Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, zatím 47/1030. Vytočila jsem si +1 do stodoly na 6 hodin ;), tak aspoň 2 sklizně s 5ti kousky. Padátek je zatím dost, tak dávám akční i přes noc. :)
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    31/660..jde to pomalu, KŠ mi nic nepřeje, budu ráda, když dám stonek;)
     
  3. vladca

    vladca Stará škola

    Sovinka, Fantasiro a ďalší, ktorí rozmýšľajú o pestovaní len s vodou ...

    Dá sa to aj na 400 minipoliach, ale treba hnojiť a mať chuť a čas na 5 zberov denne ... inak polička aj na rúbanisko
    (Sorry za väčší obrázok, snáď to nebude problém, ale inak by to bolo nečitateľné)

    [​IMG]

    to Fantasiro:
    200
    počet polí, 4 výnos z poľa(niekedy tam môže byť 5,6 a pod), 600 zisk
    - v tom zisku je zohľadnený počet polí v ďalšom siatí , tiež sa môže meniť (napr. riadok 23, posledný zber) ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
  4. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak finis 79/1734 po dlouhe dobe bonus 100/24hod tak to jelo rychleji tak drzim palce casu jeste dost;)
     
  5. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    vladca:

    Když pěstuješ na 1x1 bez forsáže, tak 1 plodinu sázíš a 4 sklízíš. O 1 plodinu tedy přicházíš. Výsledkem je tedy 4 - 1 = 3 přírůstky. Ta čtyřka ve tvé tabulce je tedy trochu zavádějící, i když závěrečný výpočet je v poho.
    Jinak je tvá pěkná tabulka k zamyšlení nad mým excelovým šílením:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
    marketka47, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  6. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tu je pro mě zrada, že akce je pouze do úterka - tj. pro mě pouze do pondělí večer, úterní ráno nemůžu doufat v házení, nestíhám. V pondělí nebudu celé odpoledne do cca 20 hod., tj.vypadne sklizeň nejméně jedna. Vychází mi to úplně na knop.
    Mám hotových 50 pokusů po ranní sklizni, chybí 30. Nesmí selhat nic (například elektřina či net, vítr je tu víc než slušný) v době sklizní, jinak smůla. ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová.Z beden získáno 99 FL.:)
    Kdybych u toho krapet přemejšlel,nemusel sem přepěstovat 3.216 ks akční plodiny!o_O:cry:
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem na 77/1516.Snad to stihnu.Uvidím.Včera odpoledne se to dost sekalo.Tedˇráno zatím ne tak se nechám překvapit
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem si ráno zasadila akční, před chvilkou jsem doházela, co bylo napěstováno a úkol komplet hotový, tak nevím, na co jsem sázela, asi abych vydělala, až mi to proplatí?
    Z beden FL mám 90 Fl xD

     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já mám zatím 14 her házení je v pohodě a také si myslím že odměny jsou nějak i užitečné třeba díky tomu že sou v akci miliony baha bodů tak mám další stupeň k dostání se mezi elitu na baha mám lvl 288 a myslím že s tím co tam ty odměny předvádí tak by mohly být ještě asi další 2 levly na baha a na farmě by to byl slušný zisk bz a krejcary taky na tom nejsou špatně mám 26 odměnu
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nalevo mi chybí 21 her, napravo 24 her. Sklizeň dává akční na 5 házení, tak do konce mi stačí 5 sklizní s rezervou na nepodařený hod.
    Dnes budou ještě 3 sklizně, zítra v klidu dokončím. Pásek mám teď 487ks, to je na 30 her, už by vůbec nemusely padat :p.
     
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Větev doma a napravo 23 hodů do konce. (Nějak moc rychle jsem si v posledním čase zvykl na pravidelných 22 bodů.)
    Po půlnoci bude sláva a ráno v práci to nechci vidět. Holt modré pondělí chce své, že?

    Dtto: Vytočil jsem +1 na 6 h. Jdu sklízet a stihnu to ještě jednou. Končím dříve. Paráda.

    Dtto dtto: Předčasně jásat se nemá - došly pásky. Jestli má někdo možnost, nějakou mne podarovat, udělá ze mne nekonečně šťastné a vděčné hráčisko.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/19
  13. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Jedu jen s vodou a jen jednou se mi povedlo vytočit plus jeden ke sklizni na 6 hodin.... Na víc štěstí nemám... Nicméně mám odehráno 54 her a na pravé straně 70 a 1138 bodů. Stonek se blíží a Muďoul musím dostat i kdybych měl terč rozsekat na třísky!!!
     
    myš59, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  14. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak i já mám komplet hotovo :) Akce se mi líbila, nic náročného. Všem přeji mnoho štěstí na dokončení akce. Pěknou neděli .
     
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Hurá,i na mě se konečně po velice dlouhé době usmálo na KŠ +1/6hodin.To mám k dobru 1152ks akční.Odehráno 65/1430.Paráda!
    A mám ho [​IMG] Skvělý!Ještě 3 sklizně a pokud se pokaždý trefím za 22 bude hotovo.
    A teď se mi ještě navíc povedlo vyměnit získané morče za červenou bobří pilu!To bude hezká neděle :inlove:
    Všem držím palce,ať jim to vyjde
     
  16. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Střílení mně nebaví a to vůbec. Něco v pátek, něco včera a dneska jsem se konečně odehrála 60 her a mám řádek. Ve stodole je stále ještě 7.322 akčního kvítí a 1.085 pásků a další zraje.
    Vůbec mně nevadí chodit sklízet, to nepovažuji, že jsem u farmy uvázaná, ale tyhle minihry mně opravdu vadí, to považuji za ztrátu času [​IMG][​IMG]. Naštěstí se hra neseká, ale naučila jsem se střílet v jedné pozici a to prostě zbytečně dlouho trvá než se terč zas do té pozice dostane.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hraju 16-18 ke stonku se snad dostanu. Jsem v polovině-30:p;)
     
  18. vladca

    vladca Stará škola

    Tak ja nemám šťastie na KŠ, žiadny bonus o_O
    Vyzerá to tak, že budem končiť až v utorok dopoludnia ... dnes iba 4 zbery s vodou,
    tabuľka vraví, že by som mal mať na cca 85 hodov s aktuálnym priemerom 21,95 je to ľavou zadnou ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já snad ani za celou dobu akce,žádnej bonus na kole štěstí neviděl! Řek bych,že už tak měsíc je to pěkně strouhnutý!:p
    Nevadí, ušetřím PL na budoucí dekorku v akci na kole hrůzy!o_O
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jestli se ti ta dekorka bude objevovat tak často, jako se ty stávající objevují mně, tak PL šetříš zbytečně. Za poslední zhruba měsíc jsem tu zeleninovou skluzavku viděla asi 2x a tu ledovou 1x. O jejich získání vůbec nemluvím, jde čistě o to, kdy se na KŠ vyskytovaly :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.