Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Je to krásné, je to barevné, a je mi to úplně jedno 8)8). Dovolená je dovolená, radši půjdu do lesů, zítra už nemá pršet. Asi ani nebudu rozpěstovávat...
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    V rámci prázdninových povinností a práce za jiné dovolenkující je toho pěstování pro mě opravdu hodně moc, i když počítám s variantou cestičky ve smyslu BigClick, obávám se, že mám šanci napěstovat max. polovic, ohledně vypadávátek si nedovolím odhadovat, vzhledem k individuálnímu nastavení vypadávání pro různé akce. Pěstování se ale odhadnout dá a 3xdenně akční obávám se nedokážu sklidit, tak to nechávám otevřené. Škoda, že nebude využitelný prales na Baha, na první padátka by se mi ta zalesněná plocha hodně líbila, nemám ještě odemčenu žádnou dlouhodobou plodinu a po úvaze jsem pro dostatek jiné práce vzdala přesouvání stromů z jedné plochy na druhou, je to hodně zdlouhavý proces.
    Ráda bych se zeptala ohledně těch starších dekorek - je nějaká šance pro nás krátce hrající získat v nějaké akci v budoucnu též stonek, kam ty dekorky umístit, nebo je získám nyní jako okrasu svého parku či ostrova? Dekorek není nikdy dost, ale bez možnosti umístit je výhledově do stonku mi totiž za námahu nestojí, vzhledem k nedostatku času.
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak to chtějí slušný "kotel" plodiny a padátek... ve dvě jsem pryč, kombajny a kupony moc nemám... takže nevím nevím, co stihnu.
    Jinak se tu řeší podpora padátek, každý má svůj fígl... nicméně živoucí legenda mne trochu dostala... Pokud to má padat mám mít úroveň 28/30 nejlépe... aktivovala jsem ji za 300 * a jak dál? Kde najdu, kdo poradí?
     
    dana9494 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    V první řadě říkám->díky za každou akci. Nepůjde-li přeskakovat, pak toto je neskutečná masáž a nutnost přestěhování se k PC a můj vděk za novou akci mizí do dálav. Mám dovolenou a k PC mohu kdykoli. V druhé řadě tvrdím->požadované množství plodin a vypadávek je téměř nehorázné a ptám se sám sebe, nakolik jsem závislák, abych se tomu podvolil. Pomalu přestavuji a bourám a akci samozřejmě zahájím. Otázkou ovšem zůstává, zda se mi bude chtít věnovat tolik času k zdárnému kompletnímu ukončení. A za třetí->v akcích přibývá množství dodávek, odměny jsou podprůrměrné nebo stagnují a s každou novou akcí přemýšlím (zatím marně), zda akci nevynechat. Jen tak dál, milé RT >:(Košíky jsem nikdy nekoupil. Opět zvažuji možnost, hrát si jenom tak pro radost. Kupovat kombajn a mlejn (bez toho by to byla otrava), pomáhat kuřatům a sousedům a tady na fóru se občas zasmát nad šílenými požadavky a tlaky ze strany RT:oops:
     
  6. if67

    if67 Perspektivní autor

    už se opět těším,..odměny vypadají pěkně :D
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    farmarka_e: díky jdu studovat
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    šebejda Lip jsi to (i za me) vyjadrit nemohl! 8) Souhlas ve vsech bodech.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dost nevhodny cas, nestiham vyuzit noc jako u 8 hodinovy a nevyuziju den jako u 4 hodinovy, takze napestovat to bude trochu problem... navic tedy mytinu nebouram, ale asi budu zvazovat zda teda bude nutny obetovat aspon cast z toho co tam mam...
    Trochu nanic dekorky ze stary akce (zustanou v liste, pokud nejde obejit) a tak staci jen stonek+jedny dekorky... no uvidime, brzda bude nejspis stejne v padatkach, na vyplacani SH teda nehraju...
    No co se podari, to bude, nic co bych nejak potreboval v odmenach neni, takze dobry, klidek...
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    šebejda: Ahoj, ty jsi si nehrál jen tak pro radost? A pro co tedy? Virtuální zisk, plnou stodolu, dobrý pocit, že jsi splnil ....
    To můžeš pořád, vždyť akce nejsou povinné a heslo plnil jsem každou budu i tuhle (za jakou cenu?) neuznávám. Někomu vyhovuje někomu ne, ale jinak škoda letního času.
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, myslím, že ten bodově docela ubohý řádek v nebi mi nestojí za tu hoňku, abych zbořila skoro celou farmu kvůli předělání jen na pole. Po řádkách jsem jak divá, a žádný mi ještě nechybí, ale za skoro 40.000 pětihodinovky se na to fakt nejspíš vyprdnu. Prostě zkusím něco napěstovat, a nebudu řešit, kolik toho bude. Když to nedám, svět se nezboří.
    A všimli jste si, jak ty řádky jsou čím dál ubožejší? :(

