Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mariekvacova

    mariekvacova Zelenáč fóra

    Pro mě to byla nejhorší akce od roku 2011, co hraji. Ještě jedna tak nepřehledná a chaotická a končím s farmařením. Tak velké množství rostlin i červů a navíc bez jednoho pole a k tomu ještě děsivka... Blahopřeji těm co splnili.
     
  2. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Nejhorší akce co jsem hrál. 82%hotovo.
     
  3. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)
    tak dopadalo vše potřebné:) Za mně na dobu dovolených ne zrovna šťastně zvolená akce, nicméně, nekupovala jsem nic, SH + ZH jsem použila pouze na rozpěstování. Nebourala jsem chlívky na divošce a nechala Obr stromy na hlavní louce. Nestěhovala jsem JC, nedávala na noc dlouhodobky. Nepoužila kaštanový stonek. Pěstovala jsem na dvou zbylých plochách akční s vodou.
    Přestože mívám vždy problémy s vypadávátky, napadalo jich dost na splnění na 68%.
    Výsledek je ten, že mám stonek i s dekoracemi, všechny SK, oba kupony na kombajny i všechny tajemničky. Nepočítala jsem, že akci dokončím:oops: a šlo to úplně samo8)
    Takže přátelé příště méně stresu a jenom pěstujte v klídku a ono to dopadá, přijde mi, že pakliže se snažím a přemýšlím, tak jediné, čeho dosáhnu je , že se mi zavaří obvody :D
     
  4. Silly.cz

    Silly.cz Pisálek fóra

    Tak řádek a dekorky splněny s odřenýma ušima, ale na čas dovolených naprosto nesmyslná akca, pamatuji doby , kdy léto bylo opravdu volnější.
     
  5. Bobika

    Bobika Pisálek fóra

    Super nemám stonek, ale za poslední pohanku a červíky taj. stromy 4ks a vyklubala se z toho Rolinie , no takže aspoň něco dobrého... :)))
     
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    75% akce hotové, vybrané všechny tajemničky, stonejk, dekorace, superžvanec, supertrus, BBZ dekorky. Zbytek byl zbytečný :)
     
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    mag.stonek aktivován už v čera.Ty hnusné dekorace mám 2 x co taky dělat s těma klíčema.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak s tebou souhlasím, hra je nestabilní a i když projdu všechny plochy, mě vždy nějaká zlobí a nejsem schopná se z ní dostat! Nakonec odhláčení a znovu přihlášení a se mi během 14-ti dní pravidelné sklizně posunuli o celou hodinu :cry: ale mi to narušilo odchod do práce. O stonku ani nemluvím 8) ... ho teď kliknu kdy chci, ale když ráno, či večer sklízím s mazlíky ... na něho prostě nenajedu! A zase odhlásit a přihlásit .... a zase několik minut pryč. Jsem zase nucená "vynechat" všechny stonky na 24 hodin, abych si seřídila svůj čas sklizně! :eek: Poslední dva dny se nedalo ani dostat v pohodě na forum! Tak hlavně, že se dostanu na nové oznámení akcí xD to snad nikdy nezklamalo! :p...
     
  9. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Mám vše co jsem chtěla i něco navíc-stonek,ZB,stromy,stáje,4xdekorka navíc,KR.BZ a TBZ.Já jsem spokojená i když byla akce strašně zdlouhavá.
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak bohužel, jak jsem předpokládala, tak se mi už nepodařilo dostat včas kvůli práci do hry, byla jsem ráda, že jsem o pár minut stihla děsivku. U sebe musím říct, že problémy s nestabilitou hry nemám, pravda poslední cca týden mě hra občas odhlásí, ale opravdu občas, cca ob den jednou. Jinak mi to běhá a neseká se, takže když to stihnu sama v potřebném čase, hra mi to nekomplikuje. Bohužel tedy dnes jsem nestíhala, ale včera jsem si pro jistotou načasovala plodiny na brzy ráno, kdybych to stihla, musela jsem dát kratší, než bych ráda, ale ráno jsem to na rychlou otočku stihla a ještě jsem zobla jednu dekorku navíc, mám řádek, tudíž i dobrý pocit, že to mělo celé smysl, to jsem moc ráda. Dekorku navíc, myslím, ž evšechny tajemnice, zůstaly tam vlastně jen staré a zdvojené dekorky a nějaká úplná drobnost, myslím bedna xxl.
    Co mě opravdu mrzí, že není možné se podívat na konečný stav hry, když se přihlásím po konci akce. Moc by se mi líbilo, kdyby hra obsahovala nějaké okno, kde by po přihlášení byl můj konečný stav vidět. Nevím tudíž, na kolika procentech jsem končila, myslím to bylo něco kolem 70%, ale ráno to byl takový vítr, že jsem se ani nestihla podívat.

