Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím makak-magot,
    k problému připojení ve zkratce - kdyby tomu bylo jak píšeš, netýkalo by se to pouze dvou lidí. Hm?
    On to taky může být problém zaneseného prohlížeče, ale nebudu poučovat o čištění. To si každý musí zajistit sám a je zajímavé, že ti, kteří to zvládnou, problém nemají. Takže nesouhlasím.
    Co se týče druhého bodu, to že se domníváš, že to tak funguje, neznamená, že to tak funguje. Kdyby sis řádně přečetl, co jsem napsala, tak "vyvolaný" dojem, že plním, je sice pěknej, ale nefunkční.
    Akce testuji se vším všudy a vím, jak se chovají, ale pokud tě uklidní, že děláš něco, za nic nedostaneš, tak prosím. To už je tvá věc. Ofi konec je ofi konec. Takže též nesouhlasím.

    danda :)

    PS: mírně pomalejší hra ano, ale ani jeden člověk do technické sekce neoznámil, že by ho to "odhlašovalo" ze hry. A na to reaguji.
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Casey27 : mas pravdu ze obvykle chteji 900-1000 vypadavatek, ale spis to beru tak, ze kdyz mam obvykle 2* vic nez potrebuju, co maj delat ostatni co stihaji +- akorat? Jen je to nastve, takze v tom smyslu mam "polovinu", vlastne jeste mene - kdybych chtel tak bych pozadal o vypadavatka, ale ty DVE zeleny policka po 1000 krejcarech za to nestoji a urcite lepsi kdyz je dostane nekdo kdo toho vyuzije na dulezitejsi cile...
    Takze celkove :
    - 98% podle ukazatele
    - jen 2*1000 kr nesplneno
    - 138/140 krmiv
    - 2160 pohanky navic
    - 21 cervu chybelo
    Skoda, jedna nocni otocka s SH na pohopolich nemusela byt, vypadlo by vic cervu, mene SH a dnes jsem mel misto bezny otocky akcnich dlouhodobku... mohl jsem vyuzit "kastanovou fintu", mam vyslechtene vsechny rostliny co jsou vhodny, ale to nema kazdy moznost pouzit, tak jsem jel jako obvykle...

    No uvidime reakce RT, i kdyz bez rosypanyho caje to nebude asi brano na zretel, ze u nas jsou dovoleny :)

    danda-vnovis : predevcirem bylo neco spatne u UPC, protoze vubec neslo zobrazit stranku hry, ping primo sel, tracert ani nahodou se na server bigpoint nedostalo... jiny pripojeni jelo bez chyby... na tomtez stroji, ale nevim jak dlouho, sel jsem do prace a kdyz to pak slo a nikde zadny info, bral jsem to jen jako svuj problem...
     
    evainfo, matlafous123 a danda-vnovis tohle ocenili.
  3. Haannaahhh

    Haannaahhh Pisálek fóra

    Gratuluji šťastlivcům co dokončili. Já asi jako většina jsem skončila asi na 70%. A to jsem sklízela i v práci, ještě že mě snad nikdo neviděl. Nejsem si jista tou střední obtížností. Byla to těžší akce, nemyslíte ? No co se dá dělat. :( Někdy příště ...
     
    FMAREKP, evainfo a -XFarmářX- tohle ocenili.
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím a díky za info, to je klidně dost dobře možné, kolegu BA s připojením na UPC sem nezpovídala :). Pak je to jak píšu, připojení.. server mezi UPC a BP měl výpadek. dík :)

    danda
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já jsem měla nějaký problém s připojením na hru včera ráno, po šesté hodině, zkoušela jsem testovat připojení a bylo vše v pořádku, jiné stránky mi jely bez problémů, hra a forum nikoliv. Po nějaké době jsem restartovala počítač, vyčistila prohlížeč a flash player a problém byl pryč, takže jsem předpokládala, že chyba byla spíš někde u mě, i když samotné připojení a fungování jiných netových serverů potíže nedělalo. Dnes jsem hrála po půl šesté a vše u mě fungovalo zcela bez potíží.
    Když to tu čtu, musím říct, že jsem ráda, že se uváděné potíže mně (mému hernímu serveru?) vyhýbaly, musí to být hodně nepříjemné. Osobně vždy při záchytu nějakého problému čistím, někdy pouze prohlížeč a FP, často ale i disk. Téměř vždy to má jednoznačně pozitivní dopad. Tentokrát jsem větší zpomalení hry nezaznamenala, mírné ano, ale při minulé fotbalové akci to bylo mnohem výraznější v některých denních hodinách. Hra mě ovšem v té situaci neodhlašuje nijak často, naštěstí, co píší někteří, je opravdu nepříjemné.

