Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky jsem mimo :D Zajímavé počtení - připomíná mi to glosu pana Horníčka:"Připadám si, jak na konferenci jaderných fyziků, kteří hovoří švédsky" :D

    No zkrátka pro nás méně políbené IT - jako když jedu autobusem, ve 3 ráno mě nepřekvapí, že v něm budu jen já a řidič. Naopak v 7 se nedivím, že stojím jen na jedné noze a ještě to není má vlastní.;)
     
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Aj ja som v klube mimo-ňov. Nejako ste všetci moc aktívny za ten deň, nestíham čítať. Ešte som chcela dnes dovyberať ostatné odmeny, ale ráno som si povedala, že stačilo. Tak som tie malé 1x1 políčka pohánky vybrala bez MJS a už nebudem nič naháňať, mám toho dosť. Výhonok mám, k tomu všetko SK, párty lístky, SH, stromy, výbehy, kupóny, samozrejme nálepka. Zostalo tam časť hviezdičiek. Susedia ďakujem za červíčkov, pomáhalo a veľmi. Idem si upratať farmu, asi dám na noc odtajniť. Fajn hru.
     
  3. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, akci jsem nedokončila, sebrala jsem všechny nové dekorky, ale ke stonku jsem to nestihla. Z tajemných mám kohouta, včelín oranžový, husa oranžová, osli červený, slivoň xxl, bunganvilii, jabloň xxl a jeřáb xxl. Baha kakao xxl, clausena, amherstie xxl, mango xxl, budhova ruka xl, guava xxl a továrna na koberce žlutá ;)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    • Tak já jsem odtajnila: na Baha - sloni c++, paráda, neměla jsem a je to pěkný chlívek,
    tamarind XXL
    amherstie XL
    ledvinovník - báječné, můj první!
    mangostan
    baobab XXL
    na farmě - oranžový kravín - je moc pěkný a neměla jsem,
    oranž. myši
    oranž. žáby
    oranž. včelín
    sakura XL + sakura XXL
    jeřáb XL
    hrušeň XXL

    A jako bonus jsem zasadila tajemné sazeničky, které jsem během této akce získala autorizací emailového kontaktu, dalo mi to práci, ale když se zdařilo, hra mi poslala dárečky, které mě překvapily, a to tedy zírám, protože mi vyrostl
    VONÍCÍ STROM - óóóóóó
    broskvoň XXL - doost dobrý
    a citronovník, mám druhý, nepohrdnu.
    Vím, že tyhle tajemničky sem nepatří, ale vysadila jsem je současně, získala jsem je v době akce, tak moje radost z nich je s akcí souběžná, musela jsem je sem napsat, abych si pořádně zajásala, komu to vadí, promiňte mi to, prosím. :inlove:
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 Jinak hazet to sem bude mozna lepsi, kdyz uz je to vlakno zalozene, at tu nespinime :)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Tak z baha TCH vylezli plameňáci, ty mám teprve třikrát, takže super. Na farmě toho moc neočekávám a z TS taky ne, protože ty jsou nové. Jinak jsem zvědavý, jestli při OaD seženu dekorku toho papouška, kdyby ji měl někdo 2x, tak mi napište poštou.
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: koukám do bedny do dekorek a hledám marně Mluvící papoušek (loď jsem udělala na 100 %, měl by tedy být 2x, jednou je ve stonku) a zjišťuji, že se převtělil v dekorku KráááPoklady - takže to je nějaká převlečená vrána xD
     
    Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    A za to můžu já :) žádala sem překlad adekvátně slovenskému a především výchozímu anglickému a hledat ji budeš znova, protože s tímto spokojená nejsem. Opět špatně,. :) Takže s chutí do mě :D
    Diskuzi sem přestěhovala, aby ostatní mohli v klidu debatovat k předmětu této akce.

