Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    anvan - potěší tě, že tu bylo ještě míň ? Já dostala 87. A byly tu ještě horší výsledky ;)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    anvan nesmutni, ze začátku hraní jsem měla šťastnou farmu, na co jsem sáhla, to se dařilo a teď už poslední dva roky jsem na tom dost bídně, měla jsem míň než ty, jen 90 FL. A přesto mám farmičku ráda a nedám na ní dopustit, jen ty náhody, ty náhody, proto se i snažím vyhýbat náhodným akcím, ale když byla možnost získat FL, tak aspoň něco, lepší než drátem do oka
    ;):p:music:
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    skali, evoku
    Jste hodné, holky, ale já nesmutním. Spíš mě mrzí, že už v té hře není takové to kouzlo. Za něčím jdeš, snažíš se a nakonec toho hurááá dosáhneš. A někomu je hra fuk, jde sem jen sem-tam, a dostane to taky. Tím nemyslím samozřejmě nikoho z těch, co tady komunikují - sem píšou ti, co hrají!!! Prostě nemám ráda tyhle odměny na náhodu - jsou nespravedlivé a demotivující. A hlavně, vážené RT, zavírají moji šrajtofli!!!!
     
  4. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    to je úplně moje řeč, proč točit kolem, když nic nenabízí a když nabídne, tak nedá.Proč šlechtit,proč otvírat bedny?Vždy dostanu to nejnižší možné. Jak vidím bednu v úkolu, nebo jiné náhodno, moc pracovat se mi už nechce. Vědět, že lze získat miliony krejcarů z jedné bedny a já dostanu stovky z deseti beden?Dřu jako mezek, bez kombajnu sklízím tisíce rostlin do úkolu a z bedny na mě vypadne jeden kus odměny?A to stále stejně a dokola. Tudíž se bedny hromadí, kupony na kolo většinou propadají, úkoly v družstvu nelze plnit, protože místo kýžených stromů a stájí z tajemnic padají nechtěné katalpy a koně.Takže asi takto, kdybych ráno nepila kávu, farmu už ani neotevřu
     
    Honzulka05 a anvan tohle ocenili.
  5. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    anvan: také mne to zamrzelo,měla jsem ještě míň - 84 fl a přitom jsem se snažila a honila stejně jako ty a my všichni.Je to škoda a je to asi jediná věc na farmě,co mi opravdu vadí-ta náhoda!
     
    Apachie1, Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    A já dostala pouhých 48 fl:sleepy:
     
    MatysekKamilek, davidson00 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.