Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Stonek krásný,ale stejně pojedu lážo ,plážo s přípravouKdyž jedu naplno,tak stejně nedodělám Při mé smůle mi to stejně nebude padat
     
  2. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Kde najdu metronom? Děkuji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Akci určitě pojedu, stonek a vylepšování továrny je lákavé :).
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, při mém vrhačském štěstí snad ani nebudu akci začínat, pro mně je hra do 100 nedosažitelná, i když zase kvůli uprage na továrnu, to asi za nějaký ten pokus by stát mohlo, když to nezkusíš, nevíš!, tak to asi krapet zkusím.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ten získáš sklízením dekorace Škeblové sólo I. Klik tady
    Ale nepatří k této akci, nýbrž sem - Nové úkoly: Mořská symfonie
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    boha jeho zase minihra no uvidíme jak na mobilu punde:oops:
     
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,ještě že jsem kůže líná a mám všude pole :D.A co odměny?No nemám Jidáše,a floreny se hodí neustále.
    Tak je to jasný.Šup šup už at to jede.;).
     
  8. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Mně se akce líbí a minihra mě bude bavit. Jdu do toho. Minimálně pro stonek. Odměny nejsou vůbec špatné a snad budou pásky hojně padat. Těším se :)

    Edit: znovu jsem si pozorně přečetla popis akce a ne že odměny nejsou špatné, podle mě jsou parádní. To bude příval BZ a TBZ a tudíž ZB!
     
    Naposledy upraveno: 6/3/19
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Jejda,všude jsem si dala stromy,no nic,jde se bourat.Pojedu jen kvůli továrnám.
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Marně přemýšlím, co má název akce společného s nindžoidním vrháním :music:? Asi mám dlouhé vedení... -.-


    Akci rozjedu, ale nebudu ji hrotit jako tu předchozí dvoustrannou, kdy jsem se skoro úplně vydal z SH, jen abych si pohonil ego, že jsem schopen akci dokončit. Muďoul i Fl bych samosebou bral, ale pokud se vysápu na haluz, budu tuto akci považovat za úspěšnou. ;)


    Edit: asi se picnu - z předchozí akce jsem odtajnil 10 TS, z nich na mě vykoukly 4 skvrnité vrby (moje první) a jilm (6.). Takže štěstí se na mé farmě pro tento týden vyčerpalo xD.
     
  11. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Když to nehrotím, tak většinou udělám stonek, takže klidek,tabáček a ono to půjde,no ni?;) Výrobny, obrstromy/nebourám/a bér, tak snad něco vypadne do začátku
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jediné, co se mi na této akci líbí, je to, že se kočičí ninja jmenuje Neko (japonsky kočka). Asi budu muset své KFC podpořit nějakým elixírem od kočky Kadabry, jinak jsem bez dalšího řádku, protože posledně jsem ten terč trefovala náhodně, strašně se to sekalo. A teď bude znovu souběžná akce na Baha, O&D... :oops:
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám na ploše bér a šípek... snad z toho něco napadá. :)
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak opici jsem chválila až do nebes a nyní pochvalná slova nemohu najít. Akce asi půjde mimo mě. Chystá se ještě něco na baha, tak uvidíme
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer i zde :) ta mini hra se mě minule líbila, odměny jsou supr a stoneček i s továrnami tam nenechám. Pravá strana bude oříšek, no snad ty továrny vezmu. Lesní s obr taky neruším, tak dvě plochy na pěstování a nasazené kytičky jen do družstva, padátka nějak doženu ... to bude fakt boj, protože KFC má prý jarní prázdniny :p
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak na farmu nasazen na dve plochy sipek a ber, mytinu nebouram, tam jsou chlivky
    do pralesa na soubeznou akci nasazeno saguaro
    a muzem do hajan
     
    maribeja, myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já jsem truhlík myslel jsem si že akce začíná dnes a všiml jsem si že to je až zítra no co se dá dělat nebudu sklízet šípek nechám ho na těch 3 plochách až do 14:00 zítra
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Honzulka05
    No vidíš - a mě to samé (odložená sklizeň v důsledku pozdního seznámení se s akcí) postihlo s hořcem... :p
    Však ono to nějak napadá!
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Honzulka05
    Konkrétně šípek má čas pěstování s vodou 15:12 hod.Takže jej v klidu můžeš sklidit a nasadit ještě jednou!;)
    Jinak se mi zdá,že mi minihra minule moc nešla! Si to lítalo kam chcelo!:cry:
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Odměny super, stonek se mi líbí, dává to procenta plus dekorkám. Jenže..., kombajn když byl v akci (aj tak drahý), se mi nepovedlo pořídit, a za tu dardu co normálně je, to rozhodně neberu. Klikat jak blázen se mi nechce, a je faktem že farma "sežere" spoustu času. Takže budu pomaloučku jen syslit do stodoly. O dárky sousedy samozřejmě neochudím ;).
    Všem, kdo se zůčastní, přeji hodně padátek a ať se poštěstí dosáhnout kýženého cíle.
    Ps: stěby: gratuluji k tajemničkám, u mne se ze všeho vyklubaly akorát lištovky :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.