Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ještě jednou sem dávám správný obrázek na střelbu při nejspodnějším okraji,muška připravená a myš mám stisknutou,čekám a pouštím ji zhruba v místě šipky.Ale nejsem IT,asi bude mít také vliv rychlost připojení a PC.Nevim?

    [​IMG]

    Stav: 23/506
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak aktuálně jsem na stavu 34/746.
    Mohl jsem být už i na stavu 748, ale jak mi to přišlo zdlouhavé a jak jsem získal pocit neomylnosti, začal jsem to frkat na cíle i z pozic, ze kterých bych se toho dříve neodvážil. No a jednou jsem prostě poslední cíl netrefil ani na 3 zbývající pokusy => 20 bodů.
    Jinak mám vždy 22 bodů.
    Pokud to půjde i nadále takhle sympaticky, odhaduji, že v neděli večer budu moci na chvíli zase přestavět Farmu (byť té přestavbě moc času nedávám, neb akce stíhá akci). Aspoň že ty akce jsou poslední dobou dost významně výnosné v BZ oblasti...
    Všem přeji bystré oko a hbitou a jemnou ruku!
     
  3. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Zatím 20 her a 440 bodů.
    Před půlnocí ještě jedna sklizeň, jedu jenom akční, padátek je spousta.
    deMentos
     
  4. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Házení se mi docela vede, na levé straně 19 napravo 382 bodů.... Velké lákadlo je muďoul ten bych docela uvítal. Ostatní povětšinou už mám. V klidu a v pohodě bychom to mohli doházet....
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já mám odehráno 12 her a na pravé straně vybrána 21. odměna. A končím, nebaví mě ta minihra. Ve stodole ještě 7.466 ks akční plodiny a k tomu 1.247x pásek. Hlavní cílem je samozřejmě řádek, velmi ráda bych alespoň 2 upgrade továrny, ta třetí jako 93-tí odměna je už celkem odvážné přání.... Ale vzdávat předem to nebudu. I když to vidím jako velký problém, zítra nebudu ....
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Zatím 1 hra 18 bodů no ninga dělá pokroky jako ostatní farmáři
     
    burds a Helena1313 tohle ocenili.
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    29/634
    28 pokusů za 22 a jeden mi ulítl za 18...
    pokud to bude na max už jen 52 miniher do florenů :D
     
  8. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já odehráno 34 her a získáno 746 bodů,takže průměr na hod - 21,9.Tak myslím,že je to pořád dobré jen by to chtělo víc akčního,ale pěstuju jen s vodou,protože dávat přes 3000 za hnůj ( i když na to mám) se mi opravdu nechce.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký pozdní večer :) musím na baha sklidit škebličku, tak ještě ponocuji a zatím jsem vystřílela 35/ 736. Mě tato mini hra naopak baví a postupy jdou lépe, než v předešlých akcích, odměny hezké a o víkendu bude víc času :p
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo: a já si zas říkám, jak v Knoflíkové válce: "Kdyby sem to býval věděl, tak bysem sem nechodil." xD Ale věděla jsem, že jsem i u preclíků měla pomalou ruku na myši... co už... když hraju, tak to dohraju, kam to půjde, jako ty nenažraný mrňata v minulé akci - dekorace mám, na řádek to nevyšlo. Njn, když je farmář lenoch a všechno honí na poslední chvíli... 8)
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    http://prntscr.com/mv992yTakto raději ne............musím neustále restartovat a to mám ode dneška super rychlý net :(
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. pavelpg

    pavelpg Pisálek fóra

    odměna č. 58 je psáno 20 superkrmiv, ale ve hře je 20 superhnojiv, někde je asi chybička
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    61/1252 stonek je doma - průměr 20,5 se zlepšuji ;)
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak začínám mít plné zuby hněvu, neb se mi daří čím dál hůř, nějak se mi to skoro vždy sekne a střela skončí vedle, mám odehráno 20 her a jenom 422 bodů,začínám mít docela velký skluz, komu se daří lépe, tomu veliká gratulace, já mám holt smolíka a s tím asi nic nenadělám.
     
    Honzulka05 a alena1480 tohle ocenili.
  15. Plea

    Plea Pilný autor

    Odehráno 40 her/ 878; jednou mi to uteklo, podcenila jsem sekání hry, ač na spodní okraj házím s dosti velkým předstihem..
    Dnes ještě mám v plánu 28 her a v neděli to snad vklidu dokončím, těším se na další moďoul, ten se mi hodí :)
    Lyzarka: klidně bych Ti ty hry odehrála, to je jedna z mála her po dlouhé době, která mne baví.. Nic nemusím skládat, přesouvat, počítat, hl. myslet.. ideální :-d
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po ranní sklizni odehráno 40 her za 870 bodů. Zbývá 77 hodin ze 120, tj. 64% času, tak tímto tempem to v pohodě zvládnu i bez urychlovadel a bonusů. Nalevo jsem na 50%, napravo na 48% (zkoušela jsem střílet na mobilu, což se vůbec neosvědčilo).
     
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena, včera byl řádek a dnes jsem po otevření 20 beden s floreny, dostala 102 florenů. Samozřejmě jsem použila MJS, 2x Jacka a hromadu SH a 7 JC, zbylo 294 akční a 240 pásků. Přeji příjemný víkend, u nás prší.
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    fanny2020 tak myslím že se k tobě přidám to kolečko se točí rychle a skoro minci zasáhnout nemůžu
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vůbec netuším, o čem tahle akce i ta na Baha je. Když byly zveřejněny, vůbec jsem se nepodíval, co se požaduje a jaké jsou odměny, aby mne něco nezlákalo. Ani teď nepročítám diskuzi. Počítám, že nejmíň 14 dnů v naprostém ignorování všech akcí budu pokračovat. Prostě u mně přetekla nádoba. Jak kdysi řekl klasik pan Krampol : " Kurňa, jsme jen lidi, nejsme stroje".
     
    modro.ocko22, Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak i pres pestovani akcni to nevypada moc najisto, chce to asi ukroutit kolo stesti, tak v soubehu druhe akce az bude zase kytka tak skusim jak to bude... zatim 26her/556bodu, takze zadna slava... na stonek dobry, na mudoul jen tak-tak, na floreny neeee...

    Vypadavat ma 192 pasku/den, v tuto chvili ma byt 351 (nebo chybet 609 ), mam 1057 (chybi 0 ), mam 110% hotovo.
    Stav surikenu : idealne 6907 kusu (3780/den ), mam 8253 z 18900 (43% ).
    Zatim uplynulo 36% casu, zbyva 76 hodin.
     
    burds a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.