Ztroskotaná loď (15.7. - 21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ahoj do akce pujdu jako vždy vypadávatek je moc ale minule jsem to zvládla tak si myslím že i ted akorát jsem zklamaná že se získá jen 4 hvězdičky mam jen 8 potřebuji nasbírat ještě na arboretum.Tak at se vám všem daří :)
     
    tondak1985, blondmary a dana9494 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bláhově jsem si myslela, že při této akci konečně rozbourám celou farmu a po akci postavím znovu a asi to nehrozí. Je to opravdu nesmyslná pěstovačka s kvantem vypadávátek za minimální odměny. S tím SK šli opravdu hodně dolů. Taky bych do toho šla, pokud by šlo přeskakovat a stačilo by dodat to, co je ve stodole a něco málo i dopěstovat, ale to by mi asi neprošlo. Zdá se, že nás RT poslední dobou nemá moc rád a zkouší nás - vrtačky, akční kolo štěstí se žluťásky, nejvíc oranžády, snížení SK v akcích a další a další - třeba nepovedený BB. Ale to vše by měl pocítit na své kapse nebo-li: Co s Vámi, nepotěšil jste mne, ani já Vás nepotěším
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Týýýjo, podmořský svět vypadá dobře, tak se budu kochat a v klidu pěstovat. Pohanky a červů je potřeba hodně. Někam doplavu, přece se nepřetrhnu jako snaživý červ, ale nálepka bude... jen ty nové listy do alba chybí ,-)
     
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Do akce se pustím, jako vždy a třeba to dám komplet:):):)
     
  5. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Kdo vidí čerta v díře,
    tak at jej vyvleče ven a zjistí, že je to jen čertí kuře,
    protože:
    S 24 hodinovou rezervou požadovaných 37800 ks , s klasickým rozpěstováním,
    budeme pěstovat na 428 pidipolích, to je na cca 2,5 hracích ploch.
    Kdo bude spěchat, a zaseje kde se dá, dokáže být hotov i bez SK za méně než 62 hodin.
    Nicméně nějaké to bourání bude nutné.
    Hezkou hru želvičkám i rychlíkům.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ajtyk Ze ty to usijes vzdycky pekne na miru me farme ;) Dekuji! :)
     
  7. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    No hodně plodin a červíků je potřeba na splnění celého úkolu, ale jak se znám už zítra tu ve 14:01 budu sedět a sklízet jako divá :). Jdu do toho.
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek,
    tak do akce půjdu zcela určitě, to by bylo abych z pěstování pohanky a sběru červů utíkal. Plánek vraku vypadá velice zajímavě, jen těch odměn mohlo být více a ve větším množství - zdá se mi to na takové množství vypěstovaného a napadaného trošku málo..... ale to už bylo více takových akcí. Připomíná mi to heslo: "Za hodně práce málo muziky.">:(
    Nevím, jestli budu něco bourat, uvidím po prvním červopádu z předem připravených ploch osetých vytuněnými karafiáty. Hodnotit budu až po ukončení akce neboť jak se říká: "Zajíci se počítají až po honu." 8)
    ajtyk
    - děkuji za optimistickou předpověď, zkusím se jí držet a ono to nějak dopadne. Jsem klasická želva, takže vím, že v soutěži "O zlaté trenýrky! vyhraje někdo z místních vyhlášených rychlíků, že Casey27? ;)xD
    pechfóglová - to by jsi nevěřila, jak se dokáže červík ( případně žížala) pěkně otáčet na háčku, když je ještě na vzduchu.... to nedokáže leckterá břišní tanečnice. Ovšem při koupeli nastává útlum.... a pak, že se v pohádkách povídá o živé vodě.
    Takže zítra v 14:00 s chutí do toho, půl je hotovo a pak honem od toho, jak doplňuje Rychlonožka z Rychlých šípů. ;)
    Závěrem přeji všem mnoho zdaru, ať se červi sypou stejně jako dnes padá déšť u nás na jihu.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) tak na tuto akci jsem se těšila a její zpracování vypadá vážně kouzelně :p. Jen pohanky a červíků je tam docela dost, ale všichni rybáři ví, kolik ty potvůrky sežerou, než se chytí :D. No je to na den 6 000 pohanky a na více plochách se to při třech/čtyřech otočení zvládne. Budu asi muset něco na plochách zrušit a pochopila jsem, že se pěstuje na deštném pralese, ale ho mám nacpaný stromky a zvířaty a plantáž prázdnou ... tak ještě uvidím. Odměny a hlavně stonek se mi líbí .. ho otočím dvakrát za den :p.
    Sem si otočila plantáž s pralesem, tak je to pro mě dobře xD ... bych už mezi ty opice neměla chodit :D
     
    Naposledy upraveno: 14/7/16
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Prales nebourej! ;)
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Druid: Což o to..... "TGV" by to dalo možná i do večera.... ale ty odměny.... nějak není motivace :-D Ovšem pokud nabízíš opravdu zlaté (nemyslím jen barvu) trenýrky, tak do toho jdu.... a připrav se, že spotřeba Au nebude malá.... nemám konfekční velikost XS :-D
     
