Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také hotovo a 108 florenů doma. Akci dávám palec nahoru :inlove::D:D


    Edit:
    Na KŠ jsem si nevytočila vůbec nic, jela jsem jen s MJS, vodou a bez bobků. Spotřebováno 110 SH a 110 vrtulek. Odehráno 82 her za plný počet bodů.
    Uvolněno 560 pidi polí pro akční. Zbylo 7 šalvějí a 1246 pásků.
     
    Naposledy upraveno: 11/3/19
  2. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Konečně hotovo,moc jsem si nevěřila,ale je to tam-florenů 108.
     
    DANKA722 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Právě jsem skončil.... muďoul už roste a 99 florenů z beden. Za mě spokojenost... Ještě potřebuju zebru a budu mít skoro všechno....tedy až na nějaké málo známé stromy...
     
  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    105 florenu, juchu. Minule na mne z 20 beden vybaflo tusim jen 89. Na polich všude snehovy ker, ktery dozraje tesne pred vyprsenim bonusu. Budu mit 7 kousku z jednoho minipolicka, to jde. Akorat se musim vzbudit :).
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tahle akce je narocna... jedu stale akcni a pouzil jsem SH na minipole a +1 z bonusoveho boosteru... na kole stovek otoceni obou barev listku ani tuk... takze hotovo ma jen ten, to mel kliku na bonusy...
    69 her, 1490 bodu, rozhodne nedokoncim...
     
    Janina0971, Pitrýsek47 a k.vitek tohle ocenili.
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Doházeno, přebytky - 1.874ks šalvěje a 593ks pásků. Florenů vypadlo 111.
     
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Taky jsem doházela, muďoul je už v liště :inlove:.
    Florenů v bednách 93, otevírala jsem po 5, už jsem slyšela, že lépe otevřít vše najednou a možná je to pravda, kterou tímto přiznávám milé sousedce Helence.
    (Ale nic proti 93 fl., taky se kouknu po nějakém dalším velkokapaciťáku - nejtěžší bude vybrat, který dostane přednost.)
    Přebývá mi 1000 akční (v rychlosti jsem to před odpalem do práce nepočítala) a můj rekord, 687 padátek. To jsem snad ještě neviděla u podobně dlouhé akce a to jsem sázela akční i na noc. Vážně za ta padátka RT patří dík.
    A je to celé odpěstované bez bonusů, jen s MJS a holt všude, nějaké ponechané plochy by mi neprošly - resp. k muďoulku by se nedošlo. :inlove:
     
    DANKA722 a kiki2305 tohle ocenili.
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    90 fl,nějak jsem se rozjela a bez přemýšlení znovu všude zasadila, no zrušeno a na farmě obr stromy.Přesto zbylo 585 pásků a 255 akční.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuální stav:
    LEVO 8. 58/60 (z 80) a
    PRAVO 76. 1248/1264 (z 1792)
    Odhaduju, že jsem tak na 69,6 % akce... Chjo, počítám do konce akce bych potřebovala cca 25 hodů, tj. 7.875 akčního kvítí. Vypadávátek bych měla dostatek... Kolo štěstí se na mé farmě neumoudřilo...

    Časomíra ukazuje do konce akce 18:30 hod.
     
  10. slootr

    slootr Baron fóra

    Ták, hotovo. FL vypadlo 108 :)
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také konečně komplet. Ale bylo to moc zdlouhavé.

    se budu opičit, 108 na kontě :)


    [​IMG]



    Hezkou hru ...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Do řádku mi cbybí 16 házení... njn, když já jsem flákač... ale pokud neusnu, ještě sklidím a odházím, dokonce jsem zbourala na mýtině chlívky a výrobny, co jsem sklidila... snad to vyjde. A když ne, chleba levnější nebude... ;)
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    to vyzerá, že dnes otvorili vrece so 108 florénami, tiež mi tak poobede nadelili, ďakujem;)
     
  14. Pteranodon

    Pteranodon Aktivní autor

    [​IMG]
    Hurááá, moja prvá akcia na kompletku :D8):);):p a ešte mi tam zostalo hafo akčnej a padátok. Keby všetky akcie boli (takmer) ako táto, tak dám všetky palce hore ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/3/19
  15. vladca

    vladca Stará škola

    ráno náhodou padlo +1/6hod ... tak som ukončil už dnes :)
    pestované na 400 minipoliach (4 zbery denne, 2 dni po 5 zberov), po bonuse som pridal 170 polí na rúbanisku
    výsledok: 82/1802 ... zostalo ešte rovných 400 opaskov
    20 bední = 108 FL

    Držím palce dokončujúcim.
     
    DANKA722 a kiki2305 tohle ocenili.
  16. opetka1964

    opetka1964 Zelenáč fóra

    Hotovo a 112 florenů.Super akce:)
     
    Janina0971 a DANKA722 tohle ocenili.
  17. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ja mám tiež hotovo, vypadlo mi 102 florenov. Všetky bedne som otvoril naraz.
    Len jednu hru som mal za 20 bodov, ostatné za plný počet.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo a nula florenů ,-))) jistěěě, vždyť mám jen stonek.
     
  19. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    tak aj ja prvý krát hotovo, 99 florénov a muďuol s judášovcov neskutočne potešili :-D
     
  20. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Spokojnosť, u mňa táto akcia dostáva 1, všetko komplet hotové, konto bohatšie o 96 florénov.
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.