Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    ahojky tak mě po sklizni chybí 4 červíci na stonek jsem těsně před ním je to smolík prostě stonek nebude už nemám šanci a kupovat nebudu ať se to podaří alespoň tomu kdo finišuje
     
  2. veverushka77

    veverushka77 Perspektivní autor

    ahojky tak jsem myslela že to zvladnu až ke stonku ale NE chybí ni 36 červu :cry:
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem rano zjistil, ze mam uz dost akcni pohanky a dal jsem dlouhou tak akorat na sklizeni pred koncem akce... no zbyva jen par BZ a Kr zelenych ras, takze cekam na ty padatka... no akce narocna, polovicni vypadavani nez jsem zvyklej, ale kdyz clovek jde nejkratsi cestou po tom co chce tak skonci s maximem co stiha...
    Nicmene na dobu dovolenych naprosto nevhodna akce...
     
  4. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Odtajněno:
    ------------
    pásovec
    jezevec
    rodeo ranč 1, žlutý
    kachník 2, oranžový
    -
    jeřáb xxl
    broskvoň xxl
    javor cukrový xxl
    javor cukrový xxl
    -
    opice 2, oranžový
    -
    amhersie xl
    amhersie xxl
    grapefruid
    garcinia xxl
    tamarid xl
    tamarid xxl

    suma sumárum, spokojenost, ještě chybí mravenečník, ale to už bych chtěl fakt moc :)
     
  5. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Poslední sklizeň proběhla,stonek jsem zvládla.Akce je splněná na 81%.Až se objeví info o akci,která bude mít těžkou obtížnost, tak jí ani nebudu začínat.Tenhle střední blázinec mi stačil......o_O
     
  6. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Splnila jsem vše kde by měly být tajemné stromy a tajemné stáje,ale nějak je nemám v liště
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. sisinka

    sisinka Pilný autor

    dohráno, dosklízeno, konec- jen tak cvičně jsem si spočítala, kolik jsem to vlastně napěstovala té pohanky? 32.310 pohanky a napadalo mi 1443 červů. Nic jsem nekupovala a ani jsem nespouštěla kaštánky. Jela jsem dlouhodobky přes den, protože jsem byla pořád v práci, pohanku přes noc. Splnila jsem jen na 83 %.
    Akce nic moc.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro zdenka2:
    Třeba ti někdo chybějící červíky ještě pošle - já už sice mám dárky "vyprázdněné", ale zkusím oslovit pár svých přátel a sousedů přes poštu, snad někdo bude ochotný ti poslat nějakého červíka... určitě to vyjde.
     
  9. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    fúúj s odretými ušami splnené,stonek aktivovaný :) pre mňa bola toto zatiaľ najhoršia akcia :-((
     
  10. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    já jsem to zvládla, zbyl jeden jediný červík a stonek mám. Je to pro mě veliká radost, že se to nakonec podařilo. Mám sice jen stonek, nic navíc jsem už nedala a to proto, že jsem 1x ztratila cestu a šla ke špatné bedně. Na mě jako na starší byla ta posuvná grafika moc, prostě jsem se ztrácela, kde zrovna jsem. Akce na mě byla dost těžká, ale jak píšu nahoře, nakonec se to podařilo.
     
  11. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Podařilo se a stonek mám. Jupíííí.
    Akce na hlavu a už žádnou podobnou dělat nebudu.
    Všem hezký den a hezkou hru.
    U nás už se zatahuje a bude asi buraňa.
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akce ukončena na 92 % [​IMG]
    Celkem napěstováno 36 412 pohanky, nasbíráno 1643 červů, na lodi zůstalo 14 trsů trávy s krejcary a BZ. Nakonec jsem díky noční špaldě vyzvedla i ty staré dekorace.
    Kdybych se včera nerozhodla akci nedělat na 100%, byla bych ji za pomoci SH dodělala, ale to už mi připadalo zbytečné. A jak už jsem psala, akci v nepoměru "dodej - dostaneš" už nikdy dělat nebudu.
     
  13. .PRALINKA.

    .PRALINKA. Pisálek fóra

    Tak bohužel :-( napěstována halda rostlin a vypadávky schází :-( 5 krmiv do stonku.
     
    maribeja, evainfo a anajavonuj tohle ocenili.
  14. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Akce ...děs běs,až budou chtít zase tolika vypadávátek ..........tak akci ani nezačnu.........jsou trapný
     
  15. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tak jsem se ke stonku nakonec silou vůle a pomocí SH /naštěstí našetřeného ze stromů/ dostala. Ale zařekla jsem se, že to je poslední takhle postavená akce, do které jsem se pustila. Makačka jako hrom, a odměny nepřiměřené. TS a TCH na nic, protože mi z nich stejně nic požádného nevyjde. Jen samé staré stromy a chlévy.
    Gratulace a uznání všem, co to zvládli bez nákupu čehokoliv celé!!!!!!!!!!!!!
     
  16. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak já včera večer došla ke stonku,splněno na 58% a tak sem ještě vyzobla nějaké odměny a dnes už odpočinek,nakonec zbylo 127 červů...;)
     
    Trepifajksl, maribeja a evainfo tohle ocenili.
  17. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    toto bola najťažšia akcia , akú som hrala, obtiažnosť nemala byť stredná, ale vysoká obtiažnosť :-( spravila som len 60% .
     
  18. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Vážený RT akci jste po grafické stránce připravili velice pěkně, některé odměny se Vám také povedly, ale akce celkově byla nesplnilelná pro nesmyslný počet akční plodiny a ještě větší nesmyslnost byla ve vypadávátkách. Od začátku historie hry Farmeráma takovouto nesmyslnost nepamatuji. Hrají to lidé, kteří si chtějí u hry odpočinout, nemají dostatečný přísun finančních prostředků,aby kupovali. Hrají to i děti, které určitě na zbytečnosti ve hře rodiče finančně nepodporují,raději jim koupí dobré jídlo,nebo něco na sebe,nežli to cpát někomu, kdo při sestavování akcí nemyslí hlavou,ale myslím,že kolenem,nebo možná ani tím ne.Věřím,že progrmátorům takováto vymyšlenost dá zabrat,ale co je moc to je přespříliš.Pokud budou takto neomalení a budou všechno stavět na tom,aby hráči kupovali a jen platili a platili,tak brzy asi dopadnou tak,že si budou hrát hru vývojáři sami mezi sebou,protože mnoho hráčů jim za těchto nesmyslných podmínek brzy uteče a přestane ji hrát i když tato hra je opravdu krásná,mám ji ráda,ale také odsud až posud.Nejsem žádný stěžovatel,ani velký pisatel,ale tato akce mne docela vytočila,protože jsem opravdu vstávala i v noci a bez nějakého úspěchu,díky Vám,už každá další akce takového formátu,půjde mimo mne.Přeji všem pohodu a krásné dny.
     
  19. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Hm, tak já jsem na tom asi nejhůř ze všech. Vypadávátek 1854, pohanky skoro 39000, ale po návratu z práce se mi ani za půl hodiny nepodařilo naházet potřebné věci do úkolů - neustále mě to odhlašovalo.
    Některé minulé akce aspoň šly "doházet" i po limitu, pokud člověk nezavřel okno se soutěží. Ale tady si to tvůrci bohužel pohlídali, takže mám smůlu.
    >:(
     
  20. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Tak za mne palec dolů akce se mě nelíbila splněna pouze na 64 procent,takže stonek nemám bylo to takový nudný samozřejmě jsem nestihla,protože nepadali červy - za mne propadák
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.