Ztracený palác (12.9. - 18.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, stojím jako obvykle na padátkách, času ale dost, tak pěstuji dál. Jára

    pitrýsku, po vyhození z plochy klikni na modrého ducha v rohu plochy a skočí to zase do minihry /alespoň u mne to tak udělá/
     
    evainfo, L.Lady a Y_n_O tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky Jara, vím, ale mě to vyhodilo úplně z celé farmy. Asi jsem to špatně napsal, už je to lepší, dostanu se na ducha ,-)
    Odehráno 5 her.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem pohodová akce,když člověk vytočí 200% do stodoly!8)
    [​IMG] :)
     
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Pitrýsek47- nejsi ve vyhazování ze hry sám,mě to dělá také,prostě se musím znova přihlásit, štve to dosti a zdržuje
     
    scorpius50, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :wuerg: zase je to nějaké porouchané, samo to odhlašuje ze hry
     
  6. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Poprvé za dobu mého farmaření jsem se nechal zlákat vidinou použití ananasového pečiva, grrr... . Tož, čekal jsem, že mi zkrátí dobu růstu akčního kvítí o 25% a pak před sklizní pečivo prohodím za MJS. A ono ne, místo zkrácení času to dá jen +1 do stodoly :cry:. Takže použití tohoto pečiva je plodné pouze, když má člověk louky plné stromů a nechce plýtvat vrtulema. Ještě že jsem celou sklizeň proved s MJS, které mi mělo končit za dvě hoďky, takže vlastně žádná škoda....
     
    zejdy66 a kiki2305 tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Roste to pomalu, ale zatím jsem s výsledkem spokojená...

    [​IMG]
     
    mituli, scorpius50 a zahradnice4 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    zajímavá změna - padátek je dost, chybí kytky (teda vlastně koberce), odehráno 25 her, získáno 474 bodů, minihra je fajn
     
  9. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stonek aktivován, jedu dál do 50 hry. Chci rajčeho. Přeji příjemný sobotní den. Pomohlo vytočení bonusů 100 a 200 % na kole štěstí.
     
  10. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak tohle je fakt pěkná akcička, jen ty kytičky, kdyby přidaly na růstu a sem tam nějaká ta porucha hry to kazí,
    no ale.....i tak, akce dobrá :)
     
    radyn.m a evainfo tohle ocenili.
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobré ráno. Včera jsem dala na pole vrtulky abych měla víc koberců a ráno jsem sklidila bez MJS.:cry:Má tohle nějaký smysl?
    Budu muset ráno sklízet ručně abych nepřišla o tolik nebo napřed kafe na pořádné vzbuzení. Mám odehraných teprve 12 her a ne všechny za plný počet bodů:p
    ;)
    Kolo neštěstí na mé prosby nereaguje, 55 normálních a 25PL A už začínám vidět žlutě a ponožek mám na dva roky
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Kupodivu, tentokrát mě brzdí kytky - hamižně si schovávám booster akční na horší časy :p - tak prozatím odehráno jen 14 her. Všechny za plný počet, jen u jedné jsem se zadrhla na 8 minut, ne a ne na to přijít. Pak jsem si vzpomněla na ten trik s ukončením a novou hrou. No, to už jsem ho zase nepotřebovala :sleepy:;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, jidáše mám v liště, můžu jít spát xD Pokračování zítra ráno, v práci bych na telefonu nesložila nic, budu jen pěstit ;)

    [​IMG]
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Trik s ukončením a novou hrou nemůžu najít. Někdo mi, prosím, zapněte mozek. Děkuji předem:(
     
    Y_n_O a davidson00 tohle ocenili.
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    dasa1143 - ahoj, a co křížek vpravo nahoře v komnatě
     
    zejdy66 a dasa1143 tohle ocenili.
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Krásnou slunečnou sobotu vespolek. Skládačka mě baví, ale akční roste stráááášně dlouho. Z jedně sklizně umelu max 3 krumpáče a tak jsem nedočkavá. Na sklízení byly noční služby dobré xD Od září mám jen denní v jiném zaměstnání, tak se pěstování vleče. Protočila jsem něco kolem stovky party lístků i obyč., ale kolo štěstí trucuje :oops: Stonek bude 100%, času je dost a rajčeho mám 2x, tak jsem v klidu.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dasa1143: tady KLIK, Skali odpovídala jinému hráči/hráčce...
    Když ti končí limit s časem a nedaří se, zavřeš tím křížkem, o minihru nepřijdeš a dostaneš nové dílky. A nebo hned na začátku, jak je tam třeba moc "zubatých" dílků můžeš zavřít a otevře se ti nová nabídka ke skládání.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  18. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Odehráno 20 her vždy na plný počet(občas pomáhá i křížek).Uvidím kam se až dostanu-rajčeho mám 2x.
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Y_n_O,-neotevře,vykopne mě to z celé hry a musím se přihlásit znova,načte se to na hlavní farmu a musím překliknout na bahamu a pak tam mám teprve nová skládačka:oops:Plus je jen to že počet her ku skládání zůstane. Dělá mi toto od začátku hry,takže restart nepomůže.
    Ale i tak se dá hrát,jsem na polovině (20 her)

    Pitrýsek47,-to ano,jen mě to nějak nenapadlo,ale ze hry to vykopne celkově a musím se znova přihlašovat a tak už hraji jen co uhraji,ono to vždy nějak dopadne:)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/19
    evainfo, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Markétko, můžeš ušetřit kliky, na skládačku se dostaneš i přes časomíru na hlavní louce, klik na ducha.
    Mně to taky někdy dělá, teď jsem zkusil jen lehce a na okraj křížku kliknout a zadařilo se. Nebyl jsem odhlášen. Asi je ten kříž jako přes kopírák ke křížku k zavření farmy.

    13 her, 247 bodů
     
    radyn.m a marketka47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.