Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo, 102 Fl 8):D.
     
  2. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    Tak já akci kvůli svojí vlastní hlouposti nedokoncím.. Nečekala jsem jí, tak jsem nedala předem dlouhodobku a teď mi chybí okolo 250 pásků :D Říkala jsem si že je ti jedno, jelikož ani akční nestihnu napěstovat všechnu, ale nakonec to bylo uplně bez problémů, ale pásky jsem naprosto přehlídla :D No nic, musim se poučit na příště
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mně chybí 2 hry a akce bude kompletní... :) Celkem odehraji 85 her. Akční dorzaje v 10:20.
     
  4. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Moc pěkná akce a dobře splnitelná,pěkné odměny.Přesto že jsem byla 1,5 dne bez elektřiny,tak večer bylo splněno.:D
     
    evainfo, alloha8 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, stonek jsem udělala, ale ještě mi chybí alespoň ten stromek jidášův(ten nemám ještě žádný), já trubka opět střílela vedle, a tím jsem si ten stromek hodně oddálila, teď mně to stojí moc HS a vrtulí, abych ho měla, pro mně jsou pokaždé ty floreny příliš vzdálené, nedá se nic dělat.
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak nakonec super akce.....střílení tímto je lepí než míčky posledně. Je to přesnější. v průměru 21,8...což je dobrý. Nakonec mám celé ani jsem nečekala....stačilo 83 hodů.
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  7. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak jsem dnes akci kompletně dodělala. Ani jsem to nečekala, protože jsem začala o den a půl později. Minihra mě bavila, trefila jsem se vždy napoprvé, za což jsem ráda ( když si vzpomenu, jak mi šly třeba kostky....tedy spíš nešly). Jinak bedna dala 102 florenů. Za mě spokojenost i ostatní odměny byly pěkné :)
     
    myš59, Vefro_CZ a danielka0000 tohle ocenili.
  8. Vefro_CZ

    Vefro_CZ Perspektivní autor

    Stonek je doma a ještě čeká jedna sklizeň, takže se ještě něco vyhraje ;). Akce je zábavná se slušnými odměnami a házení se mi daří většinou za plné body. Takže spokojenost. A kdybychom nebyli 1 den bez elektřiny, dala bych hru celou. Ale i tak spokojenost. Hezkou hru všem :D
     
    evainfo, bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo 85her/1812bodů 108 FL. Spokojenost. Zbylo 667 akční a 129 padátek :)
     
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Nakonec se mi alospoň povedl získat ten Jidášův strom(první), na pravé straně mám 74 her, víc už nestihnu, napravo jsem udělala 1590 bodů, no mohlo to být i horší, i za tohle můžu být ráda, floreny jsou pro mně nedostupné, ještě se mi nikdy nepovedlo dojít až do té vytoužené stovky, neva, nejde o život.
     
    evainfo, bursuk59 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. Peťka_18

    Peťka_18 Zelenáč fóra

    :cry::cry: preco prestali padat pasky?? zo 600 malych policok som dostala iba 62 kusov a este 58 mi chyba, aby som ziskala Lekciu sustredenia -.-
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No +1 bonusovy booster pouzit, to se mi jeste nestalo... na minipole SH, to jsem taky jeste nepotreboval a konecne mam vsechno... a jeste zbylo ale koukam, ze odehranim uz neziskam nic (no doufal jsem v nakou obyc odmenu za odehrani)...
    Tak zatim nejnarocnejsi akce, ale jak se koukam, nezasadim si co chci ani jeden den, akce pokracuji nepretrzite...
     
    evainfo, MatysekKamilek a myš59 tohle ocenili.
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jsem neodolal a šel jsem o hodku dřív z rachoty abych to dodělal z bedny 99 florenů a ty na stromě nerostou (ten strom bohužel nemám)
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Super akce! :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove: 82 her/1804bodů
    [​IMG]
    Muďoul je můj a bedna dala jen 84 florenů.
    Ještě 4x stejnou hru a mám na zvěřinec :)
     
  15. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Kvůli výpadku proudu,chybí akční na dvě hry Skončila jsem vlevo komplet a vpravo mi utekly dvě dekorky, ale i tak jsem spokojená;)
     
    evainfo, Xenie6161 a zahradnice4 tohle ocenili.
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    na poslední chvíli
    84 hodů
    já jsem se nakonec dobabrala k bednám s FL 8)


    EDIT po 5 minutách:
    ufuf... do pokladničky mi přibylo 111 FL :inlove: čím jsem si to zasloužila? Asiže jsem nehodila vidle do žita
     
    Naposledy upraveno: 12/3/19
  17. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    20 minut před koncem akce nám přišli vyměnit elektroměr,takže poslední 3 hody šurikenem jsem nestihla asi o 2 minuty,se picnu:mad:
     
  18. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak mi utekly poslední dvě odměny vpravo, ale stonek je a to je hlavní;)
     
    evainfo, maminka78 a Xenie6161 tohle ocenili.
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hotovo včera večer, ale bylo mi tak mizerně,že jsem šel do hajan bez reportu. Na K splněno až dnes, neměl jsem dost bejlí. Jezus, vždyť já ještě nehodil toho muďoula k prvnímu na plochu,pápá
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    94 florenů - sice díky za ně, ale zase je to o náhodě a zase ta moje farma, přestože už jsem ji vytunila jak se dalo, je někde na okraji zájmu Štěstěny. Z kola štěstí nic, z tajemnic nic, při šlechtění vůbec nic, z beden nic moc, a tady koukám, že jsem dostala taky míň než ostatní. Takže nepomůže ani píle, ani snaha, ani 10 svatejch...
    Ještě že mám pár dobrých sousedů, skvělých lidiček, jinak bych to už dávno zabalila...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.