Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké skoro poledne, tak snad tady nic nepopletu jako vedle na foru :D ale střílení šlo pěkně a pro první špatné hody ještě dodělávám. Stačí tři hry a je to hotovo, ale zasela jsem zbytečně znovu obě plochy, tak jsem část jedné zrušila a nasadila 10 podivuhodných "Puntíků", i když vím, že budu nadávat a žádný přírůstek nebude :p. Tak jeden úkol téměř z krku, odměny moc hezké a teď se soustředit na bahamku ;)



    [​IMG]

     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    No když to zrovna člověk moc nepotřebuje,tak to padá.;)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ale na metronomy to nemá vliv xDxDxD
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    satelit máš to k dobru na bahamku a ještě si napěstuješ něco do zásoby. Mě končí Jack přesně ve dvě a bonus jsem z kola neviděla ani nepamatuji :p
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nu, dala jsem přednost akci na Baha a tuto akci "jedu na 1/4 plynu".
    Takže momentální stav:
    LEVO 5. 27/30 (z 80) a
    PRAVO 43. 572/582 (z 1792)
    Odhaduju, že jsem tak ve 1/3 akce...
    Časomíra ukazuje do konce akce 50 hod.

    EDIT: Ale vlastně se stavu nedivím. Však jsem rozpěstovávala v pátek ráno před odchodem do práce... Kam dorazím, tam dorazím 8)
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jedu bez bonusů, kolo nedá ani těch 6 hodin, bez Jacka, jen MJS, voda, 2x byly obyč. bobky na doladění časů, aby se stihly 3 sklizně v bdělém čase.
    Nejsem ráda, že není žádná rezerva, zvlášť když jsem pochopila, že akce na Baha končí o den dřív, než jsem se na začátku překoukla - ráda bych aspoň měla pocit, že tady se to povede. Jestli ne, asi si konečně poskytnu ten dlouho zasloužený delší oddech.
     
  6. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Zatím 60 her a 1320 bodů. Stonek stonkuje.
    Padátek je spousta(95%).Do konce zbývá 41% času.
    deMentos
     
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Myslím,že zatím je to v pohodě na lévé straně 67 hodů,na pravé 1466 bodů .Levou stranu splním v pohodě a na pravé mi chybí 326 bodů a to je minimálně 15 hodů.Takže to vidím docela reálně.Na nejmenší farmě mám dokonce komplet hotovo,podařily se nejaké + z kola a z beden mi vypadlo 102 florenů.Takže spokojenost.
     
  8. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    No... Vzhledem ke trhajícímu se a škubajícímu se kolu jsem ráda, když trefím aspoň barvu...
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Jsem si řekl že si zatočím kolečkem a ééééjhle bonus...

    [​IMG]

    No tak asi skončím akci ještě dnes, i když 100% neznamená že budou i padátka.
    Už jsem psal že sem měl přijít o ty prsty než o superhnojivo.
    Pravda, kupovat ho nemusím když mám jednu plochu stále obříku plnou.
    -.-:(o_O:D

    [​IMG]

     
  10. elen45

    elen45 Expert fóra

    já jsem na tom podobně jako bludička 66/1436, takže doufám, že to stihnu - pomohlo kolo 100procent - pro mě OK
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    50 her/1074 bodů. Stonek bude určitě, a pokud správně počítám, že bych mohl ještě 7x sklízet (= 35 +1 her), mohl bych to s troškou šikovnosti zvládnout upe komplet :eek:. To bych asi sám na sebe čuměl, zatím se na to radši moc neupínám xD.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    50 her/ 1064 bodů.... jsem zvědavá jestli dojdu na konec....
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    MatysekKamilek - Vítej v klubu čekatelů ;):inlove:.
     
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo, bedna vyklopila 96 florenů,moďoul je taky na ploše a teď něco zase dopěstovat.
    Akce v pohodě,odměny dobrý ,kdo ještě nemá tak ať se daří.
     
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak se taky zadařilo.;)

    [​IMG]
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bonus už druhý měsíc v nedohlednu a když ,tak je šipka těsně vedle, tak to jde pomaleji.ZH mi též ještě ,,nedorostlo" a kupovat nebudu.I tak si myslím že stihnu a když ne ,chleba levnější nebude...
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nemam sanci, mam jen 55% k plnemu splneni prave casti, takze jen ten stonek a dalsich par drobnosti a konec... +1 se nedari... skusim ted zase trochu roztocit...

    Vypadavat ma 192 pasku/den, v tuto chvili ma byt 594 (nebo chybet 366 ), mam 1567 (chybi 0 ), mam 163% hotovo.
    Stav surikenu : idealne 11694 kusu (3780/den ), mam 14658 z 18900 (77% ).
    Zatim uplynulo 61% casu, zbyva 45 hodin.
     
    Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak a mám po ptákách!
    Koukejte kolik mám do konce!
    o_Oo_Oo_O

    [​IMG]

     
  19. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky všem, taky hotovo z beden vypadlo 102 fl. je fakt že hodně pomohlo 200 do stodoly tak jsem mohla skrz paskum dat delší rostliny.Držím všem palce
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky hotovo, z bedny 87 FL, zbylo přes tisíc kytiček a tak jsem si ještě naposledy hodila na terč ... jen 22 bodů a odměna né xD Vlastně mě jedna čekala na ploše, když jsem zrušila pár akčních a nasadila 10 tajemnic [​IMG] :inlove:


     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.