Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak už taky hotovo, jen je škoda, že nejde umístit na hřiště. :)
     
  2. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Tak jsem rozsvítila i čtvrtou svíčku - pěkný adventní čas všem
    [​IMG]
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já si nechal na plantáži jen 104 flíčků a tak mi to přibývá pomalu, ale já se také dočkám! Jen tuto sklizeň, co jsem poslal do půdy a pak již jen cca 45 políček. To už je brnkačka, pak bude vše komplet.
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už aj ja mám hotovo.Ešte večer zapálim sviečku.Nech už horia všetky štyri;);).
     
    Naposledy upraveno: 23/12/18
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] .... hezký předvánoční víkend, teda tolik dní volna jsem už dávno neměla a si to budu užívat :p věneček taky hotový, tentokrát jsem moc nepřepěstovala a do parku půjde až zítra. Tuleni mají svůj plac opět zabraný a je legrační, že jsem si před akcí rychle ofotila plantáž i s TCH, který už byl téměř zralý a teď po obnovení ho tam mám od začátku zrání. No hlavně, že tam bude další nosorožec ... že jo xD :p
    Takové akce by mohli na baha dávat stále ... no asi by na tom RT moc nevydělal ;)
     
  6. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    evainfo vidíš každý to máme jinak - já doma vše hotovo krom bramborového salátu - kapr v lednici stromek i s dárečky na místě - napečeno uklizeno - dnes noční zítra druhá .... úplně super být na Štědrý den po dvou noční no a pak ještě na Boží hod noční a pak teprve začnu držet svátky......jupíííí... proto jsem ráda, že akce hotová a druhou budu mít snad dneska taky z krku.
    [​IMG]
     
  7. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Akce začatá včera a díky extra porci štěstí do stodoly sfouknutá během dopoledne. Odměny se mi zdály trochu slabší tentokrát kromě 30 zelených kapek a nejistoty v TS ale možná jsem jenom moc spěchala. Hezké a klidné dny, u nás doma voní vonné svíčky, tohle prostě miluju! Martina
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Před obědem jsem i já dokončila akci a zapálila 4. adventní svíčku. Tedy jen virtuální. Tu opravdickou až zítra. Po poslední sklizni mi chyběly 4 láčky do dokončení. Blbě jsem to spočítala :D Tak jedna ještě musela na pole. Dopřála jsem jí zelenou kapku a pro jistotu na ní ještě hodila vrtulku :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mahira72 no kapřík ... hmm teda 3,40kg je už taky ztuhlý a naporcovaný od úterý v mražáku :p tyto věci zvládám i u jiných zvířat ... život naučí a třikrát jsem chtěla v Rybeně kapra do tří kilo, protože potom už smrdí bahnem ... no asi několikrát tahali stále toho stejnýho ... sem ho nakonec vzala, ale poprvé jsem ho stáhla z kůže, protože byla vážně tuhá ... mladí chtějí bez kůže - já z kůží - no snad nebudu naštvaná :p tak uvidím. Ostatní věci kromě salátu nachystané a užívat si pro mě znamená, dát si nohy nahoru, kouknout pohádky, vše v poho a nikam, či pro nic nemusím. Zítra uvařím kýbl husté rybí polívky, protože hodně vždy rozdám a těší mě to, jen si udělat základ na bramborový salát, o vánocích dochutit a potom se už jen těšit na prožití svátků ;). No všechno v pohodě :p do práce jdu až poslední vánoční svátek ... tak paráda.
    Abych nebyla mimo, tak akce hotová ... sem už psala xD a držím palčáky mladším hráčům, to dáte ;)
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ještě nemám nic užívám si že všichni i se psem odjeli, přemlouvám se abych ozdobila perníčky-asi to dnes nehrozí-Zítra budu kmitat.Všichni přijedou 25;)
    Stejně tak nemám hotovou akci ale je mi to tak nějak šumák:):p
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Posledni akcni sklizeno a uz taky svitim.
    [​IMG]
    Bracha zatahoval dneska od rana na sadkach, protoze do Brna veze letos z Vysociny 100 kapru jen pro zname. V 10 dopoledne mi poslal 2 zabite a vykuchane... v jednu hod. se jeste porad trepali pod nozem a to ja proste nedam. Ve 3 uz jsme si jakztakz rozumeli, ovsem dat jim znovu palickou (i kdyz tezko rict kam, kdyz byli bez hlav) jsem mela sto chuti jeste nekolikrat, ale ted uz si konecne plavou v mlice.
    Potapky jsem dopekla pred chvili, zitra jeste vanilkove rohlicky, salat a hotovo. Sice uz si lenosim od 11.12. doma a chystam se zacit neco delat az 7.1., i tak ale cukrovi pecu co den po jednom druhu, aby doma vonelo cely tyden ;)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Budu mít věneček už navždy zhasnutý, nejela jsem ani jedno pokračování, bo mám lepší dekorky a ty, co se teď dají posílat jsou také lepší, sice jen na pár sklizní, ale je dobré si je posílat do zásoby. Tak jak nebude akce nebo akce bez padátek, tak si mezi sebou posílejte nové dekorky z dárků. Mě stačí, že budu mít věneček v liště a občas na mne jukne, když budu něco hledat. Tak příště, třeba bude na BZ výživnější dekorace
    ;)
     
    Honzulka05, Janina0971 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, mám také hotovo. Všem přeji hezké a klidné svátky.:)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Od rána hotovo :)
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo u mě nějak rychle
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak posledni sklizen udelana a hotovo, rozsviceni bude zitra nebo kazde rano - az si vzpomenu na upgrade :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.