynechávám"
    Tohle bude taková rychlovka, navíc na jedné ploše.... ono to půjde, ale bude to chtít pořádnou přípravu a ne nějaká kuřecí křídla z KFC. Apropos, co to je ta KFC, něco z Kentucky? ;) Tak s chutí do toho, půl je hotovo a pak honem od toho, vždyť je tolik krásných věcí kolem ... ulovit kapra, někde upytlačit stromek, nějaké to cukroví se snadno napeče, třeba rumové figurky se vůbec nemusí péct.xDUklidit. Obstarat nějaké ty dárky..... Vánoce prostě mají být komplet.... a do toho nějaká ta akce, pravda i relaxovat je třeba.
    Tak hodně zdaru a ať to sviští. ;):)xDxD
     
  6. LMoore

    LMoore Pisálek fóra

    Pomoooc.Právě jsem si sklidila plná pole růží zasazené na akci. Tak to mi už asi nic padat nebude. A to jsem si slibovala, že při další akci už chybu neudělám. Chjo. Blbost je věčná koukám.
     
    jirinasinova198, vilm4 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    L.Moore: to chce klid a nohy v teple. Na tuhle akci nejsou zapotřebí padátka ;););)

    Dodáváš akční kytí a ze stodoly do úkolu v družstvu.
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jako u každé akce, jsem z FAQ lehce zmatený. Takže jako poslední dobou pořád, prostě počkám až to začne a pak se uvidí jestli se mi bude chtít. Už teď mám takový pocit, že se mi chtít nebude.
    Je toho prostě moc.
     
  9. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    L.Moore koukám, že pajdátka nás za chvilku budou strašit i ve snu ;), ještě, že občas je nějaká vyjímka bez padátek jako teď u Zuzina věnečku :)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    LMoore - nebuj, teď se nehoň. Padátka nebudou!
    HM, tak utěšovatelů je tu dost - vezmete mne do klubu?
     
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Trepifajskl: Vítej v klubu :)
     
  12. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Připojuji se :D
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    kurna a já furt hlavní opatrně obcházím ,abych předčasně nesklidila xD
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bojový úkol pro tento víkend:

    Na hlavní louce
    napěstujeme (ode dnešní 14. hodiny) 1700 - 1950 akčního cesmínového keře
    (1700 stačí na to, abychom získali ugrade dekorky, 1950 je na splnění komplet celého úkolu. Základ dekorky dostaneme všichni).
    Padátka žádná nejsou :D

    K akční přihodíme brusinky, fialky, hrášek, pytel žaludů, třešní a bezinek a nejdéle do nedělní půlnoci odevzdáme vše potřebné do družstva do úkolu Zuzin věněček I.
    Tak, to je vše ;)

    A příští víkend se přesuneme na plantáž...
     
  15. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Zdravím, tak to vidím na pohodu. Málo kytek a absence padátek = příjemná změna [​IMG]
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Jasně , Skali. Do boje, v boj - do tanku, v tank. ;):)xDxD Na pár posledních příspěvcích vidíš, jak hra deformuje hráče.... ví, kdy bude začátek, ale bojí se sklidit, aby bylo dost padátek. To tak, aby nám Zuzi upadla na ledu a poškodila věneček, to by pak moh být i na Safari do akce pěkný snímeček. ;)
    EDIT: Jsem zvědav, až tu někdo zahlásí, že sklidil všechny plochy a ani jedno padátko. To bude hláška na založení doopravdy hodně luxusního klubu, třeba "Nepadajících pajdátek".
     
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Skali,teď jsem to pochopila i já,napsala jsi to skvěle:inlove::inlove::inlove:;)xD
     
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak myslím, že nás RT má dobře vypreparované xD.
    Jak nemám čas, čtu tu příspěvky (dnešní) o čekání na padátka, říkám si kurňa zase jsi to zazdila nedočetlas pořádně (a to jsem teda úplně nedočetla, to jsem si vědoma) a málem sis sklidila stromy a nebudou padátka...
    Zmateně hledám v ofi, abych zjistila podruhé, že opravdu nejsou žádná padátka a stromy můžu za 15min. v klidu sklidit (a taky sklidím, protože pak musím vypadnout).
    A kdyby RT pustilo tuto pozvolnou akci na spešl ploše s tomu uzpůsobenými požadavky, zase tak moc by se nestalo (bez padátek), mohli to patřičně vánočně odekorovat a .... No nic nebite mě, vím, že spešl plocha je votrava, ale mně by se na obrazovce farmy líbilo něco jiného než ten divný rozestavěný flek, mohl tam být vánoční koutek a docela dlouho. ;)
     
  19. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tomu říkám víkendové akce... xDAspoň toho není potřeba tolik napěstovat a hlavně žádná padátka... Ale chápu, že někdo na ně bude čekat... Poslední dobou byla padátka ve všech akcích takže se není čemu divit;) Mě se občas stane, že sklidím bez mjs v domnění, že jí jím a pak je nádherné zjištění - já jí nejím...xD
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Při pročítání diskuze jsem se uklidnila a blaží mě, že nejsem zdeformovaná farmou a akcemi jen já xD Člověku se hned lépe dýchá, když ví, že v tom není sám ;):) Zuzčina akce se mi líbí, nebude to na dlouhé lokte a odměny jsou fajn. Jak už jsem zmínila, jdu zejména po BZ a TBZ. Z tajemných sazeniček může taky vypadnout hotový poklad ( chlebovník, skvrnitá vrba, jilm, pouštní růže ) Já se prostě těším :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.