Zuzin věneček I - IV (30.11. - 23.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jde to docela hladce. ;)

    [​IMG]
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ach jo, ty mezery v pestovani jsou hrozny, prave jsem si vsimnul ze je akce a vytrhal dlouhodobku...
    No tak zase skusim vytocit bonusy, ale az zitra, az to bude mit vyznam na plny pocet malych policek :)
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem zapomněla a měla jsem zasazenou dlouhodobku. Uzrála před 20 minutami, takže už je na poli perníček.
    Minule mi stačily necelé dva dny, tak jsem v klidu.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak třetí svíčka u mne svítit asi nebude... teprve rozpěstovávám, ráno jedu brzo pryč, kde budu bez netu až do nedělního večera, než se vrátím domů... a zelenýma kapkama jsem pozalívala tulipány v akci na farmě, tam to taky bude boj... sice jsem obětovala pár lístků na pártykole, mám +1, ale obávám se, že to stačit nebude...

    EDIT 21.57: díky dobré radě od Apachie1 o nic nepřijdu. Sklidím, co mám s vrtulkama na velkých, zaseju na pidi, ráno sklidím - mám na všechny tři stříbrné úkoly a půl třetího zlatého a na zasetí na pohopole a na celý třetí úkol mi to z těch pohopolí s vrtulkama vyjde :) Děkuju :)
     
    Naposledy upraveno: 14/12/18
  5. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo budu mít ráno.Zapoměla jsem na akci a zbývá mi ještě jedna sklizeň
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem teď doběhla a začala před chviličkou, ale aspoň rozpěstuji a zítra to půjde rychleji :p
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jedu v klidu.Na rozpěstování jsem dal pouze 10 ks zuzany a SH.Hotovo bude zítra ráno.:)
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Začínám s pěstováním na 100 ks akční a těch 100 perníků je už na baha a čekají na uzrání doufám že to zvládnu teď jsem trošku nemocný,ale pokusím se splnit
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Honzulka05 - To dáš!Končí to až v nedeľu večer!Tá druhá do stredy,to napestuješ.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Honzulka, přeji Ti brzké uzdravení, škola je přece jen přednější a jak víš, je zde stále dost ochotných hráčů, kteří poradí:)
     
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Peto121 děkuji za působivá slova
    Gordonko doufám že se z toho dostanu a je tu spousta hodných hráčů (jako třeba ty) kteří poradí
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Honzulka to dáš ľavou zadnou.Ja keď že nerád búram mám iba 100 mini políčok a len polievam.Chýba mi otočiť ešte 4 x a budem mať hotovo:D:D.
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Kuteno jsi hodný jelikož mám na baha 180 políček no míval jsem mám pár pand stromů a pak ty pole pro perníkovou rostlinu je spousta místa
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Apachie1 to má pod palcom!Aj mne už poradila a je vidieť,že z matematickej stránky to má zvládnuté!Klobúk dole!;)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    honzulko, domnívám se, že jsem ničím až tak nepřispěla, ale pokud si to myslíš, potěšení na mé straně.
    Kuteno, kocourku můj, co by jsi boural, když chtějí jen pár kytek, nevytahuj se xD
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Netopierik môj ja som nebúral ani na farme a tam toho teda málo netreba.Nikam neponáhľam a ešte mi zostane 1 1/2 dňa k dobru.Pekne mi to stačí.Však pomalšie ďalej zájdem či nie?Stačí mi ísť aj slimačím krokom:D:D:D.
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    včera večer jsem "zapalila"třetí svíčku;)
     
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.