Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj spoluhráči ! Tak jsem taky došla pro stonek včera, na 67%. Nějaké zbytečnosti na začátku jsem asi vyzobla, než jsem se zorientovala.
    Pro stonek jsem si šla víceméně ze zvyku, odměny nebyly tak lákavé. Orientace v lodi opravdu špatná, nakonec jsem si plánek vytiskla a jela vlastně stejně jako BigClick. Tajemnice jsem včera zapomněla zasadit, tak uvidím zítra.
    Pokud bude ještě někdy podobná akce, určitě ji nebudu hrát, ta otrava s kilometrovou mapou mně "nezaujala" řekněme :)
    Ale věřím že své hráče si to našlo.
    Kdo ještě bojujete - dobré nervy přeju !
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    O stonku jsem nepřemýšlela ale chtěla jsem pomocníky--nekupuji je- motala jsem se kolem chobotnice ze všech stran:cry:ale nejde to.:mad: Už víc nestinhu a štve mě zbytečně použité SH na vytuněné růže. Gratulka všem kteří mají co chtěli:p;)
     
  3. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Krásné ranko všem .Když jsem včera nakupovala hnůj tak byl za 1100 krejcarů.Tak jsem si ráno myslela,že z jedné sazenice ráno vypadnou tři červi ,ale bohužel.To už opravdu je přehnané za jeden hnůj zaplatit tolik a stejně úkol nesplním nebo je to nemožné.Proč minulou soutěž dali dva nublony aby vypadávaly když ta soutěž byla brzy hotová a zůstalo mě 2000 nublonu tímto chci říct,že byla středně těžká jak psali.Tento krát chtějí nehorázné množství rostlin a nepřizpůsobí k tomu červy.To není středně těžká úroveň,ale supr těžká.Se nedivím,že ti co jsou v nižším levlu to nestíhaj když my ve vysokém to nestíháme vůbec.Kupovat koše za reálné peníze nehodlám
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Děkuji BigClick, že jsem to nemusela sama hledat a jela jsem podle plánku. Mám 63%, stonek, ZB, leží tam ještě jedno SK, uvidím, jestli stihnu sklidit poslední pohanku (ta věc s porcelánem a k tomu ještě zlodějský Němec, je možné, že si k tomu sednu kolem 14.15 a budu se divit).
    Nicméně co se týká hodnocení akce, docela se mi to nakonec zamlouvá. Docela se to blíží příjemnému modelu, kdy kuře vyzobe nějaké odměny, průměrný hráč dosáhne na stonek a mazáci mají všechno. Což koneckonců by mělo vyhovovat všem, nebo ne?
    I přes počáteční obavy, že nestihnu dlouhodobky a pohanku naráz, tak jsem to nějak nakonec vyvážila a i když mám jen 63%, tak mi to stačí, hlavně, že mám 63% pohanky i vypadávátek!

    Matlafous123 - já nevím, ale k čemu je raketový postup? K jednomu florenu? Nic se neodemkne, sedím si v 95 lvl. a nevidím důvod, proč spěchat do 96 - tam odemknu poslední rostlinu a dál? A dál a dál a dál? Teda u Bahamy je potřeba pořád ZB a postup je žádaný, ale to si snad nějak naplánuju a makám na tom a nespoléhám, že mi to někdo naservíruje na zlatém podnose v akci.

    Akce je zpestření, pokud má někdo splněno v družstvu, nebo se mu do toho nechce, prostě extra zábava. A když se podíváš, kolik má BZ pohanka při pěstování, tak daleko víc, než stejně dlouhá normální rostlina. Takže si myslím, že už jejím pěstováním mám víc BZ (BBZ), než když budu točit stejně dlouhou normální. Takže si kuřata polepší s BZ určitě.

    Já osobně se podívám na akci, jestli je v odměnách něco, co chci - pokud to fakt chci, tak zapnu mozek, SH, Zuzanu a jedu, pokud je to tak nějak celkem zajímavé, jo, zkusím to, pak jedu s vodou a mozek jede na půl a pokud mě akce vůbec neosloví, tak vydělávám krejcary, plním do družstva atd. Ale teda, že bych čekala v každé akci královnu, to ne. Co pak, až by všichni byli za týden na konci? Přidávat zase levely? Kdo si chce užít ten pocit, že akci dokončil, tak ji dokončí bez toho, aby to bylo super výnosné, nehodnotila bych akci jen podle BZ, BBZ a krejcarů.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte potápači.Mne sa už včera nechcelo sadiť tú pohánku,tak som to zabalil.Urobil som 70% a stačilo.Keby som chcel tak by som všetky odmeny zobral.Sklamali ma tie tajné čo som predpokladal aké mi dajú za tú snahu,ale je to hra.Keby som ich nemal po ceste tak by som ich nechal v kľude tam,ale čert nevie čo s nich vylezie.Že?Už sa teším na lietadielká dúfam že tam budú lepšie odmeny ako boli teraz v tejto akcii.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vcelku by me zajimalo, kam se podarilo kuratum dojit a jake odmeny vyzobat, kdyz krecary by mela vydelane driv pestovanim slepic a prodavanim hnoje a BZ a TBZ se zrovna v nizsich lvl ziskavaji snaze z ukolu v druzstvu. Je tu nekdo takovy, kdo by mohl poreferovat, co z akce se mu povedlo (krom vyse jmenovaneho) ulovit a v jakem je lvl?

