Ztroskotání! (27.1. - 2.2.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ztroskotání! ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 27.1.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 2.2.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak pojďme na to .........
     
    Lišiak-Vuk, maribeja a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jo řádek a odměny slušné, jdem na to ;)
     
  3. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Hurá další akce, na baha - to je super nemusím předělávat farmu. Stonek je fajn.
    Všem držím pěstě, ať to dají.:D
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Kompasová růžice: 13510
    Lahvový bambus: 7040
    Záchranná vesta: 1750
    Čísla jsou bez záruky, ale určitě mě někdo, pokud se chybka vloudila, opraví.

    Je toho docela dost, snad nebude problém s padátkem, jak tomu bylo nejednou při podobných akcích.
     
  5. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    už se těším a všem přeji dobrý výsledek
     
  6. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Do akce jdu a snad pomůže na padátka ten plch,co jsem se kvůli němu praštila přes kapsu.;):):pTak ať nám to padá.
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    hurá akce na baha,tak nemusíme předělávat farmu,super,všem přeji hodně zdaru...:inlove:
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Do akcie idem keď že je na Baha,tam sadím čo ma napadne.Len si musím plantáž trocha upraviť niečo schovať,aby to rýchlejšie odsýpalo;):D.Ja začnem ako vždy s rastlinou 8 hodinovou.
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Akciu robit idem. Len som este nerozhodnuta ktorou rastlinou zacat.
    -Jara05-, mne vysli tie iste cisla.
    Pekny den!
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu Už se těším.Začnu 8 hodinovkou.
     
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,mně to vyšlo stejně,jen ještě nastudovat odměny,prtože nejsou stejné.Oprava,jsou stejné.
     
    Naposledy upraveno: 26/1/23
  12. pajakolos

    pajakolos Zelenáč fóra

    Do akce půjdu,plantáž hurá na to,odměny jsou slušné, přeji všem farmářům pohodové farmaření-.-
     
  13. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, počty mi vyšli rovnako. Chcela som začať dlhšou rastlinou ale keď som pozerala odmeny tak ma zlákal väčší počet taj. sadeničiek keď začnem tou kratšou. Príjemnú hru, nech sa nám darí.:)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Do akce jdu. Asi začnu tou kratší a pokusím se ji zítra napěstovat co nejvíce ;)
    Tu delší bych pak chtěla pěstovat pohoda klídeček :p Uvidíme jak budou padat padátka :music:
     
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Chtěla jsem začínat dlouhou, ale ve středu mají přijet děti na lyžovačku. Pro klid v rodině, začnu krátkou a budu se snažit, abych ji zmákla co nejdříve a potom už budou zbývat "pouze" padátka a dlouhá kytka.
    Doufám, že nás RT mile překvapí a padátek bude dost jako při akcích, které jsme plnili v poslední době. ;)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám jasno,začnu s kytkou ,který je míň a pak podumám,jestli nutně potřebuju bednu piccolo.:wuerg:
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, na akci se těším, začnu tou delší, protože mé zkušenosti s Baha a padátky nejsou zrovna ty nejlepší a u ní je předpoklad, že jich napadá více a i tak si stejně budu muset vypomoct buď dlouhodobkou na noc nebo pokráceným lablabem.
    Všem přeji hojnost padátek a radost ze hry (bez zádrhelu)
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám dotaz. S tím že riskuji že ze sebe udělám hlupáka a vemeno, bych se chtěl zeptat kde vezmu MAPU. Četl jsem FAQ snad 5x a kromě toho že ji dostaneme 5 kusů a že je potřeba ve mlejně, není psaný kde vezmu další . Nebo lépe řečeno, vím že dostaneme po vyčerpání dalších 5 kusů ale když nemám zrovna tunu času, nemám v tom případě jak akci splnit)
    Jsem jedinej kdo si toho všiml nebo fakt neumím číst ?
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Bezejmenný - mapa se objeví ve mlýně a každých 5 hodin opět. Vždy další mapy šetřím na druhou akční kytku.
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všechny zúčastněné zdravím, prima akce, začnu kratší rostlinkou, zkusím nasbírat co nejvíce map na delší rostlinu. Všem ať se daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.