    Suma sumárum ale nekoupila jsem nic, hrála jsem jen s MJS, nevinností, vánočkou na začátku při rozpěstování, a celkem 20 SH+20 zuzihnoje. Nemám karafiáty a ani zatím vytuněné plodiny stran zkrácení, proto pokládám svůj výsledek za dobrý a před chvilkou jsem na farmě vysadila tajemnice, na Baha se k nim snad dostanu za chvíli, už se těším, co z nich vyleze. TAjemnice mi pořád jako relativnímu nováčkovi dělají radost a teď, po akci, se už s tím průběhem cítím celkem smířená.
     
  11. pistule

    pistule Aktivní autor

    Splněno mám taky na 82 %, zůstaly tam ale jen krejcary a nějaké BZ a BBZ, takže mě to moc nemrzí. Pěstovala jsem jen na dvou plochách, takže si za to můžu sama, ale poslední 3 noci jsem dávala akční i přes noc, abych stihla všechno napěstovat. Taky jsem hodně seděla u plánku, musela jsem si udělat svůj vlastní, abych se náhodou zbytečně nezatoulala někam, kam jsem nepotřebovala, ale zase to byla jinak udělaná akce, nejen pěstování, ale i přemýšlení, takže jsem spokojená. (Fotbálek jsem nezvládla, už nikdy více podobnou akci.) A to sekání a odhlašování mě taky nebaví. Většinou se nemůžu dostat ke stonku, musím aktualizovat, pak zase čekám, než hra naběhne, takže se často na stonek vykašlu a nesklízím ho. S tím by se mělo něco udělat. A většinou se to děje při akcích, mimo ně jen zřídka. Tak hodně štěstí všem do další akce.
     
  12. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Začala jsem o den později, napěstovat nebyl problém, ale z akčního kvítí jsem červy nevydolovala a růže to nezachránily. Za mě dávám této akci 4- ;), jo a stonek nemám, je to podruhé, co hraji farmu, že jsem nedodělala akci, hlavně že obtížnost byla střední :p:)
     
    0martinek, Adamiste a babina51 tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, tak nejdřív bych začala tím, že pokud mě hra odpojuje, je třeba hledat příčinu. Osobně bych to odhadovala na nestabilní připojení k internetu, což ale není chyba na straně farmeramy, ale uživatele. Dále již dlouhou dobu není možné šulit systém a dodávat od úkolu po uplynutí časového limitu. Ani v minulosti to nebylo započítáno, jen to tak graficky vypadalo, ale skutečnost byla jiná. Programátoři to pouze doladili tak, aby to co je skutečnost se i zobrazovalo, což považuju za férové. Ber to prostě tak, že jestliže akce končí ve 14 hod, tak tak končila vždy a vždy se započetlo pouze to, co bylo do limitu zadané. Co ne, tak započítáno nebylo. Mimo jiné se dodávání neřídí časem v počítači uživatele, ale přesným časem. V tom občas taky hráči chybují, i když to není teď tvůj případ.
    Například pokud hráči dodávali předměty do výsuvné lišty po skončení, tak "žádné" odměny nedostali. Jako například ta akce s kočičkama, netopýrama apod.

    Prima hru danda
     
    Margziam a *dareba1 tohle ocenili.
  14. llew65

    llew65 Vážený autor

    Přidávám se ke kritikům. Splněno na 81%, akční kytky napěstovány, ale červi ne a ne "vyskákat". A to jsem na noc dával dlouhodobky, od růží nahoru. Ale když z celého pole ječmenu vypadne 31 červů a do úkolu je jich třeba 13 na jedno krmivo, tak to hovoří samo o sobě. Zkrátka jsem poprvé za dobu, kdy hraji, nesplnil akci a hodně mě to štve. Možná, kdybych do toho nasypal reálné peníze, ale to není řešení! Takže dekorace půjdou do lišty, už je nemám kam dát, a v nebi bude zase strašit prázdný řádek.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Mrkni do technickych - zjistis i vsichni ostatni, kdo maji problem se stonkem a sekanim hry, ze se s tim budete muset poprat po svem. Jedna se udajne o pretizeny FP a BP s tim evidentne nic delat nebude. Nemuzu to nerict: kdyz se nechce, je to horsi, nez kdyz se nemuze.
     
