Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Trepifajkls já tobě také gratuluji máš to opravdu složité no já vlastně taky,když se mi teďka seká myš neni to sklízení jen na 2,3 minuty ale třeba na 4 max 5
     
    jirinasinova198, Emča5232 a burds tohle ocenili.
  2. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    tak třetí svíčka zapálena
     
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    ani se mi ten upgrade nechtěl vkládat na věneček...
    ...nu, zapálila jsem i tu 3. ;)
     
    Honzulka05, jindrasofr a burds tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Honzulka05 - hovoril som,že to dáš!:);)
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě jednou děkuji Apachie1. Díky jejím propočtům, které nezvládám, jsem od páteční noci do dnešního večera napěstovala, i bez připojení, na pohopolích... a třetí svíčka svítí
    [​IMG]
    a protože je druhá akce, kde jsem také zasela na pohopole, točila jsem před sklizní s kolem, mám 3x +1 na šest hodin

    [​IMG] To to lítalo...[​IMG]

    a u Zuzi celkem hodně zbylo...
    [​IMG]

    Akorát těch kapek je málo, nadvakrát to nevyjde :( Ale dobrá psovi much...
     
    Naposledy upraveno: 16/12/18
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Peto já vím děkuji za důvěru a už jsem zdravý takže ta poslední svíčka pro mě třetí tu první jsem neudělal,doufám že se povede
     
    Emča5232 a jindrasofr tohle ocenili.
  7. FOFR001

    FOFR001 Zelenáč fóra

    Tak za chvilku jdem do finále!
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak, za chvilku začínáme, takže si připravte vidle, holínky a nějaký slamák na hlavu. Kdo bude chtít splnit úkoly kompletně, bude muset napěstovat 1950 medové láčky (na up dekorky stačí jen 1700).
    Dále si připravte pytel datlí, chřest (špargľa), vlčí mák, jedlové šišky, olivy a čtverce v obilí.
    Sejdeme se ve 14:00 na plantáži :)
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) páni ... tak já to dnes úplně zasklila a na plantáži se vyhřívají tuleni a podobná stvoření s předplatným až do rána:oops:
    Tak jen zasadila 15 medové láčky, posilnila a ráno se na to vrhnu i s holínkami xD
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Ctvrtá svíčka svítí.Tak jedna akce hotová.Ještě dodělám zbytek při poslední sklizni.+1 pomohla.
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Čtvrtá svíčka hoří,věneček odklizen do ukončených. :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Se vám to chlubí, já jsem si v šest vzpomněla, že se cosi koná... a kapky padly za vlast při minulé akci a teď odpoledne na rozpěstování na farmě...
    Ale jak se praví v údajně nejchytřejší knize - přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Já si to vyberu jindy a jinak... tady to nějak pošéfuju ku zdárnému konci, první stříbrný, druhý stříbrný a tu trojku napěstuju, i kdyby čert na žebrákovi jezdil :)
     
  13. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mi taky hoří poslední svíčka,ale třetí,já tu první nestihla. :sleepy:
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Safra, to jsem se lekl, hoří mi poslední svíčka, to je jak před funusem, jen ji sfouknout ,-)
    Nesvítím, za prvé hotovo nemám, za druhé až v neděli ,-))
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám také hotovo, se 100% do stodoly to bylo hned. Svíčka bude až ráno, věneček musí dozrát.
     
  16. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Koukám, že nejsem jediná komu se poštěstilo vytočit 100% do stodoly, úplně jsem byla paf, většinou se mi tenhle bonus vyhýbá :p. Tak budu mít taky brzy splněnou tuto akci a i v té souběžné mě to myslím mile posune.Mějte hezký den.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak, věneček je hotový, svíčku zapálím až večer - jestli vzpomenu teda. Pohodová akcička, to se mi líbí ;)
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    4 svíčky hoří ;)
     
  19. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Mám taky hotovo, ani to nebolelo.... Pohopole fungují perfektně.... To byla moje první zkušenost, nikdy dříve jsem je nepoužíval. Stále se učíme....
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    fihá... už mám k doplnění jen úkol 3/3 zlatý a diamantový. Tak to bude za chvilenku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.