    EDIT: Matlafous123, já čištění druhým neradím, píšu to jako svou zkušenost, že při čištění mívám téměř vždy pozitivní výsledek. Se hrou mám problémy celkem málokdy, od doby, co hraju, jsem už mnohokrát čistila kvůli potížím jiného původu, než zde se hrou. Jinak včera jsem měla potíže déle než ty, ještě po sedmé hodině se nedalo načíst ani forum, ani hru, restartovala jsem až kolem půl osmé a pak už problémy nebyly, před restartem ale úplné odříznutí. Tím, že restart to vyřešil, jsem to pokládala za chybu někde na židli, tak buď shoda náhod, nebo jsem se včera sekla.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  6. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý podvečer, tak akci jsem nedokončil, zůstal jsem na 52 %, bohužel se pro mne hra stává pomalu nehratelná. Hraji úplně stejně jako před půl rokem, to jsem i akce končil s předstihem a padátky navíc. Teď dokončím buď o včelí stehno včas a nebo jako tuto akci nikoliv. I když teď to pro mne byl brutální propadák, že udělám tak málo to jsem tedy nečekal. No nic třeba si to vynahradím příště, pevně doufám, že to bylo naposled-jak výbuch v plnění akce, tak akce jako taková. Kdo jste splnili tak velká gratulace, no a my ostatní máme plusové body za účast;).

    P.S. Mne to též předevčírem odhlásilo za hry a nešlo se připojit přes BP. Jinak vše ostatní šlapalo, hezký večer všem :)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sovinka Ta sama situace byla i u me, ale ja necistila (nebyl duvod cistit ciste) a po 6:30 se farma rozbehla. Nehlede na to, ze cisteni fakt nespasi vsechno - jak mam farmu pustenou prakticky 8 a vic hod. denne, tak se daji krasne vysledovat jednotlive napory na servery a obcas je to fakt o nervy.

    danda-vnovis Je sice hezke, ze nam stale radite: cistit, cistit, cistit a sami s tim vic nezmuzete, ale on bude i jinde zakopany pes.....
    Chapu, ze BP vyhazuje na trh novou hru a kapacity jsou potreba zrejme jinde, ale resit to napr. odpojovanim serveru Farmeramy (tak to totiz vypada) mi prijde jako odstavit ji na vedlejsi kolej. Doufejme, ze to neni predvest konecne, vystupovat -.-
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm dneska to je pomalé jak šnek :sleepy:(já čistím pravidelně)
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, jestiže je problém na serveru, který propojuje CZ a Německo (BP), pak na to opravdu čištění nepomůže, ale zrovna tak to nevyřeší ani hráč, ale ani BP. Ten dotyčný musí svůj problém řešit. Proto se tak děje na základě připojení u poskytovatele, protože každý poskytovatel má jiné trasování a logicky na to nebude mít vliv na připojení, které jede přes jiné servery na stránky v cz, popř. sk

    danda

    PS: matlafous číštění je prostě první krok, pak prostě postupuju dále a hledám příčinu, to ale jinak prostě nejde. Tvrdit, že je na straně BP je prostě blbost, když spousta hráčů je na různých serverech a jedou v pohodě. Tak vycházím z logicky nasbíraných dat a hlavně, když je fakt problém u BP, tak nejsme jediní, kdo ten problém má, ale okamžitě se zvedne vlna dalších lokací a to se prostě nestalo. Jinak po fantasyramě zbylo určitě spousta místa pro jednu novou nenáročnou mobilní hru :)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
    tydýtková a petaM2001 tohle ocenili.
  10. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Nevím, já potíže s připojením netu nemívám, ale v průběhu akce mně to kterýsi den taky vyhazovalo. Občas čistím, občas mi to musí modík připomenout :) ale taky myslím že je poznat nějaké přetížení v průběhu akcí (ráno, později odpoledne, na začátku a hlavně ke konci hry). Dovedu si představit že to někomu s pomalejším připojením dost rozhodí plány. Naštěstí nepatřím k těm, kteří mívají problémy - týká se to myslím jiného okruhu hráčů (asi těch samých co tak pozoruju), ale při akcích se zkrátka hra pozorovatelně zpomaluje.
    Souvislostem / vztahům mezi servery / jánevímčím nerozumím.
    (Jako jestli ty servery mají rády hihi :-D)
    EDIT: ...ale zase oproti tomu, co bývalo dříve... je to dneska zlatý !
     
