Zuby plné hněvu (7.3. - 12.3.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ta minihra je naprosto neskutečně otravná opruzující záležitost ... :eek:o_O
     
  2. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Vrhám (šurikeny..)jak po červeném víně, ale docela se daří... už mám stonek... Času je ještě dost, muďoul bych měl získat...
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Tak už mám také kompletně hotovo. Bedny s floreny jsem tentokrát otevíral po menším množství a celkem padlo 102 florenů, tudíž za mě spokojenost.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Během 82 pokusů jsem jen jedinkrát minul cíl (20 bodů)...
    Tento způsob minihry se mi zdál veskrze hezký.
    Tak ať se vám to necuká a trefíte všechny cíle!

    EDIT: Bedny mi vydaly 90 florenů, Kristýnce 110... ;)
     
  5. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak už mám taky hotovo. Díky dnešnímu 100% do stodoly. Bedny mi daly 99 florenů, spokojenost je namístě! :)
    Přeji všem stoprocentní trefy!! :)
     
  6. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ahojky, tak jsem už doma,v práci se mi dařilo v mobilu sklízet a sít bez větších prodlev, Tak jsem si ted zahrála mini hry Jsem na 52/1162, Stonek teda bude i něco navíc;)
     
    Helena1313, zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    ahojky, už do konce akce zbývá jen 42 hodin a já mám teprve 39 her, začínám se obávat, že nestihnu ani ten stonek, je to hrozně zdlouhavé, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace, držte nám palečky, abychom zvládli alespoň ten stonek.
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odcházím do hajan s 73 odehranými hody a 1.592 body. Zítra jsem celý den mimo domov, ale po telefonu sklidím a večer odházím.
     
  9. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Tak konečně taky hotovo, vůbec jsem to nepočítala a tak mám ještě zasazenu šuršalvěj, neva, hlavně že mise splněna.
    V bedýnkách tentokrát jen 75 florenů, asi mám štěstí jinde ;)
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, tak mám komplet hotovo. Z beden s floreny padlo 126 florenů ;)
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    To je ale velkej rozdíl 51 florenů mezi gigis99 a Janina0971. To mi hlava nebere
    Odehráno 76 her za 1672 bodů.Muďoul a bedna na obzoru
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem v polovině, tak asik budu bez řádku... co už... jsem Lemroň Lemroňovič Lemroněnko a tak to proto vypadá 8)
     
  13. maribeja

    maribeja Stará škola

    ahoj farmáři akce hotová,bedna s floreny dala 85 florenů všem přeji ,aby jste to dodělali
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Teda Ynočko... Jsem se odchechtal do pelechu, no ten tvůj Lemroňenko zabral! A teď jak mám zabrat znovu v pelechu..?
    :D:D:D
    Já konec dnes nestil, pokračování bude ráno až kohout zakokrhá...
    Tak že možná dobrou noc všem nespavcům, těm ostatním jak říkala moje babička "ať vás blešky štípou celou noc"
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotová.Bedny daly 93 florenů.
     
  16. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    tak jsem to taky dotáhla do úspěšného konce, otevřela jsem dnes jen 5 beden za 27 florenů, další bedýnky zítra.
    dobrou noc
     
    davidson00, burds a Jonsdorf tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jondy, pokorně se omlouvám... ale nelez mezi spaním na farmu, i když třeba musíš někam jinam; za další neusnutí si můžeš sám xD
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek mám, her 61/ bodů 1306. Přede mnou morče. A další odměny.
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ľavá strana hotovo, na pravej strane mi chýba odohrať dve hry, ráno bude koniec, mám 1748 bodov, tým, čo skončili, gratulujem, ostatným držím palce, nech sa podarí čo najviac :)
     
    MatysekKamilek a burds tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak po dnešku aktuální stav:
    LEVO 7. 40/50 (z 80) a
    PRAVO 58. 854/870 (z 1792)
    Odhaduju, že jsem tak na 47,7 % akce... Nu, ty hody hvězdicema 100%ní nejsou.
    Časomíra ukazuje do konce akce 37 hod.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.