    flexka Btw ze by mazaci pri tech kvantech BZ, TBZ a krejcaru skakali do dalsich lvl, jen to ficelo? xD
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  7. suzi74

    suzi74 Pisálek fóra

    Chybí 100 červíků,na stonek POMOC!!!!!!
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím suzi74, zkus si napsat o dárky do vlákna Zasílání a výměna dárků, ale 100 červíků ti asi nikdo nepošle. Něco však ano.
    Příjemnou hru danda
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  9. Boty

    Boty Magnát fóra

    Neuvěřitelné !!!!! mám funkční stonek :))) :))):)))
    Teď pracuju na receptu na děsivou kytici ,zatím to vypadá reálně :))
    Venku je hezky a mám radost jak o Vánocích....
    At´ se vám všem dařííííí !!!
     
  10. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    po úspešne prebdenej noci-.-
    mám stonku aktivovanú:)
    ale radost tu nie je velká:(
    minula som 1000 SH a išla som medzi iným vyšlachtiť 3 kone rytiera a 1 obyčajný kôň
    a čo sa našlachtilo?:wuerg: obyčajný haflinger:eek:
    dobré vedieť...nebudem viac pokušat8)
    cekovo táto misia je prstom dole....prepadák za ten stratený čas a chudobné odmeny:eek:
    jediné štaste, že som nepodlahla panike :D
    a zo zásady som nekupovala košíkyxD
    dúfam, že do podobnej akcie nepôjdem:music:
    graulujem všetkým, ktorý sa vôbec zúčastnili tohoto rybieho maratonu:)
    zaslúžili sme si omnoho viac:music::music:
    F 96
     
  11. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak 81% hotovo a stonek stojí, ani jsem to nečekala že ho udělám ještě jedna sklizen a vyzobu něco málo i když ted mě je to už jedno držím všem palce aspoň na ten stonek
     
  12. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    nesplnitelná akce
     
    amberelixir tohle ocenil(a).
  13. Petr

    Petr Pisálek fóra

    Jsem velice zklamán a blahopřeji všem kdo to dodělali. Příště se do takových akcí ani nebudu pouštět. V době dovolených nasadit takový počet rostlin je přinejmenším nehorázné (asi si vzali dovolenou), ale ještě horší je fakt, že takové množství vypadavátek není možné sesbírat. Zase jedna ze super akcí, která je již folklórem asi u nových lidí u Bigpointu.
     
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak jsem dosáhl 100% , ale za cenu 2dnů dovolené - stojí to za to?:eek:
     
    evainfo a rosik01 tohle ocenili.
  15. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Nějak špatně jsem se zorientovala a stonek nebude, ale co .... vlastně nic :-D
     
    evainfo, rosik01 a Boty tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, vážně nestojí...tedy za tu dovolenou ,-)
    flexka: super, já tedy zírám ,-) ale v dobrém slova smyslu (prima postřehy) gratulace

    Jdu se ještě potopit pro výběh na Baha, jinak stonek nemám, chtěl jsem si doplnit dekorace do starého šedivého (hotovo), mám nějaké nové dekorky, "spoustu" odměn ,-)
    Docela makačka, hlavně pro toho kdo nemá moc času. Posouvání ve vraku se mi nelíbilo, lepší by byla jedna plocha (někdy hra vypadla).
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    ZUZKAMAT - nezvládnul, protože jsem zvládnout nechtěl. Pod tlakem provozovatele hry jsem nějak
    přestal být hravý. Za velký výkon (případně velké náklady) jsem totiž očekával i velké odměny.
    Nestalo se tak a těmito jsem omráčen nebyl.
    :D
    Ale věřím, že kdybych chtěl, určitě bych dal celou akci. Nebo kecám?
    :D
     
  18. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Suzi, nechci tě strašit, ale 100 červíků nedáš ani teoreticky - pokud vím, max počet dárků je 20 denně. Nebo se pletu? Každopádně mně chybí asi 200 červíků, prostě to nepadalo a ani mě to nebavilo - tolik pěstování, mizerné vypadávání a odměny? No ty odměny po 1000 Bz si můžou skoro nechat .... Snad se příští akce povede lépe.
     
  19. Eleonor2014

    Eleonor2014 Rádoby autor

    Tak hotovo :oops:,ale musela jsem si pomoct vyšlechtěnýma karafiátama.SH jsem naštěstí měla nastřádáno ještě od královny,protože ho nekupuji a obr stromy nemám. Plním každou akci,tak jsem nevynechala ani tuto.Ale že to byl záhul...
     
    blondmary a evainfo tohle ocenili.
  20. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Nějakým záhadným způsobem se mi povedlo večer zprovoznit stonek a teď jen paběrkuji po pár červíkách (žádný zázrak ani po nočních růžích a citronové trávě) a snažím se o zbytek odměn u chobotnic a krabíků. Když jsem četla první info, zdála se mi akce býti nekonečnou - v průběhu se pocit stupňoval a teď jsem ráda, že to mám z krku. Fajn hru všem.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.