Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Aj ked som to rano pohnojila :D Nakoniec som este rozmnozila to co mi ostalo a vyzera to ze rano budem mat hotovo :) Tejto akcii davam palec hore :)
     
  2. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    a ja si hrám klíďo píďo, pracovný deň mi viac aj tak nedovolí, a mám 4 odohraté hry, a som rada, ani to som nečakala :)
    ale všetko logické mám rada, príjemná hra pre mozog ;)
    držte sa kamaráti farmárikovia
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí, ze skoromanty se vyklubalo oranžové delfinárium, tak si dojdu pro toho třetího rajčáka, padátek je dost, ananas ještě počká xD
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Stonek hotov :)

    [​IMG]
     
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    taky mám komplet hotovo
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek v pohode, odehrano 46 her, ale vpravo jen 804 bodu, takze mirim na skoromantu, jinak nic...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassadar11, příště křížkuj; není to o tom složit, ale složit za plný počet... někomu to jde, já mám s prostorovou představivostí problém, tak křížkuju na osvědčené kombinace...
     
    GordonSargent, jesterka74 a puntík50 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) dokončeno, hrůzný rajče je v liště, potřebovala jsem 52 her a získala 1008 bodů, tj. 19,4 bodu za hru, vzdala jsem asi 3 hry na konci a zkusila to znovu (už se mi nechtělo pěstovat další koberce)
     
    burds a raddre tohle ocenili.
  9. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Tak mám taky dokončeno.
    Dělala jsem 52 her.
    Dobrou noc všem.
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    I_n_O, souhlasím, nezvrzat první pokus při kterém jsem hledala křížek, tak to mohlo být o krapet lepší:


    [​IMG] [​IMG] :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    41 her, bodů 820, piškvorky jsem taky hrál, ještě zakuklenou mantu a končím, rajčáky mám dva, další nepotřebuji, ananas čeká...
    Musím pochválit skládání, šlo to nějak lépe než minule. Možná barevný optický klam ,-).
     
    burds a GordonSargent tohle ocenili.
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz jen 1 hru rano a rajcak je muj o)))))
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo... :)
     
    jesterka74, burds a kiki2305 tohle ocenili.
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Nevycházelo mi pracovně, měl jsem od středy tři dvanáctky, sobotu a neděli volnou a pondělí a úterý znovu v práci. Takže na stonek jsem se dostal, ale Rajče je daleko přede mnou. Nevadí nemusí pršet, jen když kape...sežene se jindy...nezhroutím se z toho....
     
    Pitrýsek47 a burds tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Akci jsem dodělala včera odpoledne.Líbilo se mi to.Tohle skládání mne docela baví.
     
    jesterka74 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek stonkuje, rajčeho už mám, takže končím.:p;)
     
    Y_n_O, burds a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    52/40 a 1014/1000 (/1000)
    ...a ještě mám namleté 4 pokusy
    :D to je tak, když jsem včera po poledni vytočila po dlouhé době na KŠ +100 % na 24 hod.
    Hotovo!

    Časomíra do konce akce 3:48 hod.

    A jinak, ještě ty 4 pokusy uplatním, protože mě minihra baví. Takovou mám práci, takový mám mozek. Toto mi jde ;)


    EDIT:
    Tak celkem jsem nahrála 1.094 b., za 56 pokusů, tj. 19,54 b./1 pokus... ehm, nu, pustila jsem k minihře maloška, na kterého vyšly zrovna takové složitější obrazce a moc mu to nešlo složit. Resp. mu to složení trvalo více jak 1 min., a to jsem si všimla, že bodový zisk byl potom nižší.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/19
    burds a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Něco se ve mě šprajclo a akci jsem zazdil někde u stonku. Pěstovat jak smyslů zbavený a napěstovat nejméně 30.000 akční
    mě už dávno nebaví. Odměny mě neoslnily tak, abych překonal sám sebe. KFC zmizela neznámo kam a bez bonusů, které
    mi zpravidla nepadají i když KŠ pokouším, to jde ztuha.
    Farmě zdar a rozumnému farmaření zvlášť.
    :p
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo už od pondělka. Mminihra byla v pohodě (mám dobrou prostorovou představivost). Jela jsem přes den na mobilu a hrála až doma na PC, tak se mi podařilo dost přepěstovat. Pomohly bonusy +1ks z kola štěstí, kde se pokouším vytočit růžovky (lvl 220) a denně protočím min 2x 99ks.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No to je vysledek po krizkovani, na zacatku jsem mel 7 bodu, takze jsem to ukoncoval proste jen na odehrane... ono jde o to ze po 20 pokusech to proste stoji moc casu... zadne osvedcene kombinace nemam, myslim ze i kdyby se ukazovala ta sama, stejne to budu skladat pokazdy jinak :)
    Ted uz to je 54/964, tak mozna jeste dam ten chlivek :)
     
    Y_n_O a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.