    Bella74 a blondmary tohle ocenili.
  12. anica16

    anica16 Aktivní autor

    uvidim jak budu stihat do nedele mam volno a pak 5-12hod.smen??????tak to co bude dam jinak dalsi stonek?zbytecnost odmeny nic moc brala bych nove staje jako je tygr....
     
    evainfo, tykadlo a dana9494 tohle ocenili.
  13. jitule80

    jitule80 Pisálek fóra

    Hezký den všem. Do akce určitě pujdu uvidíme co stihnu. Na pěstování je toho dost. A vypadávátek taky není málo. Budu muset bourat farmu dala jsem už zvířata.
     
    evainfo, tykadlo a dana9494 tohle ocenili.
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Zdar farmáři, při pohledu na počet pohanky mi vylezly oči z důlků a ještě se mi nepodařilo zatlačit je zpátky. A zřejmě to bude ještě chvíli trvat, protože mi ještě nedocvakl počet červů.
    Akce se mi líbí,(mně se líbí každá), když nebudu líná vstát v noci, tak se kytka napěstuje, ale červíci..., to je otázka. S vypadávacími věcmi mívám problémy, i když je jejich počet snesitelnější.
    No,jak píší někteří farmáři výše, co se stihne. stihne se. Co se nestihne vem čert.
    Pěkný den všem...
     
  15. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, na akciu som sa tešila, ale to kvantum pohánky a červíkov ma zarazilo. Obtiažnosť - stredná - haha, odmeny, nie že sú slabé, ale sú mizerné. Určite do akcie idem, farmu veľmi prerábať nebudem - stromy nechám, zvery pôjdu von, ale žiadne naháňačky a ak sa bude musieť ísť po rade, tak to veľmi rýchlo zabalím. Nech sa Vám darí.
     
  16. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Takže, jestli to chápu dobře tak prakticky pro akci můžeme využít jen tři farma lochy a jednu baha plochu, ale potřebujeme 37800 pohanky a 1820 červů, což v tomto případě znamená 7560 pohanky a 364 červů denně - počítám jeden den rezervu na mletí dodávání apod. To je trochu crazy když z toho vyřadíte jednu plochu, nemyslíte? o_Oo_O
     
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Akce pěkná, hlavně graficky, docela jsem pochopila i návod a hnedka jsem se jukla, jaké jsou odměny. Při čtení odstavce, kolik akčního a vypadávátek, jsem si sundala brýle v domění, že mám manželovo a vidím dvojmo. Akci zkusím jako vždy, ale moc šancí na zdárný konec nevidím. Když to všechno napěstuju, tak nebudu mít dostatek vypadávátek, z akčnícho kvítí mě tolik nevypadá. Když budu na noc dávat dlouhodobky, nezvládnu napěstovat tisíce akčního kvítí. Takže pojedu až tam, kam to půjde. Vzhledem k odměnám, je mi to vlastně jedno. Všem farmářům přeji veselé pěstování pohankyo_O
     
  18. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké odpoledne, akci se pokusím zvládnout celou, líbí se mi. Za chvíli odjíždím hlídat vnuka a vracím se zítra před polednem. Měla jsem čas a poprvé jsem se na akci trochu připravila. Tedy aspoň tak, že jsem vyměnila XXL stromky za obyčejné. Jsem zvědavá, jestli budu mít pro začátek lepší stav padátek. Všem nám přeji úspěšné dokončení akce a radost ze hry.
     
  19. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :wuerg: Proč je těch úkolů tak málo, to už to rovnou mohli zaokrouhlit na 200, 182 se mi nelíbí ..... ;)
    :music: Starý dekorky a jiný různý blivajzy nepotřebujeme, takže doufám, že některé úkoly půjdou přeskočit a tím pádem by nemuselo být potřeba tolik akčního .... ale asi bude problém se v tom orientovat :sleepy: i když se píše, že potřebné úkoly ke splnění dalšího se budou označovat nabílo, tak se bojím, že bude bílá celá obrazovka .....
    :p Hlavně, že nemusíme nic mlít .... turbo mlýn už nemáme a nestíháme ani SK.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Jo akce nevypadá vůbec zle, ale trošku problém bude s 37 800 ks pohanky, přeci jen je to 5 hodinová plodina a chce to aspoň 3x denně otočit, aby se to tak rozumně stíhalo a navíc na noc dávat něco delšího kvůli 1820 červům, což je taky velká nálož. Stonek je klasika, ale aspoň, že je tam i druhá várka dekorací do parku a k tomu ještě nějaké další dekorace, což je paráda a alespoň vymění horší dekorace v parku ;). Je tam i nějaké SK a SH, což je fajn a i ostatní odměny vypadají slibně, snad vyjde nějaké tajemno :p. Aktuálně mám skoro všude chlévy, takže večer přestavím a dám všude pole 1*1 s karafiáty, ať jsem na akci připraven. Otočím k tomu 6 JC a snad bude dobrá sklizeň, ať potom nejsou problémy s padátky. Celkově to tedy vypadá dobře, ale hodnotil bych to přes prázdninový režim spíše jako těžší akci :p.​
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.