Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) jsem si už taky zaházela a že se mi klepaly ruce tak párkrát za 20 právě u těch vrchních, ale teď to jde přesně. Si počkám a když projde kolem, naměřím přesně střed a na další otočku ji sejmu xD Mám 25/520 odměny jsou supr a teď už jen čekat na sklizeň, kterou mám zapsanou, no snad se podaří včas. Tak přeji ty nejlepší trefy ;)

     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Skali - díky za doplnění, ten bohužel nemám,mám jen tento...

    [​IMG] a ten je mě na p.r.d. :D
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    40 her a 800 bodů, průměr přesně 20 a za ty to nejčastěji dávám, občas jen za 18 a občas za 22, dost to cuká a zaměřit přesně dá práci, zajímavé, že ty nahoře se musí dělat s mírným odstupem a ty střední s minimálním odstupem, jen to vychytat, ale jde mi jen o stonek, ten za chvilku bude
    ;)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    evoku57
    Ten odstup u cílů při vnějším okraji terče je způsoben tím, že úhlová rychlost cílů je stejná a v závislosti na vzdálenosti od středu otáčení se přímo úměrně zvyšuje rychlost cíle. Proto je třeba jistý předstih u míření na vnější cíle. Je to prostá fyzika...
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, taky bych řekla, že se to dost cuká. Šla jsem mrknout na forum, jestli se někdo zmíní, že by to nebylo jen u mne :) Tak počkám na brzkou ranní hodinu, to by mohl být menší počet hráčů. Třeba to pomůže, u Renza to tak taky funguje.
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Tak tahle hra se mi moc líbí!Při první se to cukalo jako blázen,tak jsem radši uplatnila postup jako u Lukáše - odhlásila,vyčistila a šla rovnou hrát a šlo to v pohodě.Když jsou blíž ke středu,tak je honím a u těch nejblíž okraji si počkám s myší připravenou na správném místě a zmáčknutou-jen pustit.
    Stav: [​IMG] [​IMG] Škoda,že nemám štěstí na KŠ na nějakej ten bonusek do stodoly,protože mě to baví.Takhle čekám na akční,pak zase nebudou pásky.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Mám 31/606.Jsem zvědavá kam dolezu.Docela mě to baví.Většinou ty kolečka mám jen 2. Ale barvu chytím vždycky.
     
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně tyhle trefovačky tradičně nejdou, možná proto, že, jak tu zmiňoval Jonsdorf, mám počítač ještě na nožní pohon, ale jelikož nic neočekávám, docela dobře to snáším.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    13 her - 23 odměn, průměr okolo 21. Buď mám 20 nebo 22 bodů. Mám radši ty u středu, hodím 3x a hotovo. U okraje jdou hůř, barvu mám vždy.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hodil jsem parkrat a nevim zda to cuka... tedy podle myho jsem trefil presne, no a nic... pak to trefim viditelne vedle a je zasah... nebo nechapu co je tim zasahem, myslel jsem ze kdyz cast hvezdice prekryva ten cil, ale asi ne... uvidime na jinem pocitaci s vetsim monitorem :)
     
    myš59, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tassi - už to tu někdo psal - ty, které jsou bližší středu střílej tak, jak to děláš - to by mělo vyjít (t.j. skoro přesně). A na ty vzdálenější musíš vystřelit dříve - už někdy ve chvíli, kdy střed mířidla protne hranu barevného dílku. No a uprostřed ... tak nějak uprostřed :-D
     
    Honzulka05, marketka47 a L.Lady tohle ocenili.
  12. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Já to při trefování té nejblíž ke kraji dělám tak,že si mušku dám kousek nad zelenou šipku asi tak:
    [​IMG]
    a pak už zaujmu vyčkávací pozici a v klidu s prstem na spoušti čekám,až ke mně dojede ;).
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky mi to trefování zrovna nejde. Počkám si na vhodnou pozici a hodím, a vedle, zamířím ještě víc kousek před cíl a vedle, zamířím ještě milimetřík a taky vedle.
    Pak to fláknu poslepu a trefa.

    Jo a příště bych RT poradil, aby na "umletí" pokusu, požadovaly třeba 800 akční kytky a 250 padátek.
     
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    Skore: Levá strana 5
    Pravá strana 44
    Házení na terč už bez problémů,jen když začínám házet nechám kolo jednou otočit bez házení,stalo se mi,že jsem hned hodila a nic a šipka vyletěla se zpožděním.
    Na Baha a Farmě budou akce v pohodě splnitelné na stonky.....jen ta pravá strana na zubech bude asi bezzubá :D až do konce. Odměny pěkné tak uvidím kam se dohrabu.
    Levá strana: 34/40
    Pravá strana: 735/750
    Stonek hotovo
    Levá strana: 62/70
    Pravá strana:1354/1374
     
    Naposledy upraveno: 9/3/19
  15. Ivanka1969

    Ivanka1969 Pisálek fóra

    Tak zatím odházeno 20 pokusů a 440 bodů,vše za plný počet,ale párkrát to bylo o fous:p:p:p
     
    Honzulka05, burds a fany2020 tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Se zlepšuju, teď 8 pokusů za plný počet bodů, tak mám asi natrénováno a chce to také kousek trpělivosti :)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 43 her ,906 bodů.Musím říct,že minihra mě ukrutně nebaví.Výsledky by byly lepší,ale nebaví mě čekat,až se kolo otočí dokola a tak to tam honím po celém kole.Až ten poslední pokus se trocha snažím!o_O
     
  18. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    14/296,,mini hra mne baví;) Zjistila jsem,že je lepší najet si na polohu,zmáčknout myš a čekat až terčík dojede ke mě a pak jen těsně před pustit myš;) No nic,ted budu jen pěstovat a pěstovat, páč mám zas SO_NE pracovní:(
     
  19. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak tahle hra mě baví snad ještě méně než labyrint...
    nejenže tohle není zásah, ale další byl ještě o kousek blíž středu a také to nebyl zásah... Začíná mi to připadat náhodou jak rybaření, pomalu se loučím s muďoulem, protože asi nebudu mít nervy a čas na odehrání tolika her...

    EDIT: přesně jak říká Tass :-(

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
    Trepifajksl a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ja chapu ze se musi kliknout podle toho kam jdu, ale kdyz vidim obrazek zaseklyho surikenu, tak vidim pulku prekrytyho cile a je to vedle... pak to svihnu nekam vedle a je trefa i kdyz se neprekryvaji... nastesti davam 20-22 a tak to zas tolik nevadi...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.