    Přemýšlím, jestli tuhle akci nedával dohromady někdo zhulený, nebo opilý :(
     
  12. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Takže opäť akcia. Asi zabudli že je leto a sú dovolenkové obdobia. Mám pocit, že táto hra sa začína meniť na prísun € do kasy RT. Veď tie požiadavky na počty plodín a vyskakovačiek sú čoraz horšie. A nemienim presedieť pri PC celé dni aby som splnil úlohy, za ktoré sú aj tak podpriemerné ceny. Radšej nech sa v RT zamyslia nad ďalšími poliami aby mi 100-vky stromov, stajní a výrobní nesedelo v lište. Nech mi ukážu farmára, ktorý si kupuje stajne a stromy, ktoré nemá kde posadiť. A táto hra k tomu speje.Zrejme heslo RT je: " Investuj, súťaž a hraj, aj tak zo získaných odmien nebudeš mať nič" (keďže ich nemáš kde umiestniť). Takže farmárom prajem krásnu a úspešnú hru a RT nech sa zamyslí nad tým, kam táto hra speje.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 A proc ne? Kazdy mame radost z neceho jineho - nekdo z plne stodoly, nekdo z plneho konta, nekdo z prazdneho druzstva - kazdy mame trochu jinou motivaci a presto: i kdyz se nam akce uplne nepozdava a logicke ja rika: "A fakt se budes, jako osel, honit za nicim nebo si radsi das nohy na stul a pojedes si v klidu svoje?",.... tak porad to farmarske ja se pere a pohani nas jakymsi smyslem pro... tezko rict vlastne pro co..., ktery rika: "Prece to nevzdas, dal jsi uz horsi a das i tohle!"
    Co na tom neuznavas, ze mas potrebu to rozporovat?!
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
  14. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    No... řeknu to upřímně, buď se uklikám a nebo vyplácám skoro všechny kupony. :D
    Ale zkusim to, odměny jsou v pohodě. :)
    Snad mi během toho zdlouhavého klikání neodejde myš. :)
     
    lacrima, Boty a evainfo tohle ocenili.
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    zemanka01 pokud byl autor akce pod vlivem, tak jen středně ;) :D

    Ale teda přiznávám, že i když jdu do každé akce a neřeším odměny a většinou ani počty akčních plodin a padátek, tentokrát se mi orosily brejle .....inu uvidíme...
     
  16. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Díky díky, a já trubka ty saláty prodala...:))
    Jak jsem tak přemýšlela, jak to zvládnout, zapomněla jsem, že je to hra. Díky za připomenutí...LF61
     
    dana9494, Květa54 a evainfo tohle ocenili.
  17. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Akci zkusím splnit. Mám podobný plán jako je obrázek o stranu zpět, navíc chci posbírat SK. Na to by mělo stačit cca 23tis. rostlin a cca 1100 padátek. Ale, jak už bylo mnohokrát řečeno, motivace k plnění není taková, abych použila cokoliv vzácného (jen nějaký ten kupon nebo pomocníky z družstva) - tedy žádný koš, žádné SH...
     
    dana9494, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jistě, že má každý radost z něčeho jiného, ale podle toho jak hráč příspěvek napsal, vypadá, že zatím pro radost nehrál vůbec nebo se špatně vyjádřil, lépe by sedělo hrát si lážo plážo.
    No právě, to logické by mělo převládat před farmářským (závisláckým) uvažováním. Ale pokud to dáš levou zadní a budeš mít radost, proč ne? ,-
     
  19. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Asi jsem trochu negramot, nebo jsem něco někde přehlédl.
    "Při sklizni nám budou na hlavní louce, divoké louce, lesní mýtině a Bahamaramě plantáži vyskakovat...Červi na háčku"
    Mám všude jenom stromy ještě od minula. Nechal jsem je schválně dozrát a myslel jsem si že uvidím všude záplavu vyskočených červů, a ejhle, ono nic. Chyba grafiky? Tak jdu do stodoly a v Ostatní po červech ani památka. Pro jistotu ještě zkusím filtr Vše a ani tam žádného červa nevidím. Tak dopr.... kde se vlastně skrývají?
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Bokonon jestli ono to nebude tím, že akce začíná až zítra ve 14:00 :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.