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak já akci splnila cca 82%, stonek aktivován, ale byla chvíle, kdy jsem se na to chtěla vykašlat. Hra byla opravdu nepřehledná, akčních plno-požadavek a červi bída. Nejhorší akce, kterou jsem za celou dobu hraní zažila.
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    U mně dobrý-stonek,ZB,stáje,stromy,5x navíc dekorky a ost.drobnosti.Stromy na Baha moringa xxl,tamarind,akai xxl,kešu.
    FA99,,,BAHA308
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj.
    S tím bych souhlasil, pokud by k výpadkům docházelo průběžně. Ale protože jsem se v předchozích dnech bez problémů připojoval a dneska mi to (na stejném počítači se stejným připojením) vypadávalo, viděl bych to spíš na chybu Farmeramy. Zejména proto, že se mi to stalo už i před koncem minulé akce, i když ne v takové míře. Prostě se připojí moc hráčů najednou, což servery nezvládají a seká se to. Znáš to - "měl hospodu, ale chodili mu tam lidi..." ;)
    Tak v tomto bych si dovolil nesouhlasit - z poslední doby si vzpomínám minimálně na akce s bohyní, co házela spoustu ZB, nebo fotbalové mistrovství, které jsem obě bez problémů dohrával i po 14. hodině (a to s velkým přesahem, bohyni jsem končil někdy ve 3/4 na 3) a odměny se mi připsaly. I proto jsem byl celkem v klidu, když se mi to dnes pořád sekalo, protože jsem si říkal "klid, dohraju to později". Jaké bylo moje rozčarování, když jsem zjistil že tentokráte to neplatí, si zajisté dovedeš představit :)
    Možná by nebylo od věci tuhle funkčnost, kterou ty nazýváš "šulením" a já "možnost dohrát hru i když servery nestíhají", ve hře nechat zavedenou - prostě pokud si před 14. hodinou otevřu okno pro dodávání (v případě této akce tedy třeba tu mapu s trsy trávy a kraby), tak můžu dodávat dokud ho nezavřu.
     
    Ivuška08, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  19. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Zdravím všechny, kteří bojovali v této akci. Já jsem stonek nedala a to mi nakonec nechybělo až tak moc....kdyby akce končila zítra tak ho mám v nebi a ne v p.....On ten stonek zas taková výhra nebyl, což mě uklidňuje. Nechci se opakovat, ale pro lidi (což jsem i já) by akce mohly končit o 2 hodiny později. Při pracovní době od pondělí do pátku od 6 do 14 hodin a cesta domů, je to fakt nešikovné. Vím, že RT si to asi tak nevymeslelo, ale možná další nápad jak hru zpříjemnit. Věřím tomu, že v dnešní době je nás takto postižených dost a uvítali by to i jiní hráči. Jinak na Baharamě ze stromů potěšila Clausena, i papoušci, sloni a lenochodi classic 2x plus nejsou špatní. Na farmě ještě čekám na výběhy, jediné co nemám je jezevec, udělal by mi velikou radost a vůbec by mi nevadila absence stonku z této akce.
    Mé hodnocení akce - nudná, zdlouhavá, odměny ve stonku k smíchu, za kupu akčního a padátek odměny veskrze mizerné, orientace ve vraku pro mnoho lidí mínusová až nepřehledná - možná by pomohlo zobrazení celého vraku ne po částech (mně by to určitě pomohlo), obtížnost rozhodně těžká, pro pracující lidi bez přístupu k netu velmi těžká. Jediné plus jsou tajemné výběhy a sazenice, ze kterých téměř vždy padne něco co nemáme, aspoň nějaká náplast či rychloobvaz. Když už jsem se do toho pustila, tak jsem jela, ale občas jsem z této akce byla i otrávená. Pro příště se rozmyslím jestli do toho půjdu. Všem, kteří splnili dle svého přání gratuluji, protože to nebylo tentokrát jednoduché a ti co jsou na tom jako já - hlavu nevěšte - věřte bude líp - anebo i hůř? Uvidíme.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    S makak-magot musim souhlasit - posledni 2 dny servery nestihaji totalne (mam vubec trochu posledni dobou podezreni, ze dochazi k cemusi, jako slucovani vice uctu na mene masin) - dnes, ani vcera neco malo pred 6 hod., az do 6:30 se na farmu nedalo dostat vubec! Zbytek dne nebyl cas, takze nemuzu soudit, ale v tu dobu uz jsem na akci bobovala, takze k zadnym vaznym ztratam nedoslo :pxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.