Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja som svoju cestu k riadku nasla:
    [​IMG]

    Budem potrebovat cca 22 tis. rostlin a cca 1050 cervikov.
     
  2. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Stihnem čo stihnem. Mám nasadený letný režim a to znamená, že som pohodový farmár a nie otrok :p.
    Ale snažiť sa budem ;). Zaujali ma totiž 12 hod. kupóny na pomocníkov a to 8 x :)
     
  3. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    BigClick - pokud to půjde plnit tímto způsobem tak hurá. To by se dalo zvládnout :p
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    BigClick, díky, že si namáháš mozkové závity za nás ostatní (líné :p) farmáře. Obrázek už mám uložený :)
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Po delší době velká kupa akčních plodin:-( Jdu do toho jako obvykle i když opravdu odměny čím dál ,,lepší" Takže žádné honění za odměnami co stihnu to bude a aspon mě nebude mrzet pokud nedokončím:)
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    přečetla jsem a do tohoto úkolu nejdu.Nejsem otrokem této hry!
    37800x pohanka?No potěš koště-.-V poslední době jsou podivné podivuhodné stáje a stromy.No a jelikož si nemůžeme navštěvovat svoje farmy(jako je to u zoomumby)tak je to vlastně o ničem(vlastně bych zapoměla)je to jen o psaní,kdo co má a nemá.Takže si budu v klídku pokračovat a plnit stálé úkoly v družstvu a čekat na akci kde nebude nabídka BZ/TBZ.
     
  7. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    BigClick - moc děkuji za návod, pokud to tak půjde jdu do toho.
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Četl jsem to 3x a snad sem to pochopil.

    Pokud to půjde trochu obcházet (viz. BigClick) tak bych to i zkusil, ale času budu mít málo.
    Zítra jdu na odpolední a víkend mám už obsazený na jiné věci.

    Pokud jsem si to dobře spočítal, tak za 5 dní bych stihl jen 2x rozpěstovat + cca 10x otočit na minipolích.
    To asi nebude mít moc smysl ani začínat.
    Uvidím.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    38700 pětihodinovek ? pohoda, i 1820 červů lehce za pět dní napadá...ale těch 150 salátů asi nedám.
     
  10. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    To je pocit, když si spletete datum, vše připravíte, ráno nic nesklízíte kvůli předmětům a pak v momentě, kdy chcete začít sázet, zjistíte, že žádná akce zatím není..
     
  11. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    akce je to pěkná,už se těšim;),jen nevim jestli stihnu akční napěstovat když to nejde na baha,výběhy kvuli tomu bourat nebudu:sleepy:
     
    Margziam, dana9494 a AnMaDi tohle ocenili.
  12. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni,do akce jdu,ale uvidíme,je toho nějak moc se mi zdá,ale zítra budeme chytřejší..
    Přeji krásný den..
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Tak náhodou jestli se dostanou spoďáry z ryzího zlata i za poslední místo tož do toho jdu :p A větší pozadí mám bohužel asi já, chci něco s nohavičkami ať mi to sekne, boxerky klidně nad kolena, platina též vítána. Uvidím, sklidím po druhé hodině a asi 30 minutě pro jistotu a rozhodnu se a do konce akce příjdu na to jak sem dávat obrázky bez reklam a jdu si ne pro kupony ale pro trencle posázené smaragdy, nic menšího neberu.
     
    Boty, prdelka010 a dana9494 tohle ocenili.
  14. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    No nevím,ale asi to vzdám.Zítra si jedu pro vnučky a nebudu mít na farmu čas.Sice jsem farmu připravila,ale nemám šanci to stihnout napěstovat.Je toho moc.H.
     
    Margziam, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    BigClick dík, idem študovať. To sú zvládnuteľné počty
     
    Margziam, evainfo a prdelka010 tohle ocenili.
  16. wallik1968

    wallik1968 Zelenáč fóra

    Super akce už se těším to bude zase posezeníčko no a červíci snad budou vyskakovat víc no je jich potřeba docela dost tak vyhrnout rukávy a zítra ne pole
     
    Margziam, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Myslím, že se mi do toho vůbec nechce -.- Jakožto pracující a v noci aspoň trochu spící a po práci taky rodině se věnující člověk to prostě nemůžu dát o_O Navíc budu mít určitě nějakou chorobu z průvanu, ptž jak jsem četla ty požadavky na akční a hopsátka, tak se mi otevřela huba dokořán a doteď se mi ji nepovedlo zavřít ( mi do tý huby fouká) :eek:
     
  18. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    zas něco nového i když moc pěstování, ale jdu jako vždy do toho
     
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p mno, je toho dost, ale uvidím kam až se tou ztroskotanou lodí propracuju ...
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Nekecám, jsem si na dnešek vymyslela pohankovou polévku a snědla se předtím, než jsem zapnula farmu .. bych si pár drobků nechala na zítřek vědět to dřív xD
    Zatím se mě splnění celé akce zdá nereálné, ale pokud půjde plnit jenom část, půjdu to zkusit. Starší dekorace mám ve stonku, kupony všechny taky nebudu potřebovat.. se uvidí jak toto dopadne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.