Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Bokonon
    a nebude to třeba tím, že akce začíná až zítra?
     
  2. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    [​IMG] & [​IMG], no dobře. Dík. Psal jsem, že jsem nespíš něco někde přehlédl. Kaju se. Stane se...
    Asi už jsem z toho střídání tropických teplot a monzunových lijáků zcela totálně zblblej.
    Takže nechávám stromy ať dál rostou...
    :)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jestli tě to uklidní, tak nejsi sám :)

    danda
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Klídek vážení ...já dnes celý den mám vsugerko , že je 15. července.
    Dopoledne jsem sklidila farmu, pak jsem si nelichotivě vynadala, že jsem se připravila
    o padátka "když je dnes ta akce". Ze zvířecí kliniky jsem syna hnala domů, že courat
    ve městě rozhodně nebudou, nemám na to čas a pak jsem doma lítala z farmy do ofi, honila pohanku,
    házela aktualizace, zase na farmu a pak konečně můj zrak vyzrál nad mozkem, když
    jsem se podívala na oznámení , kdy akce začíná a srovnala s datumem na monitoru.
    Tak jsem si opět vynadala a pak se i omluvila té "staré ve mě" za to, že jsem si lála dopoledne.
    Takže , dnes jsem perlila, že by mi sodovka záviděla.
    :p
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Bokonon jseš si jistý, že za to můžou změny počasí? Soudě podle tvého avataru bych odhadovala, že tě nejspíš rozptylují jiné zájmy ;)xD
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 A fakt si myslis, ze vsechny, ktere neco bavi, zene zavislost?

    čarodějka007 xD Ted jsi tomu ovsem nasadila korunu! ;)xD
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    matlafous: to si tedy nemyslím a ani jsem to nenapsal, mě hra taky baví, hraji ji od začátku.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, aspoň mě donutila se nad avatarem zamyslet, za čež jí děkuji. Prostě mě nenapadlo, že by mě někdo potřebu si pchát do avataru ženské orgány a tímto žádám o okamžité odstranění avataru, protože je v rozporu s pravidly fóra.
    Sexistické avatary tu nikdo mít nebude Bokonon, nezlob se. Rovněž by se to dalo vykládat jako reklama na film.

    Díky danda
     
    kuna_name a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) už konečně doma a snad nic nespletu. Jen pročítám názory na novou akci a vždy je ze začátku nedůvěra, ale pak se do toho většina hráčů vrhne :D. Myslím, že odměny jsou stále v průměru daných akcí, jen někde je více postupových dárků, hnojiva, produktů a jiných potřeb pro farmu ... a někde je tohoto méně, ale více TS a dekorek, které dávají poslední akce zhruba stejné BZ/TBZ.
    Bez akcí by to byla nuda a moc akcí za sebou nás drobet vytáčí :p ... no rozhodně se s tím většina z nás chce poprat, už z principu a zkusit, kam až to zvládne, nebo prostě chce akci udělat.

    Jen, že jsem si při tomto velkém množství pohanky, kterou máme vypěstovat, vzpomněla na akci "Světluščí slavnost" a kdybych tehdy věděla dopředu, co napěstuji, bych do toho asi nešla :D ... jsem si to schválně našla a bylo tu hodně hráčů, co nečekali, že tolik akčních dají a dali i víc ...
    "Jsem vážně cvok :p, ale jsem měla asi 45 600 Hyacint, 12 600 bobulí .... Pro mě to byla za ty roky největší akce ..."

    No je to farmička, kde se teď víc bojuje, než v klidu pěstuje. Ale musím říct, že posledních pár akcí se RT opravdu podařilo ... se snaží, ale za to něco i chtějí, to je jasné :).
     
  10. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak to bude těžká práce, tohle celé splnt :p a vzhledem k tomu, že jsem se už dlouho neviděla se svým broučkem, tak asi bude i málo času o víkendu ;) no uvidíme kam až se v tom bludišti dostanu... :) držím palce fšem co se do akce pustí s elánem a nadšením, aby se jim podařila splnit celá ;)
     
  11. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    nová myš koupena. zítra začneme klikat
     
  12. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    do akce jdu jako vždy na prázdniny je těch akciček nějak moc za sebou ale dá se to:p:p:p.
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejkratší cesta není vždy ta nejlepší, spočítali jste si, kolik potkáte po cestě SK, kuponů, párty lístků a tajemniček? Pro to si bude muset každý dojít za další rostlinky a padátka :)

    Edit:
    Xenie6161 - to je i tak dost, téměř 30 tis. rostlin a je to logické, pokud chci všechny odměny, budu muset napěstovat všechny rostliny a dostat všechna padátka.

    Počkám se sklizní stromů do 14 hod. kolik bude stonožek, ale už teď jsem přesvědčená, že mi ta námaha nestojí za ty odměny a akci nepojedu
    :eek:
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
  14. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já jsem si to spočítala na 28 600 rostlin s tím, že nechci dekorace mimo ty do stonku. Chci ale všechny tajemné, SK, kupóny, párty lístky, stonek a počítala jsem se všemi zlatými klíči, ty možná nebudu všechny potřebovat. Pěstováního je dost ale dá se to a ještě na noc budu dávat dlouhodobky na padátka. Nejdřív půjdu pro stonek s dekorkami a pak to ostatní. Co stihnu, to stihnu.
     
  15. petulinka76

    petulinka76 Zelenáč fóra

    Co je plantáž??? Děkuji za odpověd
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Petulinko76 plantáž je hlavní louka na bahamě - najeď si myší na ostrov bahama a tam se ti rozsvítí popis u toho domečku vpravo ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Farmu jsem ráno sklidila, ne omylem ale s jasnou hlavou. Nikdo by po 4 hodinách nechodil sklízet a přes některé věci u nás na farmě koleje nevedou. Ani kdyby mi dali do spoďárů hroudu zlata tak ne. Pojedu si to čeho je méně, stromečky jsou skoro všude a vajíčka se prodávají skvěle. Pak si za ně koupím koláče a ty BZ z akce mám za den v sobě. Kdo do toho jde hodně všeho, nás včera zlobilo připojení a nedat akci ještě kvůli netu to už by byla překážka nad plán. Začíná mi dovolka, poslední noční a potom sladké 3 týdny a na farmu stačí 2x, bude-li nuda tak podle chuti. papáček a hodně červů všem odhodlaným. Akce si už vybírám a bohužel u téhle se nemohu rozhoupat až po třech dnech jako u té minulé. Martina
     
  18. radek54321

    radek54321 Zelenáč fóra

    • Spamování, sloučení multipostu
    čauky čauky kdo ti píše? hádanka?

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/7/16
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Já jsem se rozhodla do akce nejít, nějak mě odměny nemotivují....Všem akčnějším přeji ať rostlinky přibývají a padátka padají ;)
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Bývala jsem festovní závislák, musela jsem vždycky každou akci dát (i přes počáteční odpor), ale poslední dobou jsem jich už několik vynechala a světe div se, nic se nestalo. Když nebude jeden řádek, bude třeba za týden jiný. Dekorky už nemám kam dávat. Z tajemek velkou radost taky nemívám, SKáčka je v odměnách pomálu....
    Prskla jsem sice všude stromy kvůli padátkům, ale asi se do akce opět nezapojím. To už je prostě moc a já radši jedu na pohodu. Takže budu doplňovat stodolu, eventuelně zkusím vydělat nějaký ten krejcárek.
    Všem odvážným nadšencům hodně štěstí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.