Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Akce nudná asi jako její minihra, ale odměny dobré a bedna s fl taky. Dvakrát jsem měla +1 z pole, takže se to celkem dalo :)

    [​IMG]
     
  2. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Konečný stav 82 her, 1804 bodů.
    Šalvěje zbylo 1061 ks a pásek 266 ks.
    Z beden vypadlo pouze 75 fl což je zklamání ale lepší než drátem do oka.
    Před poslední sklizní dalo kolo štěstí 100% do stodoly na 24h proto ta šalvěj navíc,
    no aspoň dopěstuji houby kterých se mi nedostává.
    deMentos
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak akce od večera komplet hotová,z beden vypadlo 99 fl,takže za mě naprostá spokojenost.:)
     
    evainfo, burds a bursuk59 tohle ocenili.
  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Chybi mi tri posledni hody, akcni dnes dopestovavam na okrajich, celkem cca 80 policek, jelikoz dnes sklizim chlivecky s motyli kuklou a doplnuji zásoby. Ale rano jsem si vytocila 100 % na 24 hod - jako jiz tradicne, kdyz s akci koncim - takze i tech par poli bude stačit a vecer bude hotovo.
    Chtela bych zminit, uz ponekolikate jsem na to zapomnela - strasne ocenuji, ze rT zacal davat do odmen docela casto floreny, v posledni dobe tak dvakrat do mesice minimalne mame sanci floreny ziskat, coz je treba oproti stavu pred rokem naprost uzasny. Ano vim, ze floreny jsou na konci a nekteri hraci na ne stejnak nedosáhnou, ale preci jen pri trose usili ta moznost je.
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já jsem taky hotovej...
    Akce se posunula až do práce.
    Z bedny vypadlo 93 florenů což neuškodilo ani mému krevnímu oběhu.
    Kdyby vypadlo 930 florenů to už by tlak stoupl a nějaké obložení určitě prdlo!
    Kdyby vypadlo 9300 florenů, byl by to jasný infarkt!
    Tímto chci poděkovat RT že šetří na nás, no a hlavně naše zdraví!
    Všem přeji krásný zdravý den...
    Váš Jonsdorf.
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak mě vypadlo 82 florenů,je to lepší než nic,ale žádný zázrak to není,stejně TS nekupuju,protože všechny překvápka jdou už dlouhou dobu rovnou do lišty,novinky přijdou časem a když ne,tak je to jen hra,nemusím mít všechno hned:p:p:p
     
    evainfo, Štika a Xenie6161 tohle ocenili.
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Kdo to tu včera psal o výpadku proudu?:(O půlnoci je vesnice bez "štávy" a to jsem měla za 5 minut sklízet metronom,Vyřešila jsem to odjezdem, Budu tu i na noc radši,bo kdo ví, jak dlouho budem bez proudu;)No těch stromů vyvrácených bylo habakuk..Stonek jsem právě aktivovala a ještě něco vyberu do zítřka,ale ta prodleva mi chybí, Kdo má splněno gratulka
     
  8. kastrolek

    kastrolek Pisálek fóra

    dneska jsem dodělala akci po 60 po stonek na nebi a při zadávání dekorek mi jedna chybí ,je to ta nejmenší s názvem Cesta ovce,poradíte mi prosím kde ji mám hledat......
     
  9. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Levá strana hotová :), na pravé chybí poslední tři hody,
    nevadí ještě je čas, zasazeno na jedné ploše a po práci večer dodělám.
     
  10. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Kastrolku...
    Z největší pravděpodobností si ji uložil někam na plochu.
    Nebo jako dostupnou dekoru do jiného stonku?
    Klidně si ale můžeš napsat na podporu hry...
     
    burds tohle ocenil(a).
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Bursuk, to jsem byla já, tu u nás to zaklopýtalo už ze soboty na neděli, dnes ráno nás to minulo o fous - 3 sousední obce byly bez proudu ráno a nejméně dvě ještě jsou. U nás sněží - komu se jako má chtít odcházet do toho a ještě skončit v práci...

    Mám odházených 77 her, na zbytek je zasazeno a večer, až dorazím a orazím po práci, to odházím.
    Pozitivně hodnotím padátka, chválím RT, při relativní honičce s pěstováním nemáme naloženo ještě řešit padadla.
    Odměny se mi líbí moc, ač akce sama je spíš vyčerpávající. Přesto tady mi to aspoň dovolí akci dokončit, i když mám dlouhý pracovní výpadek v průběhu 24 hodin, tomuto typu akce to problém nedělá. Doufám, že i dál bude vysoko převažovat nad časovkami a jinými mezi sebou těsně provázanými akcemi...
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Včera som zabudol na tých 20 debničiek s florenmi a dnes som ich otvoril dostal som z nich 96 ks;);).
     
  13. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    hotovo,99 florenů
     
  14. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Také hotovo :) a dalších 93 fl doma :) jen tak dále.. floren ke florenu... a hurá za nákupy velkokapacitních domů :D
     
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hmmm, aktuální stav:
    LEVO 7. 49/50 (z 80) a
    PRAVO 67. 1052/1066 (z 1792)
    Odhaduju, že jsem tak na 58,7 % akce... Chjo, počítám do konce akce bych potřebovala cca 35 hodů, tj. 11.025 akčního kvítí. Vypadávátek bych měla dostatek... Nu, dala jsem přednost akci na Baha. Tak to mám, že jsem nevytrhala obrstromy na Lesní mýtině. A Zuzi-vrtulek a SH nemám mnoho... Píšete tu, že Kolo štěstí zazářilo... já jsem vymlátila dost točení (kolem 70) a ani +1 z pole mi to nedalo...

    Časomíra ukazuje do konce akce 24:59 hod.
     
    bursuk59, evainfo a tykadlo tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak hotovo, z beden vypadlo 117 fl. :) Na celé akci oceňuji zejména to, že padátka tentokrát postup nebrzdila. Odměny více než slušné, až jsem se divila.
    Menší mínus bohužel za minihru - to, že se sekala, je můj problém, ale i kdyby běžela plynule, tak z mého pohledu nic moc.
    Celkově ale tahle akce patří mezi ty dobré :)
     
  17. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak konečně hotovo a fl 111:)
     
  18. Plea

    Plea Pilný autor

    Akce skončena už včera, ještě jsem si zaházela nějaké cvičné pokusy pro zábavu a z bedniček vypadlo 111 florenů, takže jsem spokojená; snad se bude brzičko opakovat ;)
     
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Čekám až sklidím naposledy,chybí mě 1hra a mám splněno vpravo,vlevo už včera.Jen nevím na co mám posadit stáj "červený jeřáb",když se nedá stáj koupit.Jednoho červenýho už mám.

    LV204
     
    Naposledy upraveno: 11/3/19
    bursuk59, MatysekKamilek a evainfo tohle ocenili.
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    75/1618. Přede mnou 2 sklizně, tj. 10 vrhů. To už bych musel být totální vozembouch, abych ráno nebyl :DxD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.