Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Dobré ráno všem,ještě 10 her a bude stonek,hlavu si s tím nelámu,co stihnu to stihnu. Minihra mě baví moc,nejhorší čas 30 sekund,když to je víc dám křížek.jsou tady akce kdy je minihra úplně na pytlíka..třeba hledání věcí v pokoji kuchyni na ostrově,to je daleko zdlouhavější,ta mě vyloženě prudí.Krásné sluníčkové pondělí.
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    stonek už hotový a chybí mi ještě 12her na pravé straně, tak to nějak zvládnu
     
    modro.ocko22, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  3. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    29/40 a 554/555 (/1000)
    Do Větve na stonku mi chybí 11 odehraných her...

    Časomíra do konce akce 52 hod.

    No, a tolik štěstí na KŠ jsem už dlouho neměla :p právě jsem si vytočila +1 plodina na 6 hodin :D To je rana
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Palác nalezen,výběh hrůzného Rajčeho je doma. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8):cry: (4/5 - super minihra,padátek taky dost,není co vytknout)​
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně:
    32/40 a 614/620 (/1000)
    Do Větve na stonku mi chybí 8 odehraných her...

    Časomíra do konce akce 48 hod.

    Těch +1 plodin opravdu pomohlo. Větev si myslím dokončím. Jestli "dojedu" až k hrůznému Rajčemu? Pochybuji 8) Co bude, to bude
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  6. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Jde to skvěle,jen s vodou a hnojem a to nemám odemčený 3 části Křišť.vodopádů.Snad stihnu celou.Každá minihra samozřejmě za 20 b,pokud nejde poskládat puzzle ,vystoupím a vejdu ,zkusím znova,jde to rychle,fajn akce :).Ráda bych získala hrůzného rajčeho,ikdyž už jednoho mám z nějaké pro mě těžší akce po návratu do hry,těžko,ale získala.Každopádně je po něm dost sháňka při O&D,takže na výměnu se taky hodí

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/9/19
  7. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No akci jedu ale bída nemám moc času tak si skládanku dám jednou za den.Počkám na Fest.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Do zisku větve musím poskládat ještě sedm hlavolamů, to mi vyjde na ramamince. Potom zkusím ještě další dvě skládačky na skoromantu a tím to hasne. Rajčáky mám dva z jiných akcí, to stačí. Kdyby ta kytka nerostla tak dlouho, tak to dohraju asi celé, ale je to nuda, pořád čekat, padátek je dost ;)
     
    mituli a maminka78 tohle ocenili.
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Este 5 miniher musim dat do rana,cez mobil sa tato minihra neda hrat :((((
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64: máš pravdu, pokud někdo nemá místo mobilu kapesní počítač xD je vedle jak ta jedle... Sice se dá nastavit použití myši, ale s mou pokoutní pomalou a vypadávající wifi to nebudu riskovat xD Já v práci na mobilu jen pěstuju, hraju doma pěkně na PC...
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    31 her, to bych snad měl stihnout do vypršení linitu ,-)).
    Horší to bude s ananasem v tréninku, tam jsem asi dotrénoval ,-). Ajta, svitla mi naděje, když najdu ztracený palác tak trénink podle časomíry pokračuje a koberce zmizí v nedohlednu dřív.

    Edit: zelí roste, ráno bude v bio kvalitě, ještě, že se dá pěstovat jen na jedné ploše to bych v tom měl maglajs ještě větší, dnes jsem očesal chmel ,-)
     
    Naposledy upraveno: 16/9/19
    danielka0000, jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jj, je tam cca poloviční rezerva xD Hlavně pěstuj zelí, ananas stihneš 8)
     
    Pitrýsek47 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dobre ranko :) Szonek stonkuje o))))) No este nakoniec daco dopestujem do zajtra rana :) Myslela som ze akcia dnes konci .....Pekny den prajem :)
     
  14. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásný sluníčkový den,tak stonek už určitě klapne.No a výběh Hrůzného rajčeho jsem dostala při O a D od hodného souseda.Tak se nejspíš vrhnu na ananas ;).
    A to mi připomělo písničku:Mám chut na med a na ananas.......
     
    evainfo a satelit tohle ocenili.
  15. vladca

    vladca Stará škola

    ráno hotovo ... 50 hier za 20b
    najlepší výkon ... asi za 9-10 sec, zvyčajne okolo 20-30sec, ale pár krát som musel aj "krížikovať" ;)
    puzzle mám rád a idú mi dobre ... viac takýchto palácov prosím ... :p
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Stonek je, ještě 5 her do konce.
    Jdu odbouchnout časovku na ananas.... 2 úkoly by mohli dopadnout. Třetí počká, až na potom... že. :p Asi večer
     
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Minihru většinou dávám za 15-20 sec.,pokud mě nejde složit,odejdu,zkusím znova :p Apropo nějak nestíhám,hrůzný rajče asi nebude...Chybí mě 12 miniher ( 12 x 600 ks) = 7200 zelí,zbývá 24h
    Kouzelných lamp mám 829,budu potřebovat jen 420 ks.Dlouhodobky jsem na hl.louku vůbec nedávala,jedu i přes noc zelí a stejně nestihnu bez SH.
    Za získané PL si na kole nevytočím 100% do stodoly ani +1 na 6h pro pole,ikdyž jsou tam někdy oba zároveň,smůla
    Jé stonek mít budu,jsem na 39 /40 :)
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ještě 6 her a budu mít stonek,protočila jsem asi tak 60 párty lístků a získala dalších 14 žlutých peří,to opravdu potěší,někdy jsou na párty kole dokonce 3 kousky najednou>:(
    PS:raddre,já vím že nejsem sama,jen by mohli být na obyčejném kole,snad je udám ve vláčku
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    byla jsem nějaká pilná, vůbec mi nedošlo, že vyberu-li 100 odměn,žádná další mně nečeká, nebo to bylo tím, že už jedu jak automat a u hry nepřemýšlím
    [​IMG]
    edit pro modro.ocko22: nejsi v tom sama
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/9/19
  20. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak mně chybí poslední 3 odměny a je komplet hotovo.:)
     
    raddre, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.