Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    První den jsem přišla o 3 hry,když jsem chtěla změnit křížkem skládačku ,zamrzlo to a musela jsem se odhlásit.Tak jsem tomu dala čas,včera večer i dnes už vše v pořádku. Do večera bych se měla dopracovat ke stonku,padátek je dostatek.Díky obr stromům na SH i to pěstování jde rychleji....
     
    Naposledy upraveno: 14/9/19
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já jsem asi úplně hloupej. Už jsem zrušil tak 5 her, protože to prostě nešlo poskládat. Jako nejde mi o čas, ale abych nad jednou minihrou strávil víc jak 3 minuty tak to pardon ale fakt jako nee.

    Bohužel kolo smůly se opět předvedlo a po sebrání 27 modrých a 55 zelených lístkách mi nadělilo akrát +1 na stromy.
    Padátek mám tentokrát dost, ale kytka silně vázne a to jsem vytrhal celou bahamku abych pěstoval jen kytku.

    Zatím mám jen 14 / 40.
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No dam jen 2 ryce za sklizen a z 18 her mam 244 bodu, tak je jasny co si o ty minihre myslim... tyhle veci jsou hezky, ale kdyz muzu otacet nebo kdyz nemam casovy limit... ale nejvic mi stve to ze vpravo je MENSI obrazek nez pak vlozim vlevo... a tak mam ztratu casu kdyz se mi nevejde do obrazku... trochu mimo real, ze?
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký večer ve ztraceném a pozlaceném paláci :) tentokrát je celá bahamka jenom pro koberečky a Jack vydatně pomáhá jejich výrobě, protože kolo štěstí je opět nějaké polámané. No přesto je to tam xD a fazulka čerstvě zalitá, ať hezky ráno sklízí. Určitě pojedu dál, ať má můj Rajčí kamaráda a zítřejší akce to snad nijak nezpomalí. Nějak došli lampičky, ale to určitě časem napadá, jako vždy- doufám :p Mini hra je supr a moc mě baví, ale ten křížek na opakovačku je ještě lepší xD


    [​IMG]
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jejda. jsem na tom stejně ,41 miniher za mnou, jen jsem o řádek v odměnách níž ,zítra je taky denxD
     
    radyn.m, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak jo, myslela jsem, že nebudu muset, ale ta 6hodinovka je moc dlouhá, i když ji zaliju a pohnojím...
    Tak tedy na poslední (3.) ploše vyrvu 27 stájí (nebo Baha-zvěřinec nebo Baha-výrobnu) a dá mi to další políčka na akční kytku, která roste na můj vkus dost dlouho... nato, že abych splnila levou část, potřebuju téměř 24.000 ks akční kytky (mám dojem, že jsem to na začátku akce tak nějak spočítala)
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  7. -Berry308-

    -Berry308- Zelenáč fóra

    Tak já jsem 24/40 úplně v pohodě,napěstuju tak 12 denně a nechápu proč někdo tvrdí že to nepadá nebo že napěstuje jen 3 krumpáče denně,chce to lepší přípravu.A co se týká minihry tak ji prostě spustím a když to nejde,tak ji zruším a dostanu nový obrázek
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no jo já pěstuju od rána do večera akční používám jen vodu a sem tan normální hnojivo jinak nic nemám sklízím 3x denně odehráno mám ted 17 her a 286 bodů rychleji to prostě nejde
    já jsem to spletla předtím chtěla jsem napsat 3xdenně sklízím ne 3 krumpáče
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    wallik68 - tak to je opravdu víc her než 3x denně, tak nás tu nemať ;):p:music:
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 34 her a nachystáno dalších 16 na zítra.Všechny minihry odehrány za 20 bodů. Se s tím nepářu,když nevím,tak zruším hru a pustím novou a jeto!o_O:p
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... přeji všem dobrý oběd :) tak u mě je už koberců docela dost, jenom ty lampičky nějak zhasínají a je jich pár potřeba na poslední úkoly. Už jsem nedočkavě nasadila ananas, protože jdu odpočívat k telce a jak se znám ... xD :p


    [​IMG] .....[​IMG]..... [​IMG]
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Přeji hezkou neděli.U mě stonek už maká a do pravé části do 1000 bodů chybí 6 her,takže za chvilku jdu na ananas.
    Všiml jsem si že když se mi nedařilo něco poskládat,tak jsem to naštvaně křížkem zavřel a ejhle pokus zůstal,nabídka kostiček nová a čas zase od nuly,takže to tak dělám a všechny pokusy jsou za plný počet,doufám že mě někdo neklepne přes prsty:p:p:p
     
    davidson00 a evainfo tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak já ještě 6 her do stonku a už dál nejedu,nestojí mi to za rozčilování,nejen,že když dám křížek tak to vykopne ze hry,ale ještě kliknutí na dílek dělá problémy,zešedne nebo nejde dát,vrátí se zpět když už se trefím na cestu a tak nežli dám dílek tak je vždy 1/2 minuty pryč a pak už to do plných nestíhám.Tato hra mi tedy blbne od začátku a tak jsem ráda,že už budu jí mít za sebou a další vem čert;)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sirchose - ahoj, ti co čtou diskuzi, tak to vědí. Vkládala jsem i obrázek ;)
     
    davidson00 a zahradnice4 tohle ocenili.
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak, odehrano 18 her a nahrano 337 bodu (s minihrou vypomahal nekolikrat 7letak a s jeho hlavinkou mu zrovna ty vybrane moc nesly)...

    casomira do konce akce 70 hod.

    tak snad to zvladnu 8) Zitra zacne pracovni tyden, manzel na smenach... a nevim, jak to bude v terenu s wifi...
    jo, a vybrala jsem si tuto akci a zadnou jinou "nejedu"
     
    davidson00, radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Rajčeho chlév je v liště a můžu se věnovat ananasuxD
     
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    stonek pracuje, do konce ještě chybí 150 bodů - hry neruším, lámu si hlavičku, takže ne vždy se povede plný počet bodů :p

    Edit: pro dnešek vše - 44 her a 848 bodů, to už snad zítra dopadne
     
    Naposledy upraveno: 15/9/19
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jenom díky KŠ a vytočenému bonusu 100% / 24 hodin mám splněno:
    [​IMG]
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Protože jsem měl v podvečer neuvěřitelné štěstí na točení (+200% do stodoly), rázem jsem již večer mohl zakončit hledání Ztraceného pokladu:
    [​IMG]
    A aby toho štěstí nebylo dost, vytočil jsem si i poslední "děsivou" skluzavku do řádku do stonku:
    [​IMG]
    Když se daří, tak se daří!
    Všem přeji hodně štěstí (nejen) v podobě vytočených bonusů.
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak ještě 15 her do stonku.No snad to klapne.:oops:
     
    evainfo, davidson00 a Apachie1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.