    Díky za pochopení
    danda
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    v pohodě, když jsem papouška nenašla, tak jsem se dřív koukla do stonku, než bych začala křičet, že mi uletěl xD
     
    robin2151, dana9494 a danda-vnovis tohle ocenili.
  10. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    kiki2305: velmi trefné přirovnání, já jsem taky pouhopouhý uživatel kompjůtrůtrůtrů, autobus chápeme asi všichni xD

    MakakMagot: ty jsi taky cimrmanovec? jupííí :D:D:D
     
    kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  11. paeij

    paeij Rádoby autor

    ..... Proto se tak děje na základě připojení u poskytovatele, protože každý poskytovatel má jiné trasování a logicky na to nebude mít vliv na připojení, které jede přes jiné servery na stránky v cz, popř. sk

    Dando, prosím drž se toho čemu rozumíš a neblbni lidi nesmysly viz výše. Skutečně to funguje „trochu“ jinak...... 8)
     
  12. doben

    doben Ikona fóra

    Tak úspěšnost na farmě TS 2 Lapacha ze 4 sazenic a TCH 2 oranžové ze 4. Na baha vyrostla z TS alespoň Clausena, která mi chyběla už hodně dlouho, takže na Baha úspěch v TCH i TS, ale na farmě jako vždy opak.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím paeij, můžeš nás všechny poučit v příslušném nově založeném vláknu, ale bez vysvětlení to neberu. Navíc takhle sem dostala informaci od svého poskytovatele internetu a s jejich službama a s ochotou zajistit funkčnost netu sem spokojená. Ostatně trasování si lze vyjet a porovnat.
    Nicméně sem už nic nestrkejte, přestěhujte se tam, kam to patří.
    Díky
    danda
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hezké ráno,přečetla jsem několik stránek a doufám,že touto a i několik předešlích akcí nás RT nechtějí odradit od dalšího farmaření aby pak napsali,že hra končí pro nezájem:-(Opravdu nejhorší akce od 2011 co hraji:-(
     
    kacenka777 tohle ocenil(a).
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobré ránko, tak mám odtajnené, na Baha nič nové, ale potešili oranžový medveď a oranžová paletáreň a zo stromov drieň a žltý trúbkovec. Pekný deň.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, také jsem po dlouhé době nestihla, ale mám dovolenou, tak se připojuji mimo ČR přes wifi max. 3x denně. Tak hold nemám řádek. Ještě, že byl až v posledním políčku, protože šedé mám již na stonku 3. Ale určitě bych TUTO AKCI nezařadila mezi střední. Doopravdy mne prudí, když skončím na vypadávátkách, protože rostliny byly. Všem přeji další úspěchy a těm, co uhrály bez nákupů, klobouk dolu. Hurá do dalších akcí. Jára 8)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  17. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    zdravim vospolok uz som dlhsie nepisal tak len v kratkosti akcia dokoncena na 100 percent (lebo sa mi chcelo) a z tajnych napisem len jedno hura konecne jazvec ostatne listovka
     
  18. trevorka

    trevorka Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Příspěvek je tvořen zbytečnou citací bez vlastního obsahu, jedná se tedy o spam
    Všem se moc omlouvám za psaní velikým písmem jsem to prostě nevěděla. Psala jsem sem poprvé, a moc se tu nevyznám. Taky musím mít brýle, protože na čtení špatně vidím, holt už nejsem nejmladší.Každopádně Ti mocinky děkuji za upozornění a přeji krásný den a nejen dnešní papaaa a promin
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/7/16
    zemanka01 tohle ocenil(a).
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stonek mám, loď jsem zmákl na 75% , v poslední chvíli jsem se rozhodoval, jestli SK nebo banány.(Došla pohanka.) Vyhrály banány, neb SK si mohu namlet. Na banány už makám skoro měsíc, takových bodů je třeba... Měl jsem spoustu směn, tak to šlo ztuha a padátka? Opruz! Chce-li tvůrce 1800 padátek, tak předpokládám, že budou padat trochu víc... No, tvůrci se rozhodli jinak a tak jsem to doháněl pomocí SH a cibule i růže. Z tajemek stála za řeč rolinie a nějaké ty oranž stáje. Těch se nezříkám, neboť šetří místo.
     
    dana9494 a Xenie6161 tohle ocenili.
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Na Bahame vyrástol [​IMG], paráda xD, museli tušiť, že im ho dobrovoľne nikdy nekúpim[​IMG],
    a ostatné boli tiež fajne [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.