  11. Kačaba007

    Kačaba007 Pisálek fóra

    tak jsem pěkně naštvaná zatím co při minulé akci jsem měla vypadených šneků že bych si mohla otevřít restauraci pří této akci červy asi došly dostala jsem se jen za půlku .....takže velké zklamání
     
    lenka2007 tohle ocenil(a).
  12. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Mám O2, dneska byla hra jen pomalejší, ale včera jsem myslela, že u toho vyrostu a že noťas prohodím oknem ;):D, a to jsem nic nečistila a hra se zrychlila. Je to tak každou hru ke konci a čistím vždycky před akcí, aby nebyly zbytečné kecy, že nemám uklizeno xD;)xD a odhlašovalo se mi to v poslední době "imrvére furt " o_O
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
    9klárka9 a evainfo tohle ocenili.
  13. lubami

    lubami Pisálek fóra

    Kačaba007 celkom s tebou súhlasím, tie vypadávatka sú len na to, aby sme sa hnevali, že sa ďalej nedostaneme.
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pokud je akce víceméně statická, tj. pěstuj, sbírej padátka a dodávej do úkolu ve družstvu, bývá hratelnost v pohodě. Když se přidají hejblata (viz šmejdění v ponorce), je to na rychlosti znát. A když je k tomu spuštěná ještě děsivka (tato akce a ještě tuším dvě? předchozí, vlastně minule i fotbal), tak je to opravdu na hraně. Bylo by fajn, pokud by děsivka byla mimo akcí.
    Nejsem ajťák a tak se jen domnívám, že fórum s hrou nesouvisí. Ale když v diskuzi zabrousím na FarmOraculum nebo do Důchodců, kde v obou je spousta obrázků (i hýbacích), tak pak mám problém s hrou, když do ní zpět překliknu. Musím aktualizovat, abych mohla sít či sklízet. Přes rozhraní čistím FP i několikrát za den (většinou při akcích) a přestože během dne toho dost prolítnu, tak krom jednoho či dvou webů je tam vždy farmerama.

    Na druhou stranu mám zkušenost, že po neúspěchu bývá hledán viník a tady je snadné viníka označit, že?
     
    dana9494 a pistule tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    danda-vnovis Cela ceska lokace je povesena na jednom serveru ve smyslu jedine masine? Resp. pokud se prihlasuji z nekolika uctu z CZ, pak se vzdy dostanu na jeden fyzicky server?
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    matlafous: Ahoj. Je to tak jak píše Banda ,-) Já tohle řešil kdysi, když jsem se během pár dnů "prokousával" na Farmu na XY pokusů a většinou neúspěšně. Na Farmu jsem se nemohl dostat, jiné zařízení nepomáhalo, ostatní stránky CZ,SK a pod OK. Jediné co pomohlo, tak použít jiné připojení a už to jelo jak po másle ,-) Problém byl někde "po cestě za hranicemi" na trase co používal můj standartní poskytovatel. Mně to třeba jede úplně v pohodě, za poslední dobu (několik týdnů) jsem nezaznamenal žádné zpomalení. A k těm serverům... co trh to server a třeba hráčka se stejným serverem (trhem) zde psala že má potíže..... to asi nebude problém BP ani konkrétního serveru ,-)
     
  17. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj. Debata se točí okolo něčeho, k čemu ani jeden z nás nemá "tvrdá data" jako důkazy. Vyčištění jsem samozřejmě dělal. A do technické sekce jsem nic zapsat nemohl právě proto, že mě to odhlašovalo :)
    Co se týče toho "opožděného dodávání", zkusím z toho udělat návrh na změnu - třeba se to ujme.
    Dík za reakce a pěknou hru, den i život ;)
     
    Trepifajksl, dana9494 a kiki2305 tohle ocenili.
  18. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Dekorky do stonku mám, ale stonek to prostě nešlo získat a kam vše umístnit místa je málo. Nejspiš jsem kličkovala a neměla žádný plánek a vůbec i v noci jsem vstávala, ale marné mé snažení a plakat přece nebudu už jsem velká a taky stará a naprostý cvok, že ještě hraju a proto jdu spát, dobrou noc.
     
    Trepifajksl, dana9494 a krakoramaja tohle ocenili.
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    šmarjá, tady se nechytám ,-) taky mě to párkrát vykoplo (při dodávání), ale jsem zvyklý, děje se to při vícero akcích najednou na farmě. Dodám tak hodinu před koncem a hraji většinou večer kdy je tady menší provoz.
    Mám jezevce, vlka, žábu, lokvát XXL, žluté lapacho.
    za párty lístek jsem vytočil vraní úkryt červený ,-)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  20. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pitrýsek47 - taky nějak nechytám, jen jsem nechtěla být první kdo to tu napíše :D. Tato debata je pro mě jiný vesmír žití a trpělivě čekám až někdo přehodí v diskusi výhybku.
    P.S. tady na Moravě byl po páté hodině solidní liják s hromy a blesky, tak sorry, jen nahazuji témaxD, doufám, že hned nebudu zde bita:music:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.